Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> ps 2: pytania...
caro
post Thu, 19 Oct 2006 - 20:50
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Mon, 03 May 2004





Może przyłączę się do was w niedalekiej przyszłości, ale mam takie pytania:

Kupić ps 2 duże czy slima ? Czy w normalnym używaniu, raczej bez przerabiania są jakieś istotne różnice ? Jak jest z awaryjnością konsoli ? Rzucić się na nie już czy jeszcze poczekać na spadek ceny ? Jest ona ciut za wysoka dla mnie nadal, tym bardziej że przewiduję grać w jedną grę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 19 Oct 2006 - 20:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
fonstrompenar
post Thu, 19 Oct 2006 - 20:54
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Thu, 24 February 2005
Skąd: z MSW





Ja mam tłuściocha - po przerobieniu przestał odtwarzać filmy DVD ale moje lenistwo nie pozwoliło mi go zareklamować. Ogólnie trzeba się postarać czasami żeby i GT4 ori ruszyło.


--------------------
http://www.racingforum.pl/Sygnatury-komercyjne-t101875.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darkcrovax
post Thu, 19 Oct 2006 - 23:25
Post #3


Frequent User
Dołączył: Mon, 02 February 2004
Skąd: Warszawa





ja bym szedł w slima - duzo mniejszy, przez co łatwiej go gdzieś wcisnąć

A co do przerabiania nie ywpowiem się, bo nie mam sił, żeby powsadzać te plastiki co by swap magic działał
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darksmile
post Fri, 20 Oct 2006 - 12:34
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 14 November 2002
Skąd: Milanówek/WWA





małe się grzeją więc brałbym, i wziąłęm, dużego. Po przeróbce działa mi wsio. Piraty, ori, DVD. Tylko nie mam czasu grać
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PrOsIaQ
post Fri, 20 Oct 2006 - 17:35
Post #5


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 20 October 2002
Skąd: W-wa





^ +1
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rennen
post Fri, 20 Oct 2006 - 18:07
Post #6


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: Faaker See ;)





CYTAT("PrOsIaQ":1kxpko2d)
^ +1


^ +2 tylko ja musiałem zregenerować układ optyczny raz (ale kupiłem PS2 w niemczech nawet przed polską premierą więc trzeba wybaczyć po takim czasie) no i mój kumpel na dużej też wszystko mu lata.


--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caro
post Sun, 22 Oct 2006 - 15:56
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Mon, 03 May 2004





Czyli jednak małe się grzeją ? Bo co do tego słyszę podzielone opinie, niektórzy twierdzą, że duże sięgrzeją z powodu zasilacza umieszczonego wewnątrz...

Wiem że jedne z nich mają dostęp do sieci (tylko nie wiem czy lan, czy przez modem), inne z kolei możliwość podłączenia hdd. Rozumiem więc że dysku można użyć jako karty pamięci czy raczej nie ? Trochę bym na tym przyoszczędził...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VectorC
post Sun, 22 Oct 2006 - 16:06
Post #8


Frequent User
Dołączył: Sat, 25 February 2006
Skąd: ja mam wiedzeć...





CYTAT("caro":11zv2czn)
Czyli jednak małe się grzeją ? Bo co do tego słyszę podzielone opinie, niektórzy twierdzą, że duże sięgrzeją z powodu zasilacza umieszczonego wewnątrz...

Wiem że jedne z nich mają dostęp do sieci (tylko nie wiem czy lan, czy przez modem), inne z kolei możliwość podłączenia hdd. Rozumiem więc że dysku można użyć jako karty pamięci czy raczej nie ? Trochę bym na tym przyoszczędził...

Ja posiadam PS2 slim i się nie grzeje aż tak strasznie wiadomo złapie pewną temperaturke i tak już zostaje ale sie nie przegrzewa
Co do internetu to raczej zapomnij niewiele gier obsługuje sieć (pozatym mało osób z niej korzysta),trzeba się sporo namęczyć żeby to zadziałało trzeba mieć network adapter w grubej(slim ma wbudowany).Co do dysku to posiadają takową możliwość konsole"grube" ale też trzeba mieć specjany program żeby odpalać gry z dysku a w przypadku slim należy zamontować taśme do hdd aby go podłączyć (mało kto to robi) pozatym wygląda to nieestetycznie ponieważ musi być zdjęta obudowa do odpalania z dysku ponieaż niema miejsca w slimce na dysk.Wydaje mi się że w grubej jest miejsce na dysk ale moge się mylić...
Pozdrawiam


--------------------
Opel Vectra C 1.9 cdti 120KM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trueno2
post Sun, 22 Oct 2006 - 17:51
Post #9


Forum Homee
Dołączył: Sun, 02 April 2006
Skąd: Poznań





Posiadałem okolo roku PS2 slim, wersja srebrna z 2005 roku. Musze powiedziec, ze bylem bardzo, bardzo zadowolony z konsoli. Rzeczywiscie tak jak napisal VectorC, 'plej' łapie pewną temperaturkę, ale najwodoczniej [przynajmniej w moim wypadku] mu to nie przeszkadza. Raz bz wylączania chodził ok. 48h i wszystko idealnie. Ja osobiscie jestem za slim'em. Mniejszy, funkcjonalny, w ogole taki bardzie przyjemny.

IMO "małe sie grzeją" - tak łąpia temperaturę, ale zeby nazwac to grzaniem, raczej nie.


--------------------
Usunięto komercyjną sygnaturę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titleist
post Mon, 23 Oct 2006 - 14:40
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Sun, 05 October 2003
Skąd: Wrocław





bierz "grubą"

mam dużą już od bardzo dawna, optyka trochę kuleje (starutka PS v3), ma problem z odtwarzaniem płyt DVD9 (czy jak tam one się nazywają), czyli niestety m.in. gt4... a lenistwo nie pozwala mi zregenerować lasera, do środka wsadzasz HDD (nie ma żadnego problemu z odpalaniem z niego gier, ładują się trochę szybciej niz z płyt) i Network Adapter, ale granie w sieci na PS2 to generalnie ogromna pomyłka w większości przypadków...


--------------------
Streetracing Team Wrocław
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitbull2000
post Mon, 23 Oct 2006 - 19:09
Post #11


Forum Killer
Dołączył: Fri, 27 August 2004
Skąd: WaWa





Slim sie grzeje
Zarty...
Mój chodził przez 3 dni bez przerwy i nie było problemów.

Raz leżała na nim kupka ubrań i nawet nie wiedziałem ze jest włączony, wtedy tez napewno chodził ze dwa, nie majac za bardzo mozliwosci chłodzenia, był wtedy z płytka GTA, więc jak wiadomo cały czas płytka chodziła, zreszta tak samo jak włączałem kilka 24 godzinnych wyścigów w GT4.
Slima mam z kwietnia tego roku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smoko
post Wed, 25 Oct 2006 - 19:35
Post #12


Frequent User
Dołączył: Fri, 19 November 2004
Skąd: Warszawa





Zalezy kto co ma na mysli mowiac "grzeje"
Mam slima z poprzedniego roku, cieply sie zawsze robi, jak kazde normalne urzadzenie
topic sie nie topi a zawsze cos na nim stoi badz lezy.
Tak jak Pit, dlugoczasowki sie robilo i nadal daje rade

ogolnie nie narzekam, a i miejsca wiecej

co do ceny to ja swoja bardzo malo uzywana na poczatku roku dalem 400 + karta + dodatkow pad.
teraz nowki chyba tak jakos chodza... jezeli nie to mnie poprawcie.

pozdrawiam


--------------------
It`s Nice To Be Important, But It`s More Important to Be Nice
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trueno2
post Wed, 25 Oct 2006 - 19:39
Post #13


Forum Homee
Dołączył: Sun, 02 April 2006
Skąd: Poznań





Zgadza się dzisiaj w Empiku widziałem nowkę slim'a za 400zł. Urzywanego kupisz juz za 200zł, wiec prawie jak za darmo, do tego dokupujesz sobie akrte pamiec i mozna pykać


--------------------
Usunięto komercyjną sygnaturę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rennen
post Wed, 25 Oct 2006 - 19:40
Post #14


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: Faaker See ;)





CYTAT("trueno2":3b1oywl6)
Zgadza się dzisiaj w Empiku widziałem nowkę slim'a za 400zł. Urzywanego kupisz juz za 200zł, wiec prawie jak za darmo, do tego dokupujesz sobie akrte pamiec i mozna pykać


Zaraz wchodzi PS3 więc jak ktoś nie ma a chce kupić to można poczekać jeszcze tą chwilkę, po premierze trzeciej zapewne dwójki będą do wyrwania niemal za darmo.


--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trueno2
post Thu, 26 Oct 2006 - 08:42
Post #15


Forum Homee
Dołączył: Sun, 02 April 2006
Skąd: Poznań





Oj chyba cena PS2 po wejsci PS3 tak szybk nie stanieje. Cena SP2 juz jest a takim poziome zekto ma ja kupoic to i tak kupi [400zl], a poza tym premiera w Europie dopiero 2007 w marcu, wiec wuchta czasu


--------------------
Usunięto komercyjną sygnaturę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VectorC
post Thu, 26 Oct 2006 - 13:30
Post #16


Frequent User
Dołączył: Sat, 25 February 2006
Skąd: ja mam wiedzeć...





CYTAT("trueno2":cwnlh0r3)
Co do grzania konsoli, duza ma wbudowany wentylator, dlatego taka nie ejst goraca gdy sie ja dotknie, mala nie ma tego spzetu w sobie stad te objawy, ale mowie moja sie nie grzala, duzo ludzi mowi, ze sie nie grze. Zreszta chyab Ci co produkowali z Sony PS2 Slim, to wiedzieli co robili nie pakuja wentylatora Wszystko.

Oj chyba cena PS2 po wejsci PS3 tak szybk nie stanieje. Cena SP2 juz jest a takim poziome zekto ma ja kupoic to i tak kupi [400zl], a poza tym premiera w Europie dopiero 2007 w marcu, wiec wuchta czasu

Człowieku co ty gadasz..... Slim też ma wentylator...


--------------------
Opel Vectra C 1.9 cdti 120KM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trueno2
post Thu, 26 Oct 2006 - 15:22
Post #17


Forum Homee
Dołączył: Sun, 02 April 2006
Skąd: Poznań





Ups... juz poprawiam, widocznie mialem jakies trefne informacje, sorry za wprowadzenie zamieszania.


--------------------
Usunięto komercyjną sygnaturę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caro
post Wed, 08 Nov 2006 - 14:47
Post #18


Forum Killer
Dołączył: Mon, 03 May 2004





Tak z ciekawości spytam: ile czasu zajmuje ukończenie gry ? Po jakim czasie gra zaczyna was nudzić i mulić ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ogor
post Wed, 08 Nov 2006 - 15:31
Post #19


Frequent User
Dołączył: Mon, 20 February 2006
Skąd: Bytów





ja juz okolo 2 lata gram (moze troche mniej)
i nieraz mi sie zaczynala nudzic to sobie w arcade pykalem
od tygodnia zaczolem dalej przechodzic (z 60.x% na 64%)

nie ciskam w to jakos zeby przejsc tylko zeby sie bawic i dlatego tak dlugo idzie

gra jest straszne dluuuga i chyba nigdy sie nie znudzi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fonstrompenar
post Wed, 08 Nov 2006 - 16:26
Post #20


Forum Killer
Dołączył: Thu, 24 February 2005
Skąd: z MSW





CYTAT("caro":300oqir0)
Tak z ciekawości spytam: ile czasu zajmuje ukończenie gry ? Po jakim czasie gra zaczyna was nudzić i mulić ?


Nurburgring się nie nudzi - zwłaszcza jak się na nim testuje różne fury - seryjne/ po modach - whatever. Gram dotąd aż mnie czacha rozboli

Inna fura - inne doznania - inna przygoda - To się nie nudzi


--------------------
http://www.racingforum.pl/Sygnatury-komercyjne-t101875.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 01:39