Shoutbox 0 nowych PW 



176 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts  
1 olozwirski 62 Dzisiaj, 10:42
Ostatni post: Mis
No New Posts  
BMW E90 320d - jazda z uszkodzonym turbo
Brak innej możliwości przez 100km
2 ap2 395 Wczoraj, 11:16
Ostatni post: ap2
No new  
53 Knutomaniak 10 280 Wczoraj, 10:27
Ostatni post: Knutomaniak
No new  
15 RobertGTI 3 750 Saturday, 12 September 2020 - 09:03
Ostatni post: M4C13K
No New Posts  
SEAT IBIZA III
JAKI WYBRAC
3 ferdek90 917 Saturday, 12 September 2020 - 05:22
Ostatni post: ferdek90
No New Posts  
Modyfikacja układu hamulcowego w Mercedesie W211
Dotyczy głównie diesli z ciężkimi motorami a kiepskimi heblami
5 jaro4444 5 895 Friday, 11 September 2020 - 07:40
Ostatni post: mck
No New Posts  
Sprinter 212d
modyfikacja turbo
6 Remmech Polska 935 Tuesday, 08 September 2020 - 19:15
Ostatni post: lightman
No new  
14 nomaster 3 341 Monday, 07 September 2020 - 17:51
Ostatni post: Mis
No New Posts  
aktualizacja mapy po zmianie na wolny wydech ? 1.5dci
usunięcie katalizatora i tłumika a w zamian prosta rura
4 mike123 725 Sunday, 06 September 2020 - 19:34
Ostatni post: Mis
No New Posts  
2 TMK88 1 311 Tuesday, 01 September 2020 - 05:32
Ostatni post: TMK88
No New Posts  
11 Placus12 2 401 Sunday, 30 August 2020 - 13:14
Ostatni post: Placus12
No New Posts  
4 K@rol 1 363 Tuesday, 25 August 2020 - 21:21
Ostatni post: Mis
No new  
MODY FABIA ATD
HYBRYDA+intercooler
15 PAWELVRS 1 528 Friday, 21 August 2020 - 04:40
Ostatni post: PAWELVRS
No New Posts  
Zmiana bpx na arl + dwumas czy jednomas
Zamiana silnika w cuprze na arl
1 SharinhaN 700 Thursday, 20 August 2020 - 16:29
Ostatni post: MS13
No new  
32 DeMarian 8 485 Tuesday, 18 August 2020 - 09:07
Ostatni post: frezeer
No new  
Audi A3 8P 2,0TDi CFFB 294Km\527nm  * 12
Stage 3 dla silnika 2,0TDi CFFB.
28 Jarol 7 718 Monday, 17 August 2020 - 19:39
Ostatni post: tvn
No New Posts  
8 PAWELVRS 1 160 Monday, 17 August 2020 - 05:38
Ostatni post: PAWELVRS
No New Posts  
0 tvn 529 Tuesday, 11 August 2020 - 21:33
Ostatni post: tvn
No New Posts  
5 bird13 907 Saturday, 01 August 2020 - 06:07
Ostatni post: bird13
No New Posts  
9 Mariusz09 981 Saturday, 01 August 2020 - 05:17
Ostatni post: DealMan
No new  
83 Matschke 52 152 Monday, 20 July 2020 - 18:53
Ostatni post: carinus
No New Posts  
4 kawomar 2 919 Monday, 13 July 2020 - 12:48
Ostatni post: kawomar
No new  
14 Boski1916 1 672 Saturday, 04 July 2020 - 22:30
Ostatni post: elspasoo
No New Posts  
0 caro86wlkp 659 Wednesday, 01 July 2020 - 21:35
Ostatni post: caro86wlkp
No New Posts  
zdublowany temat do skasowania
proszę skasować
0 caro86wlkp 721 Wednesday, 01 July 2020 - 21:34
Ostatni post: caro86wlkp
No New Posts  
0 Boski1916 1 006 Sunday, 28 June 2020 - 18:00
Ostatni post: Boski1916
No new  
56 tomasz13c 14 292 Sunday, 28 June 2020 - 07:35
Ostatni post: Mareklbn
No New Posts  
0 fuhmateusz 1 084 Sunday, 21 June 2020 - 09:41
Ostatni post: fuhmateusz
No New Posts  
Pompa vp37 1.9 tdi
Problem po modyfikacji pompy
12 Bartlomiej316 2 936 Saturday, 20 June 2020 - 06:41
Ostatni post: siwy224
No new  
759 sadam55 235 276 Wednesday, 17 June 2020 - 15:48
Ostatni post: frezeer
176 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 23 September 2020 - 11:06