Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mazda RX-7 SR23VET Tery
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Projekty i modyfikacje aut
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Blacha
Po ostatnim zdjęciu widzę (może zdjęcie daje takie złudzenie) że dużą część IC zasłania zderzak przeni. Planujecie coś z tym zrobić? Jakieś dodatkowe otwory lub przemodelowanie zderzaka?
mate96
I tak w założeniu na ten ic podczas katowania za bardzo nie będzie wiało, więc po co psuć taki ładny zderzak? wink.gif

PS. Nie przesadzacie z tym karbonem? U Piotrka tunel z karbonu, tu zderzak (okleina?), przy pierwszym kontakcie pójdzie to wszystko w dżazgi.
DOHC
Ten intercooler jest fantastyczny ale za to chłodnica oleju wygląda na wątłą . Wystarczy ?

edit

no chyba że ta mała chłodnica to od wspomagania
Coobcio
Chłodnice to trzeba wsadzić od Saaba za dwie dyszki idzie już wyrwać z 900NG ma ok 40cm szerokości i jest 6cio rzędowa...
TOMSON
Chłodnica oleju jest Greddy 16 rzędowa.
Ta mała to od wspomagania.

karbon kosztuje tyle co aluminium. Z czegoś trzeba zrobić nawiewy.
TJung
CYTAT(TOMSON @ Wed, 19 Jan 2011 - 11:50) *
Chłodnica oleju jest Greddy 16 rzędowa.
Ta mała to od wspomagania.

Nawet ja widać na zdjęciu - chyba jest niebieska wink.gif
Coobcio
DOpiero teraz się przyjrzałem i rzeczywiście siedzi po lewej takie niebeiskie coś na kształt tego:
http://moto.allegro.pl/chlodnica-oleju-saa...1418920037.html
TOMSON
Mazda już prawie gotowa! Ostatni miesiąc była naprawdę ciężki ale koniec już blisko smile.gif



















Coobcio
Łopatki troszkę widzę że się pogięły w turbinie czemu to tak - filtra nie było ??
Teraz trzeba zdjąć muszlę i delikatnie kombinerkami poprostować...
No i trzeba przyznać że na Krasnobrodzkiej fajnie te głowice robią ale też się cenią na kolejny + to to że flow bencha mają jako jedynie w PL...

No działajcie skłądajcie ciekawe co tym razem wyjdzie, ultra power drift maszyna, ciekawe jak to na prostej by się odpychało, fajnie by było jakimś drift boxem pomierzyć np. czas od 0 do 250km/h...
TOMSON
Głowica jest naszej produkcji!
TOMSON
Kolejne zdjęcia z budowy silnika









TOMSON






TOMSON




neranr1
Zacnie nie powiem ... mam tylko takie pytanie jak zbudowaliście ten kolektor ?? huh.gif to jakiś odlew czy spawanie z półproduktów ??
radom
on jest czymś obłożony? słabo widać na zdjęciu
Gr00bY
O Superdamper ATI. Dobry stuff.
koalamt
obstawiam ze folia termoizolacyjna smile.gif
TOMSON
Obłożony jest folią termoizolacyjną.

Spawany z kolanek, rurek i blachy. 4 dni męczarni wink.gif
neranr1
a już myślałem że na poczekaniu otworzyliście odlewnię hehe tig dobrze musiał dostać po tyłku w takim wypadku biggrin.gif
TOMSON







TOMSON
Rene
fajnie oklejony naprawdę mi się podoba.
TOMSON
Mazda gotowa! smile.gif
















Wojtek
Slicznota !! Konkretny projekt !!
Z0_RS2
Róż ostatnio w modzie bardzo fajnie obklejone auto i ogólnie projekt ciekawy.
DOHC
zadam głupie pytanie , czy hydrolapa jest dobrze podpięta ? Przewód od pompy przechodzi przez korektor i jest wkrecony w pompę z tyłu nie powinien byc z przodu pompy ?
TOMSON
Nie, jest dobrze. Zasilanie pompy jest z tyłu
aplikatorzy.pl
Sam nie powstydzilbym sie takiego projektu. Pmyslowy i estetyczny. Jednak mam obawy,ze bedzie taki tylko z bliska. Z wiekszej odleglosci nie bedzie widac fajnych detali.
Qulek
Jest kot! Aż szkoda ryzykować ewentualnej obcierki w tsuiso.
Offczar
Nowe barwy gniotą. I to bardzo!
BartekSz
Jak rzadko kiedy ale musze - no kurde slicznie oklejony samochod,profi robota wink.gif


Suseł
Szczęka opadła mi wczoraj jak zobaczyłem film na Vimeo.
Oklejenie bajka. Szkoda go będzie używać na torze.
adanus
za każdym razem kiedy tu wchodze padam na cyce.
projekt gruby jak cholera
nic tylko wstawić za szybę i cieszyć oczęta
MaVrick
Samochód i wykonanie jak marzenie. Piękne są te rx-7, a w takim wykonaniu i oklejeniu na prawdę mega.
Tylko zastanawia mnie tak okleina na szybie, czy nie będzie za bardzo ograniczać pola widzenia, no chyba że kierownik z góry zakłada że będzie patrzył tylko przez boczną szybę tongue.gif
cowboy
piekny finał... lekkie, mocne, swietny rozkład mas, tym autem to i w time attacku by namieszał..
Calatrava
Pięknie! Auto gotowe do testów biggrin.gif Szykuje się bardzo ciekawy sezon, kilka samochodów jeszcze nie ujrzało światła dziennego cool.gif
Oby wszyscy zdążyli na czas!
KAMILcom
Profi robota!

Mam pytanie apropo TEGO zdjecia. Jakiej grubości przewodów hamulcowych użyliście? Chyba standardowe fi5 to to nie jest?
wladas
CYTAT(KAMILcom @ Tue, 29 Mar 2011 - 14:30) *
Profi robota!

Mam pytanie apropo TEGO zdjecia. Jakiej grubości przewodów hamulcowych użyliście? Chyba standardowe fi5 to to nie jest?



to wyglada na przewod gazowy LPG w czarej osłonce, do łaczenia butli z reduktorem
TOMSON
standardowy przewód hamulcowy
TOMSON


pinin
No światowy poziom - chylę czoła do samej ziemi!

Tery - powodzenia! Z tak przygotowanym autem, nie wypada Ci być poniżej 3 miejsca smile.gif
Performante
Trzeba przyznać, że auto na żywo zwraca na siebie uwagę. Bardzo profesjonalne przygotowanie z dbałością o detale, a do tego egzotyczny samochód. Moim zdaniem świetna otoczka do ponad przeciętnych umiejętności.
Tego często brakuje w polskim motorsporcie.

Wdziałem je w środę na lawecie w WWA. Nie znam dzielnic, ale na wlocie od str Częstochowy.
tonku
Te ubytki na dachu,to celowy "bajer"?
Coobcio
CYTAT(tonku @ Sun, 03 Apr 2011 - 19:40) *
Te ubytki na dachu,to celowy "bajer"?

też mnie to zastanawiało czy to ubytki w wszechobecnym szpachlungu czy nadrukowana grafika...
Tak czy siak auto prze pięknie się prezentuje !!
Mirage
Szkoda go używać. Pięknie się prezentuje
kamyk
Dzisiaj juz sie troche madzia przypiekla z tylu wink.gif

dwie fotki z driftforum

CYTAT("KenDorifto")
dupsko opalone :grin:




CYTAT("piotrek3xx")
Co było przyczyną pożaru?? Moja żona zrobiła takie zdjęcie.

Coobcio
Ciekawe czy to z wydechu ogień zjarał naklejki czy coś od środka typu akumulator czy bezpieczny/niebezpieczny bak paliwa aj...
Mam nadzieję że wzór naklejek jest na dysku coby je odtworzyć.
aplikatorzy.pl
CYTAT(tonku @ Sun, 03 Apr 2011 - 19:40) *
Te ubytki na dachu,to celowy "bajer"?


Te "ubytki" to folia czarna polysk lub bezbrawna polysk naklejona na folie czarna matowa biggrin.gif
CZUCZU
Wygląda na to że wydech zapalił folię - ciepło było
Coobcio
Trzeba by rurę wydechową ciut do tyłu dać i to powinno rozwiązać problem, no szkoda naklejek, ładne były i miejmy nadzieję że tylko one ucierpiały...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.