Shoutbox 0 nowych PW 



174 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
6 958 matik 2 399 649 Tuesday, 15 October 2019 - 21:26
Ostatni post: tomek evo
No New Posts  
N47D20 vs B47D20
różnice?
2 lazik 207 Monday, 14 October 2019 - 20:32
Ostatni post: kirpek
No New Posts  
0 tvn 98 Monday, 14 October 2019 - 15:22
Ostatni post: tvn
No New Posts  
0 SYLWEK28 297 Friday, 11 October 2019 - 10:23
Ostatni post: SYLWEK28
No new  
Silnik nadtarty po remoncie BMW N47,po 1 godzinie.  * 12
Szlif walu 0.25mm. Czyerocylindrowy diesel z rozrzadem z tylu.
39 osiemnastocylindrowiec 3 386 Tuesday, 08 October 2019 - 14:40
Ostatni post: lightman
No New Posts  
7 Tokar4wd 530 Sunday, 06 October 2019 - 16:40
Ostatni post: lukas313
No New Posts  
Hybryda od Peruna do BMW 3.0d
Czy użytkuje ktoś lub ma jakieś doświadczenia?
0 tvn 257 Thursday, 03 October 2019 - 18:21
Ostatni post: tvn
No New Posts  
0 Tokar4wd 116 Wednesday, 02 October 2019 - 07:26
Ostatni post: Tokar4wd
No New Posts  
7 wiotki 673 Saturday, 21 September 2019 - 14:37
Ostatni post: Mis
No New Posts  
7 czerpan 635 Friday, 20 September 2019 - 23:52
Ostatni post: czerpan
No new  
36 jankes6 3 193 Friday, 20 September 2019 - 00:10
Ostatni post: kamil7s
No new  
748 sadam55 195 227 Friday, 13 September 2019 - 08:19
Ostatni post: korpek
No new  
Kia Sportage 2018 2.0 185 hp
Ktoś ma jakieś konstruktywne informacje ?
19 Pablo155 1 776 Wednesday, 11 September 2019 - 11:53
Ostatni post: rybakmj
No New Posts  
5 PanPatryk 590 Friday, 06 September 2019 - 21:49
Ostatni post: PanPatryk
No new  
volvo s40 2.0D
Co można z tym zrobić
16 Rezor 2 586 Tuesday, 03 September 2019 - 09:27
Ostatni post: MrTea
No New Posts  
4 SYLWEK28 711 Monday, 02 September 2019 - 21:42
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
Wieksze turbo dmucha mniej, paczemu ?
GT1749V ---> GTB1752V (boost w dol)
6 damianz 1 742 Sunday, 25 August 2019 - 20:51
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
3 Deleon 703 Wednesday, 07 August 2019 - 19:43
Ostatni post: Deleon
No New Posts  
1 jtjerry 711 Wednesday, 07 August 2019 - 01:04
Ostatni post: Mis
No New Posts  
7 hugohgt 2 173 Sunday, 04 August 2019 - 09:58
Ostatni post: g10
No new  
17 Maciejko 2 709 Wednesday, 31 July 2019 - 05:33
Ostatni post: lukas313
No New Posts  
Wal napedowy
Podpora walu
12 Bmw330D 1 799 Wednesday, 24 July 2019 - 19:20
Ostatni post: Bmw330D
No New Posts  
Vectra 3.0 dci
dziwne sprawy z uszczelką pod głowicami
11 vectra 1 269 Tuesday, 23 July 2019 - 13:26
Ostatni post: vectra
No new  
29 anwi 7 053 Tuesday, 16 July 2019 - 14:43
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
4 mlody1921 989 Monday, 15 July 2019 - 11:43
Ostatni post: Mis
No New Posts  
13 seba2ts 957 Friday, 12 July 2019 - 06:14
Ostatni post: seba2ts
No New Posts  
OPEL VIVARO 1,9 2006
OPEL VIVARO -PROBLEM Z ODPALANIEM PILNE
4 SYLWIAGG 834 Monday, 08 July 2019 - 07:46
Ostatni post: Cieniu
No New Posts  
3 Jacekn8 748 Monday, 24 June 2019 - 10:50
Ostatni post: Jacekn8
No New Posts  
2 lukas313 1 295 Thursday, 20 June 2019 - 08:10
Ostatni post: kamil7s
No New Posts  
5 kinol28 1 093 Tuesday, 18 June 2019 - 21:28
Ostatni post: iktorn92
174 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 17 October 2019 - 02:12