Shoutbox 0 nowych PW 



177 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts  
4 Jeffrey 450 Friday, 27 November 2020 - 23:41
Ostatni post: nomad66
No New Posts  
3 jaro4444 540 Monday, 23 November 2020 - 14:24
Ostatni post: @agresja
No New Posts  
5 44 41 57 49 44 2 578 Sunday, 15 November 2020 - 09:59
Ostatni post: spanky
No New Posts  
8 stewart 1 546 Thursday, 12 November 2020 - 20:23
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
3 pinokiyu 714 Monday, 09 November 2020 - 21:53
Ostatni post: MArcin91
No New Posts  
Swap ECU w 1.9tdi ALH
Ja ugryźć temat MSA15 038906018AP w New Beetle
12 Maks 1 380 Sunday, 01 November 2020 - 10:43
Ostatni post: Maks
No New Posts  
1 ChRzAnIu 363 Friday, 30 October 2020 - 23:48
Ostatni post: zgredd
No new  
38 maciej1240 5 759 Wednesday, 28 October 2020 - 13:01
Ostatni post: marcinjeep
No new  
14 ferdek90 2 121 Monday, 26 October 2020 - 18:39
Ostatni post: ferdek90
No New Posts  
4 oress 759 Monday, 19 October 2020 - 20:16
Ostatni post: lemur
No New Posts  
Modyfikacja układu hamulcowego w Mercedesie W211
Dotyczy głównie diesli z ciężkimi motorami a kiepskimi heblami
8 jaro4444 7 411 Friday, 02 October 2020 - 13:58
Ostatni post: jaro4444
No new  
22 nomaster 6 093 Monday, 28 September 2020 - 11:05
Ostatni post: spanky
No New Posts  
13 Placus12 3 719 Thursday, 24 September 2020 - 15:05
Ostatni post: Mis
No new  
54 Knutomaniak 13 340 Wednesday, 23 September 2020 - 17:40
Ostatni post: jakub1t
No New Posts  
1 olozwirski 777 Wednesday, 23 September 2020 - 10:42
Ostatni post: Mis
No New Posts  
BMW E90 320d - jazda z uszkodzonym turbo
Brak innej możliwości przez 100km
2 ap2 1 045 Tuesday, 22 September 2020 - 11:16
Ostatni post: ap2
No new  
15 RobertGTI 4 712 Saturday, 12 September 2020 - 09:03
Ostatni post: M4C13K
No New Posts  
SEAT IBIZA III
JAKI WYBRAC
3 ferdek90 1 574 Saturday, 12 September 2020 - 05:22
Ostatni post: ferdek90
No New Posts  
Sprinter 212d
modyfikacja turbo
6 Remmech Polska 1 585 Tuesday, 08 September 2020 - 19:15
Ostatni post: lightman
No New Posts  
aktualizacja mapy po zmianie na wolny wydech ? 1.5dci
usunięcie katalizatora i tłumika a w zamian prosta rura
4 mike123 1 422 Sunday, 06 September 2020 - 19:34
Ostatni post: Mis
No New Posts  
2 TMK88 2 049 Tuesday, 01 September 2020 - 05:32
Ostatni post: TMK88
No New Posts  
4 K@rol 2 073 Tuesday, 25 August 2020 - 21:21
Ostatni post: Mis
No new  
MODY FABIA ATD
HYBRYDA+intercooler
15 PAWELVRS 2 341 Friday, 21 August 2020 - 04:40
Ostatni post: PAWELVRS
No New Posts  
Zmiana bpx na arl + dwumas czy jednomas
Zamiana silnika w cuprze na arl
1 SharinhaN 1 428 Thursday, 20 August 2020 - 16:29
Ostatni post: MS13
No new  
32 DeMarian 11 150 Tuesday, 18 August 2020 - 09:07
Ostatni post: frezeer
No new  
Audi A3 8P 2,0TDi CFFB 294Km\527nm  * 12
Stage 3 dla silnika 2,0TDi CFFB.
28 Jarol 11 536 Monday, 17 August 2020 - 19:39
Ostatni post: tvn
No New Posts  
8 PAWELVRS 1 997 Monday, 17 August 2020 - 05:38
Ostatni post: PAWELVRS
No New Posts  
0 tvn 1 184 Tuesday, 11 August 2020 - 21:33
Ostatni post: tvn
No New Posts  
5 bird13 1 596 Saturday, 01 August 2020 - 06:07
Ostatni post: bird13
No New Posts  
9 Mariusz09 1 770 Saturday, 01 August 2020 - 05:17
Ostatni post: DealMan
177 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 30 November 2020 - 13:16