Shoutbox 0 nowych PW 



174 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
6 958 matik 2 400 219 Tuesday, 15 October 2019 - 21:26
Ostatni post: tomek evo
No New Posts  
N47D20 vs B47D20
różnice?
2 lazik 252 Monday, 14 October 2019 - 20:32
Ostatni post: kirpek
No New Posts  
0 tvn 117 Monday, 14 October 2019 - 15:22
Ostatni post: tvn
No New Posts  
0 SYLWEK28 318 Friday, 11 October 2019 - 10:23
Ostatni post: SYLWEK28
No new  
Silnik nadtarty po remoncie BMW N47,po 1 godzinie.  * 12
Szlif walu 0.25mm. Czyerocylindrowy diesel z rozrzadem z tylu.
39 osiemnastocylindrowiec 3 462 Tuesday, 08 October 2019 - 14:40
Ostatni post: lightman
No New Posts  
7 Tokar4wd 555 Sunday, 06 October 2019 - 16:40
Ostatni post: lukas313
No New Posts  
Hybryda od Peruna do BMW 3.0d
Czy użytkuje ktoś lub ma jakieś doświadczenia?
0 tvn 276 Thursday, 03 October 2019 - 18:21
Ostatni post: tvn
No New Posts  
0 Tokar4wd 126 Wednesday, 02 October 2019 - 07:26
Ostatni post: Tokar4wd
No New Posts  
7 wiotki 692 Saturday, 21 September 2019 - 14:37
Ostatni post: Mis
No New Posts  
7 czerpan 656 Friday, 20 September 2019 - 23:52
Ostatni post: czerpan
No new  
36 jankes6 3 257 Friday, 20 September 2019 - 00:10
Ostatni post: kamil7s
No new  
748 sadam55 195 435 Friday, 13 September 2019 - 08:19
Ostatni post: korpek
No new  
Kia Sportage 2018 2.0 185 hp
Ktoś ma jakieś konstruktywne informacje ?
19 Pablo155 1 813 Wednesday, 11 September 2019 - 11:53
Ostatni post: rybakmj
No New Posts  
5 PanPatryk 607 Friday, 06 September 2019 - 21:49
Ostatni post: PanPatryk
No new  
volvo s40 2.0D
Co można z tym zrobić
16 Rezor 2 593 Tuesday, 03 September 2019 - 09:27
Ostatni post: MrTea
No New Posts  
4 SYLWEK28 728 Monday, 02 September 2019 - 21:42
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
Wieksze turbo dmucha mniej, paczemu ?
GT1749V ---> GTB1752V (boost w dol)
6 damianz 1 758 Sunday, 25 August 2019 - 20:51
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
3 Deleon 717 Wednesday, 07 August 2019 - 19:43
Ostatni post: Deleon
No New Posts  
1 jtjerry 727 Wednesday, 07 August 2019 - 01:04
Ostatni post: Mis
No New Posts  
7 hugohgt 2 195 Sunday, 04 August 2019 - 09:58
Ostatni post: g10
No new  
17 Maciejko 2 749 Wednesday, 31 July 2019 - 05:33
Ostatni post: lukas313
No New Posts  
Wal napedowy
Podpora walu
12 Bmw330D 1 824 Wednesday, 24 July 2019 - 19:20
Ostatni post: Bmw330D
No New Posts  
Vectra 3.0 dci
dziwne sprawy z uszczelką pod głowicami
11 vectra 1 296 Tuesday, 23 July 2019 - 13:26
Ostatni post: vectra
No new  
29 anwi 7 113 Tuesday, 16 July 2019 - 14:43
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
4 mlody1921 1 007 Monday, 15 July 2019 - 11:43
Ostatni post: Mis
No New Posts  
13 seba2ts 981 Friday, 12 July 2019 - 06:14
Ostatni post: seba2ts
No New Posts  
OPEL VIVARO 1,9 2006
OPEL VIVARO -PROBLEM Z ODPALANIEM PILNE
4 SYLWIAGG 848 Monday, 08 July 2019 - 07:46
Ostatni post: Cieniu
No New Posts  
3 Jacekn8 761 Monday, 24 June 2019 - 10:50
Ostatni post: Jacekn8
No New Posts  
2 lukas313 1 310 Thursday, 20 June 2019 - 08:10
Ostatni post: kamil7s
No New Posts  
5 kinol28 1 100 Tuesday, 18 June 2019 - 21:28
Ostatni post: iktorn92
174 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 19 October 2019 - 06:18