Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mazda RX-7 SR23VET Tery
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Projekty i modyfikacje aut
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Dziku
CYTAT(aplikatorzy.pl @ Sun, 03 Apr 2011 - 20:39) *
Te "ubytki" to folia czarna polysk lub bezbrawna polysk naklejona na folie czarna matowa biggrin.gif



Te nieregularne zagłębienia wyglądające wypisz wymaluj jak ubytki szpachla? Jak umiecie takie zrobić specjalnie, to gratuluję.
aplikatorzy.pl
hehehehe faktycznie juz zobaczylem o co chodzi wink.gif
240Z
CYTAT(Dziku @ Mon, 04 Apr 2011 - 10:03) *
Te nieregularne zagłębienia wyglądające wypisz wymaluj jak ubytki szpachla? Jak umiecie takie zrobić specjalnie, to gratuluję.


RX-7 ma w serii dwa wybrzuszenia w dachu. Tutaj to widać:



Zanim zaczniesz krytykować zrób trochę riserczu.
cowboy
CYTAT(240Z @ Mon, 04 Apr 2011 - 14:35) *
Zanim zaczniesz krytykować zrób trochę riserczu.


240Z: ale to nie chodzi o te zagłębienia wink.gif
Nuttie
ale przecież tu nie o te wybrzuszenia chodzi wink.gif
pinin
Panie Adminie!
Niech Pan spojrzy na logo turbochargedlife.com na dachu tej rx7 i dopiero zacznie krytykować innych wink.gif
jaskulwwa
te wybrzuszenie na logo turbochargedlife.com to trochę jak naklejka nurburgring wygląda wink.gif
arek-lin
Nawet jeśli jest tam szpachla to co to zmienia? Auto świetne, na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, gratuluję
Tommi
po mojemu to zwykłe ślady po zdzieraniu poprzednich warstw folii które zerwały lakier....


Uploaded with ImageShack.us
Coobcio
Przecież ta tona szpachli na dachu absolutnie nie wpływa na parametry auta a wy robicie z Tego nie potrzebną aferę, auto to służy do zabawy na torze ma klatkę która trzyma tą kupę w kupie, przy czym pięknie się prezentując... Patrząc z boku przecież i tak dachu nie widać...

Auto powala wyglądem - moim zdaniem najlepiej prezętujacy się drift wóz w naszym kraju do tego najbardziej oryginalny a to że jak każdy inny jest ulepem plamistym dodaje mu smaczku, uroku i takich bojowych "blizn" jeszcze tylko tertyrytek w zderzakach brakuje.
240Z
Aaaa, o tym mówicie. Jak tak, to przepraszam. Tak czy inaczej, Coobcio rozwiązał wasz dylemat.

@ pinin - ja nie admin, jestem tylko modem. Jedynym słusznym i prawowiernym administratorem jest Albert. wink.gif
specnaz14
a co to za roznica czy tam sa jakies male pekniecia czy by ich nie bylo? Czy to cos ujmuje projektowi? Ktos kto sie tego czepił moim zdaniem jest nienormalnym zazdrosnym człowiekiem.
chedder
raczej nie szpachla, a ubytki klaru, zeby to bylo rowne to musiala by isc szpachla, a po co ?
TOMSON
przy zrywaniu poprzedniej foli poodpadał lakier niestety.

Czujnik temp powietrza padł i co chwilę pokazywał -30 stopni czyli dodawał sporo wachy która tak spektakularnie buchała z rury smile.gif Na szczęście nic się nie stało.
Coobcio
Dobrze że usterka została szybko zlokalizowana smile.gif
Ps. Za grosze mogę wam sprzedać czujnik z Saaba 9000 Turbo MY97 wraz z kostką i ok 10cm kabli - nie powinno być z nim najmniejszego problemu przez kolejne 14 lat - oby tylko parametry jego odpowiadały...
JustFantasty
CYTAT(Tommi @ Mon, 04 Apr 2011 - 15:42) *
po mojemu to zwykłe ślady po zdzieraniu poprzednich warstw folii które zerwały lakier....


Uploaded with ImageShack.us




A według mnie to jakieś wyspy-patrz mapa biggrin.gif
Wojtek
a ja mam pytanie czy jest moze wykres przed i po przerobce kolektora ?
TOMSON
CYTAT
a ja mam pytanie czy jest moze wykres przed i po przerobce kolektora ?


Niestety nie ma bo to zupełnie inne silniki. Piotrka Nissan ma prawie identyczny setup z kolktorem Mazworxa więc będzie jakiś punk odniesienia.

Przed Bemowem udało się założyć nowe cewki

I kocyk na turbo. Działa super! Można położyć na nim rękę zaraz po katowaniu.







Jutro Mazda przyjedzie po zawodach na Bemowie i zaczniemy naprawę budy po ostatnim dzwonie.
blackDSM
A ten kocyk na turbo, jakas konkretna firma? Gdzie mozna taki dorwac?
TOMSON
Taki trochę noname ale działa. Można kupić u nas 535 zł brutto. Pasuje na T3 i na T4
blackDSM
Dzieki. A na jakies inne turbo kocyki macie? Konkretnie chodzi o GT13 od Slowboyracing.

Przy okazji pozwole sobie zapytac jak sytuacja z buda auta? Ciezkie bedzie przywrocenie jej do normalnego stanu?

Swoja droga, Mazda jest piekna - zdecydowanie najladniejszy driftowoz w kraju.
TOMSON
Takich małych nie ma. Można to spróbować taśmą obwinąć.
Z budą ok, będzie jak nowa smile.gif
piechur


Co to są za koszulki które stosujecie na przewody?
szeniman
chyba nawet niewiesz co to za turbo skoro mowisz ze na takie ''male'' niema wink.gif
chedder
CYTAT(piechur @ Sat, 23 Apr 2011 - 21:52) *


Co to są za koszulki które stosujecie na przewody?



oplotki na kable stosowane np do zasilaczy komputerowych - szukaj wlasnie na forach komputerowych
TOMSON
CYTAT
chyba nawet niewiesz co to za turbo skoro mowisz ze na takie ''male'' niema


Źle się wyraziłem. Wydaje mi się że na takie turbo nie będzie pasować bo będzie za luźny. Wiem że to turbo ma dużą wydajność ale część gorąca jest stosunkowo mała a te kocyki są naprawdę duże. Alę mogę się mylić, tak mi się wydaje po prostu. Zawsze można spróbować go jakoś dopasować. Pozdrowienia
Rene
A to nie są te oplotki termokurczliwe 3:1 z polipropylenu ??
Scratch
Wyglądają jak typowe plecionki wykorzystywane w car audio.
malutkiz
CYTAT(Scratch @ Sun, 24 Apr 2011 - 09:58) *
Wyglądają jak typowe plecionki wykorzystywane w car audio.
masz rację to typowe peszele z CA, na alledrogo tego sporo jest: http://allegro.pl/listing.php/search?strin...301&order=t

sorry za OT
MitooR
Widziana na SSS na Bemowie. Przeciąg robi niesamowity, oklejenie też mega. Pozwole sobie wkleić taki jeden pstryk, może znajdzie się więcej. smile.gif



A90Q
mocno oberwało ?
Wojtek
widac na foto
Tcharec
Widziałem na Królach Driftu, że ostro przyjmowała pachołki.
BTW Tery nieźle sobie facjatę opalił wink.gif
TOMSON
Trochę próg znowu dostał ale klatka i podłoga nie tknięta smile.gif



TJung
That's hurts :/
A90Q
TOMSON, dzięki za konkretną odpowiedz. Dobrze że to tylko tyle.

vrus
to driftowoz jest musi byc obolały, mi sie taki krzywy podoba w chu* smile.gif
czingis
Tak jak wyżej Kolega pisze - ślady walki być muszą!
Młody-Bydgoszcz
Drift to sport kontaktowy a poza tym kocham GRUZY !
Na zawodach było świetnie .
tery
Dzieki serdeczne za mile slowa! Auto bedzie odswiezone, ale nie martwie sie o brak sladow walki, na 1000% przybeda nowe biggrin.gif

Jezlei chodzi o prowadzenie sie samochodu, to jestem bardzo zadowolony ze zmian przeprowadzonych przez zime. Jeszcze potrzebuje troche wiecej testow, zeby sprawdzic kilka setupow. Jeszcze troche czasu przed nami, ale jestem bardzo dobrej mysli. Auto jest super.

Silnikowo rowniez cale zawody zero awarii. Na Poznan pojdziemy z moca "troszke" w gore. Celem nie jest srylion koni tylko niezawodnosc przy mocy pozwalajacej na walke o najwyzsze pozycje.

Przy okazji zapraszam na moja nowa strone www.kterej.pl znajdziecie tam sporo zdjęć z zawodow i szczegolowy opis auta.

pzdr!
TOMSON
Mazda gotowa na Poznań smile.gif Buda zrobiona a reszta bez zmian.









CZUCZU
no i luksus
TOMSON
W Kielcach, po 3 sezonach turbo Garrett GT3071 przeszło na zasłużoną emeryturę, jednym słowem, umarło. Ponieważ nie doczekaliśmy się zamówionych GTXów założyliśmy GT3076.
Będzie czym dmuchnąć żeby 5 była z przodu



Skiba
Te kropki na wirniku sluza do jakiegos oznaczenia czy moze jest to jakis sposob wywazenia ?
TOMSON
Chyba kolejne etapy weryfikacji lub montażu?
A90Q


Uploaded with ImageShack.us
TOMSON
Mamy nareszcie dłuższą przerwę w sezonie na porządny przegląd i zamontowanie kilku nowych patentów.

Taka mała statystyka sezonu 2011 - zwłaszcza silnika
Maksymalna zanotowane obroty - 8434 na SDC Bemowo
Maksymalna temp wody - 101 DMP Kielce
Maksymalna temp oleju - 110 SDC Bemowo

Czas pracy silnika w 2011 - 40:16:19
Czas pracy w zakresie 6200-8400 - 0:53:25
Czas pracy przy 100% przepustnicy - 0:40:55

Awarie: Turbo w Kielcach, kolektor ssący popękał, 2 dzwony, mały pożar na treningu w Poznaniu.

w planach zmiany w geometrii kół, nowe sprzęgło bo to ma już 3 sezony i koniec.




TOMSON
Po Vervie Mazda dostała kilka zmian w przednim zawieszeniu, nowe wahacze, twardsze sprężyny na tył i nowe sprzęgło Helixa 2 tarczowego. Poprzednie SPECa dzielnie służyło przez 3 sezony ale z nową turbiną zamierzamy trochę więcej dmuchnąć więc musi być coś mocniejszego.









Offczar
Ile więcej chcecie dmuchnąć?
KaMiLl39
Auto już ogarnięte i gotowe na weekend, czy w Koszalinie nie będzie jeździć ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.