Shoutbox 0 nowych PW 


41 Stron V  « < 38 39 40 41 >  
Reply to this topicStart new topic
> Seat Toledo II 3.6 Turbo, 4x4 Dsg R36 turbo
dany_47
post Sun, 18 Apr 2021 - 09:43
Post #781


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 November 2016
Skąd: Stolica





CYTAT(siewcu @ Sat, 17 Apr 2021 - 17:31) *
Każdy niech robi z kasą co chce. IMO co najmniej nie na miejscu jest zaglądanie komuś do portfela i patrzenie na jaką furę go stać. Nie ma na porsche i dłubie coś innego? Nie ma na porsche i sprzedaje duszę diabłu, żeby je kupić? Ma na porsche i je kupuje czy dłubie coś innego? ch&j komu do tego. Zazdrość i zawiść niestety są cechami wrodzonymi ludzkości(nie, nie tylko w Polsce to jest). Mnie nie stać, nie mogę, nie mam, ale cieszę się z tego, że inni mają, mogę popatrzyć i miło mi, że ktoś jest zadowolony, że kupił czy poskładał smile.gif A czy będzie to kupno Koenigsegga czy włożenie 1.2 8v do cieniasa... Satysfakcja najważniejsza.


Amen.


--------------------
Sleeper R30T 744KM 789Nm
0-100 2.99 100-200 5.8
ET 10.539
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 18 Apr 2021 - 09:43
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
InnyLogin
post Sat, 24 Apr 2021 - 23:06
Post #782


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





CYTAT(Driftman @ Thu, 15 Apr 2021 - 10:58) *
InnyLogin idź do "sklepu" i kupuj najmocniejsze Porsche i pokaż nam wieśniakom jak się jeździ. Jak być szybkim. Bądź bogiem na zlotach a my przyjedziemy starym wyjebanym mercedesem C2XX który został bezmyślnie stuningowany (nie stać nas na porsche)
Powiedź tylko kiedy i gdzie. O 1000zł w ciemno o ile przejedzie trase nie rozpadając się

Dla mnie powinieneś dostać bana z tego forum. Nie pasujesz tu.

Nie wiem skąd to wziąłeś. Czy po prostu coś zaszkodziło? Ja szanuję innych w porównaniu do ciebie. Zloty mnie nie podniecają. Kocham motoryzację no i doświadczyłem projektu i mocniejszego seryjnego auta.
A dlaczego ban?
Skojarzyłem że w innym temacie wskazałem ci totalny brak wiedzy w danym temacie, no i potem nie odpowiedziałeś. Po prostu taki pamiętliwy jesteś i przeżywasz publiczne forum?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Tue, 27 Apr 2021 - 16:14
Post #783


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





CYTAT(InnyLogin @ Sat, 24 Apr 2021 - 23:06) *
Nie wiem skąd to wziąłeś. Czy po prostu coś zaszkodziło? Ja szanuję innych w porównaniu do ciebie. Zloty mnie nie podniecają. Kocham motoryzację no i doświadczyłem projektu i mocniejszego seryjnego auta.
A dlaczego ban?
Skojarzyłem że w innym temacie wskazałem ci totalny brak wiedzy w danym temacie, no i potem nie odpowiedziałeś. Po prostu taki pamiętliwy jesteś i przeżywasz publiczne forum?

Jestem zajęty rzeczami na których się nie znam, mam dużo klijentów i nie chce mi się odpowiadać. W metalu mikrokorozja zachodzi miedzy ziarnami , nie tylko w stopach austenitycznych.
Nie podniecam się tym i zwyczajnie nie odpisałem.
Może w autach akurat te zjawisko nie występuje tak często jak zwykła korozja ale nie dotyczy ona tylko aluminium czy nierdzewki

Skoro jesteś na forum o tuningu to nie wyobrażam sobie podważać projekt toledo z tym właśnie silnikiem. To jest własnie przykład taniego auta "tanio stuningowanego" własnymi rękami żeby był szybki jak te drogie. Tuning w czystej postaci. Ma nawet uzasadnienie ekonomiczne a nie jest to domena tuningu. nie o to chodzi. Ma być fan , być szybko i tak jest.

Do zobaczenia na kresce wink.gif


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InnyLogin
post Sun, 02 May 2021 - 12:34
Post #784


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





W żadnym wypadku nie podważam tego projektu. Bardzo fajny i gratuluję autorowi (jeśli już wcześniej tego nie robiłem). Dyskusja zeszła na tor seryjne vs tuningowane. Mam porównanie i wyraziłem swoją opinię.
No a forum ma racing w nazwie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bogdan9999
post Wed, 12 May 2021 - 22:40
Post #785


Forum Killer
Dołączył: Mon, 19 September 2005
Skąd: Przasnysz





Projekt mega i jedzie konkret.
Co do 911 juz to widzę jak ten prosiak łyka tysiące km bez awarii dajcie mi tego prosiaczka na weekend zobaczymy ile zniesie.
Każdy dobrze wie ile razy takie "projekty" są katowane bo do tego są tworzone. Autem na co dzień nie startuję ze skrzyżowania z pedałem w podłogę i pod odcinkę.


--------------------
Probe 2.2 TURBO GT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Thu, 13 May 2021 - 21:31
Post #786


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





No tak, w końcu prosiak był projektowany do przeniesienia 1/3 mocy, którą ma, więc będzie się pier... na potęgę. Chcesz dostać zakatowane auto w weekend? Proszę bardzo, daj mi cokolwiek to to zrobię.


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Batorer
post Thu, 13 May 2021 - 22:12
Post #787


Frequent User
Dołączył: Fri, 29 January 2021





CYTAT(Bogdan9999 @ Wed, 12 May 2021 - 22:40) *
Autem na co dzień nie startuję ze skrzyżowania z pedałem w podłogę i pod odcinkę.

Nie wiem jakimi gruzami jeździcie, ale mój tak lata codziennie i nie chce mu się umierać
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InnyLogin
post Fri, 14 May 2021 - 16:11
Post #788


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





CYTAT(Bogdan9999 @ Wed, 12 May 2021 - 22:40) *
Każdy dobrze wie ile razy takie "projekty" są katowane bo do tego są tworzone. Autem na co dzień nie startuję ze skrzyżowania z pedałem w podłogę i pod odcinkę.

Chcesz powiedzieć że projekt zrobiony w garażu czy tam warsztacie przez jedną osobę i z zastosowaniem dużej ilości części seryjnych. Jest lepszy od czegoś od samego początku projektowanego przez sztab ludzi i z użyciem części gotowych do przeniesienia takiej mocy?
No nie. Nie przekonałeś mnie.

Podzielając zdanie kolegi wyżej ale mniej ogólnikowo - nie wiem jakim gruzem jeździsz że strach wcisnąć gaz w podłogę i to nie do odciny tylko "pod". Dobrze robisz. Bezpieczeństwo ponad wszystko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Fri, 14 May 2021 - 19:26
Post #789


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(Bogdan9999 @ Wed, 12 May 2021 - 22:40) *
Projekt mega i jedzie konkret.
Co do 911 juz to widzę jak ten prosiak łyka tysiące km bez awarii dajcie mi tego prosiaczka na weekend zobaczymy ile zniesie.
Każdy dobrze wie ile razy takie "projekty" są katowane bo do tego są tworzone. Autem na co dzień nie startuję ze skrzyżowania z pedałem w podłogę i pod odcinkę.


Moja sugestia jak oderwiesz wzrok od plakatów, wyłączysz głupkowate filmiki na YT o treści motoryzacyjnej to przeczytaj jeszcze raz kontekst porsze i tego "projektu".

Następnie poświęć trochę czasu wsiądź na rower i zacznij odwiedzać miejsca gdzie organizuje się legalne łojenie aut a nie tylko nakręca 10sekundowe filmiki z chojraczenia na prostej. Wtedy może doznasz olśnienia że projektów nie ma a jak się pojawiają i coś znaczą np: drift to ich wykonanie jest trochę inne niż to co mamy w tym temacie.

Jak już "jorgniesz" się jak jedzie "projekt" do sportu/upalania i jak wygląda zwykłe auto dostosowane do sportu/upalania to wtedy daj nam sygnał.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Sat, 15 May 2021 - 22:43
Post #790


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(ledziu @ Fri, 14 May 2021 - 19:26) *
Moja sugestia jak oderwiesz wzrok od plakatów, wyłączysz głupkowate filmiki na YT o treści motoryzacyjnej to przeczytaj jeszcze raz kontekst porsze i tego "projektu".

Następnie poświęć trochę czasu wsiądź na rower i zacznij odwiedzać miejsca gdzie organizuje się legalne łojenie aut a nie tylko nakręca 10sekundowe filmiki z chojraczenia na prostej. Wtedy może doznasz olśnienia że projektów nie ma a jak się pojawiają i coś znaczą np: drift to ich wykonanie jest trochę inne niż to co mamy w tym temacie.

Jak już "jorgniesz" się jak jedzie "projekt" do sportu/upalania i jak wygląda zwykłe auto dostosowane do sportu/upalania to wtedy daj nam sygnał.

ciekawe w czym jest inne....chyba w tym że w seacie jest mniej drutu niż w wielu driftowych wozach laugh.gif


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bogdan9999
post Tue, 18 May 2021 - 23:59
Post #791


Forum Killer
Dołączył: Mon, 19 September 2005
Skąd: Przasnysz





CYTAT(InnyLogin @ Fri, 14 May 2021 - 16:11) *
Chcesz powiedzieć że projekt zrobiony w garażu czy tam warsztacie przez jedną osobę i z zastosowaniem dużej ilości części seryjnych. Jest lepszy od czegoś od samego początku projektowanego przez sztab ludzi i z użyciem części gotowych do przeniesienia takiej mocy?
No nie. Nie przekonałeś mnie.

Podzielając zdanie kolegi wyżej ale mniej ogólnikowo - nie wiem jakim gruzem jeździsz że strach wcisnąć gaz w podłogę i to nie do odciny tylko "pod". Dobrze robisz. Bezpieczeństwo ponad wszystko.


Pracuje w jednej z takich korporacji co myślisz że wszystko jest takie idealne super setki ludzi siedzi myśli rozwiązuje problemy i wiem jak to wygląda od środka. 15 lat w tym siedzę trochę już widziałem i wiem.


--------------------
Probe 2.2 TURBO GT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bogdan9999
post Wed, 19 May 2021 - 00:13
Post #792


Forum Killer
Dołączył: Mon, 19 September 2005
Skąd: Przasnysz





CYTAT(ledziu @ Fri, 14 May 2021 - 19:26) *
Moja sugestia jak oderwiesz wzrok od plakatów, wyłączysz głupkowate filmiki na YT o treści motoryzacyjnej to przeczytaj jeszcze raz kontekst porsze i tego "projektu".

Następnie poświęć trochę czasu wsiądź na rower i zacznij odwiedzać miejsca gdzie organizuje się legalne łojenie aut a nie tylko nakręca 10sekundowe filmiki z chojraczenia na prostej. Wtedy może doznasz olśnienia że projektów nie ma a jak się pojawiają i coś znaczą np: drift to ich wykonanie jest trochę inne niż to co mamy w tym temacie.

Jak już "jorgniesz" się jak jedzie "projekt" do sportu/upalania i jak wygląda zwykłe auto dostosowane do sportu/upalania to wtedy daj nam sygnał.


Nie znasz człowieka i od razu jedziesz używając inteligentnych przygryzek. Widziałem jak są robione projekty na własne oczy nie raz i nie dziwie ci sie czemu tak mnie zaatakowałeś. Ale nie zawsze przeróbki to drut są jeszcze ludzie co robią to inaczej.


--------------------
Probe 2.2 TURBO GT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Statham
post Sun, 27 Jun 2021 - 20:03
Post #793


Super User
Dołączył: Wed, 13 July 2011





[quote name='siewcu' date='Sat, 17 Apr 2021 - 17:31' post='1366023']
Każdy niech robi z kasą co chce. IMO co najmniej nie na miejscu jest zaglądanie komuś do portfela i patrzenie na jaką furę go stać. Nie ma na porsche i dłubie coś innego? Nie ma na porsche i sprzedaje duszę diabłu, żeby je kupić? Ma na porsche i je kupuje czy dłubie coś innego? ch&j komu do tego. Zazdrość i zawiść niestety są cechami wrodzonymi ludzkości(nie, nie tylko w Polsce to jest). Mnie nie stać, nie mogę, nie mam, ale cieszę się z tego, że inni mają, mogę popatrzyć i miło mi, że ktoś jest zadowolony, że kupił czy poskładał smile.gif A czy będzie to kupno Koenigsegga czy włożenie 1.2 8v do cieniasa... Satysfakcja najważniejsza.
[/quote/]

Nie obraź się , ale jeżeli tak to widzisz to znaczy, że jesteś ograniczony.. Własnie miedzy innymi na bazie takiego myślenia dziś skrajna wiekszosc jest obciążona galopującą inflacją i podatkami z tytułu EKO i BIO. Nadmiar wszystkiego bo wolno , kosztem wszystkiego bo brak regulacji..

Owszem każdy powinien się cieszyć że inni mają, ale w takim razie i smucić gdy inni nie mają , a nie być cynicznym..

Pieniądz nigdy nie był i nie jest własnością posiadacza, chyba że tego , który go w pełni kontroluje i emituje.. Jeżeli nie wiesz ile wody jest w rzece oraz ile osób jej potrzebuje to nie masz prawa korzystać w nadmiarze i do woli z dobrodziejstw i darów natury..


Wydawanie chorych sum na idiotyzmy zamiast zainwestować w coś, dając drugiemu i przy okazji samemu mając na pokrycie rosnących wydatków(zysk) to nie jest cecha ludzkiego intelektu tylko małpiego rozumu..

Jeżeli dla Ciebie satysfakcja w życiu jest najważniejsza to faktycznie pochodzisz od małpy!

Przy czym w tym wszystkim póki co prawo do tego jest i de jure nie można do nikogo o to mieć szczególnych pretensji, ale jezeli ktoś zaklada temat na forum i przedstawia swoje widzimisię , to kazdy głos rozsądku powinien być mile widziany, a nie jeszcze "banowany" czy komentowany w taki sposób.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maj0nez
post Sun, 19 Sep 2021 - 13:58
Post #794


User
Dołączył: Wed, 02 July 2014
Skąd: LOP





Ostanie wrzuty na YT to coś niesamowitego Jacek trzymam kciuki, powodzenia w dalszych modach.


--------------------
1.8T + DQ250
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Morfeusz
post Tue, 12 Oct 2021 - 07:25
Post #795


Super User
Dołączył: Fri, 26 December 2008
Skąd: Płońsk







--------------------
No Blow OFF-No Blow JOB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek 1980
post Tue, 12 Oct 2021 - 21:20
Post #796


Forum Killer
Dołączył: Wed, 16 September 2009





Witam, pogratulować wyniku i tego co ta zabawka robi z kapciami. blink.gif ohmy.gif
Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gicy
post Wed, 13 Oct 2021 - 11:15
Post #797


Super User
Dołączył: Sun, 30 April 2006





Już sobie wyobrażam pełne serwisy objechanych aut i właścicieli pełnych pretensji, że auto nie jedzie, a potem tłumaczenia serwisantów, spokojnie z autem wszystko w porządku, a tamtym seatem niech Pan się nie przejmuje, pewnie za chwile się zepsuje.
Błahahahahaha
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Wed, 13 Oct 2021 - 21:30
Post #798


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





gruby ten pomysl z 730km fwd, ja myslalem ze 200 to duzo smile.gif kiedy to trakcje łapie?


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Wed, 13 Oct 2021 - 21:42
Post #799


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





przecież to było 4x4 więc raczej powrót do fwd to nie celowy zabieg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Wed, 13 Oct 2021 - 22:29
Post #800


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





W opisie filmu jest info ze padl wał...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

41 Stron V  « < 38 39 40 41 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 02:42