Shoutbox 0 nowych PW 


116 Stron V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Closed TopicStart new topic
> Koronawirus a motorsport. Co myślicie?
Gusiew
post Sun, 05 Apr 2020 - 11:21
Post #461


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





Wejdz w komentarze tego filmiku. Jeden z nich wypunktowuje wszystko co ten facet mowi.On byl w szpitalach ktore nie zajmuja sie Coronavirusem. Wlasnie tacy ludzie jak ten z filmiku doprowadzili We Wloszech do katastrofy na skale kraju.
Tak na dobra sprawe to jedyny temat ktory na forum zyje. Moze skupmy sie ma motoryzacji co?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 05 Apr 2020 - 11:21
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
piwo
post Sun, 05 Apr 2020 - 11:35
Post #462


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





A po co skoro motoryzacja umarła przez koronowirusa. Niedługo z głodu umrzemy w swych domach.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gusiew
post Sun, 05 Apr 2020 - 11:59
Post #463


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





Komentarz o ktorym mowilem :
1. (3:46) (Na początku wklejam minutę filmu dla nie zorientowanych) No fajnie nowy porządek świata ktoś mówi. W ch&j przekonujące bo siostra cioteczna mojej babci od strony stryja słyszała od sąsiadki. Bardzo merytoryczne. Konkrety, artykuły, dowody naukowe. Poza tym na zdrowy rozum.. Czyż z jednych założeń NWo nie jest redukcja ludności znacząco? Jeżeli tak to strasznie chu.owo im to idzie bo ludzi cały czas przybywa. HELOŁ ZJE.Y MYŚLCIE TAK JAK AUTOR MÓWI!
2. (3:47) - Inni mówią, że chodzi o 5G. Jacy inni? Kto znowu usłyszał coś od babci? Że co 5G? Rozpyla koronawirusa przez fale radiowe czy o ch&j chodzi?
3. (3:54) - Ja mówię, że nie ma NWO! Gdzie mam zaczerpnąć języka aby się przekonać iż jest coś takiego albo jakie opracowania naukowe, ekonomiczne mam przeczytać na ten temat? Od kogo mam zaczerpnąć tą tajemną wiedzę? Mówisz o czymś takim to dawaj źródła bo inaczej to jest tylko pierdolenie o dupie Maryni.
4. (Od 3:55 do 4:09) - No to słucham czemu nie jest zdrowe 5G i w jaki sposób mam nad tym pomysleć? Myśle, że 2,6 Ghz to może być częstotliwość procesora i nie mam pojęcia jak to ma być niebezpieczne dla mnie? Cytat "zostanie rozdysponowana częstotliwość z zakresu 3,4–3,8 GHz (nazywana 3,6 GHz)" o to Ci chodziło? Mówisz takie konkrety jak akwizytor sprzedający szmelc.Poza tym odnośnie bezpieczeństwa 5G wolę poczytać albo posłuchać opracowań badań naukowców a nie szamanów z internetu. Chyba, że dasz w opisie link do badań naukowych na ten temat, że 5G jest niebezpieczne. Czekam niecierpliwe!
5. (8:46) - Ja widzę, że karetki stoją pod Excel London. Adres: Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, Royal Docks, London E16 1XL, Wielka Brytania
6. (9:04) - Mówią tylko, że powstają takie centra. NIE PODALI ŻE TAKIE CENTRUM ZNAJDUJE SIĘ W MANCHESTER CENTRAL (adres: Manchester Central Convention Complex, Windmill St, Manchester M2 3GX, Wielka Brytania). Te dwa punkyt oddalone są od siebie o 217 mil inaczej 349 km. Jakim KU.WA CUDEM KARETKI Z LONDYNU MIAŁY SIĘ ZNALEŹĆ W MANCHESTERZE?
7. (10:34) - No super wrzuciłeś w film zdjęcia nawet nie z artykułów tylko z jakiegoś posta na fejsie. Nie podałeś linków do artykułów ani do posta. Jak mamy sobie sprawdzić prawdziwość Twoich słów? Albo prawdziwość tego posta?
8. (10:53) - Nic się nie dowiedziałem o tym zdjęciu. Który dziennik użył tego zdjęcia do manipulacji, gdzie, kiedy etc.
9: (13:05) - Fajnie fajnie zrobiłeś sobie wycieczkę pokazując centrum użyte do przebitki w materiale. Patrzcie punkt 6 oraz 7 wyżej.
10. (15:59) - Nic się nie dzieję przed szpitalem. Spoko tylko stoi tam karetka otwarta. Skąd wiesz kogo nią przywieźli do cholery?
11. (16:12) - Manchester Royal Infirmary - Accident and emergency services. Jak nazwa wskazuje jest to szpital od wypadków i pogotowie? Może nie został przetworzony w szpital zakaźny? No gościu troche szacunku do Twoich oglądających weryfikuj informacje do KU.WY NĘD.ZY.
12. (16.29) - Nic się nie dziej ale ku.rwa gość siedzi jeszcze przed właściwym wejściem do środka w rękawiczkach, maseczce a sobą ma jeszcze płyn do dezynfekcji.
Nie wiem jak ktokolwiek może wierzyć w takie niezweryfikowane brednie. Powtórzę za nagrywającym. Włączcie myślenie przed takimi filmami i sami weryfikujcie co ktoś wrzuca. Jak się wyleje na mnie fala hejtu to spłynie to po mnie i mam to w dupie. Aha jak ktoś mi zarzuci ile dostałem przelewu od Sorosa albo innych NWO, żydów, nazistów, jaszuroludzi, rządu to mówie od razu NIE WIEM NIE MAM KONTAKTU Z NIMI. JEŚLI KTOŚ MA TĄ TAJEMNA WIEDZĘ JAK MOŻNA SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI I ZARABIAĆ NA PUNKTOWANIU TAKICH WYSRYWÓR ,TO NIECH DA MI ZNAĆ CHĘTNIE ZACZNĘ POBIERAĆ PIENIĄDZE ZA J.BANIE DEBILI Z BŁOTEM.



Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:07
Post #464


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Gusiew @ Sun, 05 Apr 2020 - 11:21) *
Wejdz w komentarze tego filmiku. Jeden z nich wypunktowuje wszystko co ten facet mowi.On byl w szpitalach ktore nie zajmuja sie Coronavirusem. Wlasnie tacy ludzie jak ten z filmiku doprowadzili We Wloszech do katastrofy na skale kraju.
Tak na dobra sprawe to jedyny temat ktory na forum zyje. Moze skupmy sie ma motoryzacji co?

Media nadają ,że nie ma miejsc dla koronawirusowców w szpitalach. Że lekarze przepracowani, dramat, pandemia. A teraz wytłumaczeniem jest to,że są tylko specjalne szpitale dla korona? TO ile tych szpitali jest, 1 na Londyn ?


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:12
Post #465


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ale dlaczego marną dziennikarską robotą uzasadniasz dziwne teorie że nic się nie dzieje. Zresztą skąd dziennikarze mają brac video z sal szpitalnych ? i kto kto by ich tam w ogóle wpuścił i po co, już nie mówiąc o kwestiach prawnych ale o przyzwoitości elementarnej i wyczuciu. Co to jakieś big paradise brother czy inny "reality" to że mają być relacje na żywo z OIOM'ó ? jakieś wyczucie może ? trochę szacunku, delikatnoąści w tych sprawach czy coś? chciałbyś aby wkoło Ciebie / Twojich bliskiuch gdybyś odpukał wylądował gdzieś w stanie terminalnym pismaki wokół się kręcili i go filmowali w tym czasie ? żeby jednemu przed tv z drugim coś udowadniać? Co jeszcze, nagrania z post mortem może ?i co jeszcze ? żeby sobie każdy mógł policzyćczy aby na pewno liczby się zgadzają czy to nie spisek?
Jak nie ma na instant video i w internecie to nie istnieje jakieś zjawisko ? isntieje.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gusiew
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:16
Post #466


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





Nie jest mowa w tym filmiku o Londynie to raz. Dwa ile w Polsce jest Szpitali przeznaczonych do walki z Coronawirusem wszystkie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mystek
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:20
Post #467


Super User
Dołączył: Sat, 24 September 2016
Skąd: Kraków





Akurat ten film z Youtube kolesia z Manchesteru jest zajebiście słabo przekonujący, jak widzę w ogóle "Źródło: Facebook" to wymiękam strasznie smile.gif. Albo ten jego filmik jak komentuje wiadomości Polsatu. Widać, że koleś jest ostro "anty" i nie ważne jakie ma argumenty, ważne, że jest "anty" smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:24
Post #468


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Gusiew @ Sun, 05 Apr 2020 - 12:16) *
Nie jest mowa w tym filmiku o Londynie to raz. Dwa ile w Polsce jest Szpitali przeznaczonych do walki z Coronawirusem wszystkie?


Komentowałeś o centrum kryzysowym w Londynie, więc o co pytam. Nie mogę się już odnosić do Twoich argumentów?

Jak rozumiem, 1 szpital na naście/dziesiąt jest przepełniony i jest dramat, a reszta szpitali świeci pustkami. Gdzie logika?


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gusiew
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:29
Post #469


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





Ja komentowalem? Przeciez to komentarz kogos pod filmikiem? Czytasz wszystko czy tylko z grubsza?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:32
Post #470


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Gusiew @ Sun, 05 Apr 2020 - 12:29) *
Ja komentowalem? Przeciez to komentarz kogos pod filmikiem? Czytasz wszystko czy tylko z grubsza?

Posługujesz się argumentem, jak się do niego odnoszę, to mówisz,że to nie Twój argument. Merytorycznie 10/10 smile.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:33
Post #471


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





CYTAT(jackkpl @ Sat, 04 Apr 2020 - 20:20) *
Medycyna to tez bilionowy biznes, chyba o tym zapominasz.

Epidemia ptasiej grypy i miliony szczepionek wywalonych do sciekow cos Ci mowia?

Jak sie myle i beda na to dowody, to przyznam Ci racje. Ciekawe, czy w przeciwnyn wypadku Ty przyznasz sie do bledu?


Widzisz dalej się nie rozumiemy, ja twierdzę że medycyna ma się opierać na solidnych fundamentach - EBM, ktora opiera się na dowodach.

To, że są patologie, zgodziłem się 5 stron wcześniej, ale na czymś trzeba się opierać. Sorry ale wydaje mi się to bardziej wiarygodne niż forum albo filmiki z YT.

Ciekawe stwierdzenie, że jeśli wirus nie okaże się taki straszny to mam przeprosić. Czyli następnym razem, w podobnej sytuacji mamy nie podejmować żadnych kroków walki z epidemią, bo może się okazać nie taka straszna? A co w przeciwnym razie? O formie tej walki też wspominałem wcześniej, czy jest ona najlepsza. Możliwe, że izolacja osób z grupy ryzyka i do tego masowe testy byłyby lepsze, ale ja nie wiem czy stać nas na to. Jestem za chudy w uszach żeby stawiać takie tezy, co na tym forum przychodzi dosyć łatwo.


Co do nowotworów, nie wiem czego to ma udowodnić? Że nie ma skutecznej metody (oczywiście są różne nowotwory i różne stadia choroby)? Nawet jeśli ktoś ma lekarstwo i się nim nie dzieli to znaczy, że lekarze źle leczą? Dalej stosują najlepsze dostępne im metody.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:39
Post #472


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Messik @ Sun, 05 Apr 2020 - 12:33) *
Widzisz dalej się nie rozumiemy, ja twierdzę że medycyna ma się opierać na solidnych fundamentach - EBM, ktora opiera się na dowodach.


Pełna zgoda, opierajmy się na dowodach. Tych w sprawie koronawirusa brakuje, są głownie spekulacje, manipulacje medialne (jak liczba zgonów w Bergamo).
Z danych, ktore przytaczałeś czy artykułów żaden nie miał danych , jakie są dla nas podstawą (czy dla medycyny). To są jakieś spekulacje.

CYTAT(Messik @ Sun, 05 Apr 2020 - 12:33) *
Ciekawe stwierdzenie, że jeśli wirus nie okaże się taki straszny to mam przeprosić. Czyli następnym razem, w podobnej sytuacji mamy nie podejmować żadnych kroków walki z epidemią, bo może się okazać nie taka straszna? A co w przeciwnym razie? O formie tej walki też wspominałem wcześniej, czy jest ona najlepsza. Możliwe, że izolacja osób z grupy ryzyka i do tego masowe testy byłyby lepsze, ale ja nie wiem czy stać nas na to. Jestem za chudy w uszach żeby stawiać takie tezy, co na tym forum przychodzi dosyć łatwo.


Wirus może zabije 1% populacji,a może nie. W wyniku działań podjętych przez rządy będziemy mieli recesję, jakiej świat nie widział od 100 lat, to jest pewne, bo mamy analogiczne modele kryzysów z lat poprzednich oraz twarde dane (zamykanie firm, bezrobocie).
W perspektywie paru lat z tego powodu będzie dużo samobójstw, rozbite rodziny (jak w przypadku hipotecznych kredytów walutowych), inne koszty społeczne. To możemy brać za pewnik na bazie poprzednich doświadczeń.

Czyli stawiając to prościej, kasujemy gospodarkę, bo może będzie źle z koronawirusem.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:49
Post #473


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Najgorsze że przez tą recesję nie będzie kasy na leki na sprzęt na kasę dla lekarzy. Kupę ludzi na tym ucierpi. Dużo więcej niżby olewajac ta epidemie i żyjać normalnie jakby nic.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gusiew
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:56
Post #474


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





Moze bedzie zle? Czyli we Wloszech sie wygłupiaja?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Sun, 05 Apr 2020 - 12:59
Post #475


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Możliwe że nie tylko we Włoszech...
Ciekawe ile osób stąd szczepi się co roku na grypę. I czy będą chętni do zaszczepienia się na koronowirusa. Bo do tego to zmierza. Koronowirus był i będzie. Trzeba go przejść lub się zaszczepić. Innego wyjścia nie ma. Raczej nas nie ominie.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Sun, 05 Apr 2020 - 13:08
Post #476


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Obawiam się że szybciej stąd spierdole niż się zaszczepie. Rozumiem że obowiązkowa tylko dla tych co nie chorowali? Co roku nowa obowiązkowa szczepionka na nowy szczep? Na prawdę walka z koronowirusem jest walka przegrana jak z grypa. Jaki to ma sens?


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Sun, 05 Apr 2020 - 13:57
Post #477


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





CYTAT(jackkpl @ Sun, 05 Apr 2020 - 12:39) *
Pełna zgoda, opierajmy się na dowodach. Tych w sprawie koronawirusa brakuje, są głownie spekulacje, manipulacje medialne (jak liczba zgonów w Bergamo).
Z danych, ktore przytaczałeś czy artykułów żaden nie miał danych , jakie są dla nas podstawą (czy dla medycyny). To są jakieś spekulacje.



Wirus może zabije 1% populacji,a może nie. W wyniku działań podjętych przez rządy będziemy mieli recesję, jakiej świat nie widział od 100 lat, to jest pewne, bo mamy analogiczne modele kryzysów z lat poprzednich oraz twarde dane (zamykanie firm, bezrobocie).
W perspektywie paru lat z tego powodu będzie dużo samobójstw, rozbite rodziny (jak w przypadku hipotecznych kredytów walutowych), inne koszty społeczne. To możemy brać za pewnik na bazie poprzednich doświadczeń.

Czyli stawiając to prościej, kasujemy gospodarkę, bo może będzie źle z koronawirusem.


Dowody to wlasnie te publikacje, ktore powstaja. Smiertalnosc w nich jest zroznicowana ale ok 3-4%. Co wiecej okolo 10% chorych potrzebuje wspomagania oddechu nawet przez kilka tygodni. Wiec nie jest to sprawa do bagatelizowania. Cala sraczka bierze sie stad, ze nie wiadomo do konca z czym mamy doczynienia, czemu u jednych jest gorzej/lepiej czym to leczyc i zapobiegac. Ale mowic o zweryfikowanych pracach naukowych, ze to manipulacje to troche przesada.

Inna sprawa sa srodki jakie powinno sie zastosowac, przygotowanie spoleczenstwa i państwa. Jak widac lezymy tu i tu. Bawiącego się dzieci z różnych rodzin na placach zabaw, wyjścia do sklepu po pierdoly, piwko na dworze ze znajomymi konczac na braku srodkow ochrony dla lekarzy. Ktos tu mowil, ze wszystko jest. Mozliwe ze tylko we Wroclawiu lekarze robią zbiórki pieniedzy na sprzet (dziwne, ze inne miasta sie dolaczyly), masek do plywania (zeby podlaczyc respirator), zwyklych maseczek czy konczac na zbieraniu srodkow odkażających i szyciu maseczek.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 05 Apr 2020 - 14:40
Post #478


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Gusiew @ Sun, 05 Apr 2020 - 12:56) *
Moze bedzie zle? Czyli we Wloszech sie wygłupiaja?

Wez zajrzyj na te statystyki, pomysl. Piszemy o tym od paru stron. Ignorujesz te wpisy, czy ich nie rozumiesz?
Dlaczego w Bergamo 400% (tylko dla marca), a gdzie indziej nie 400%? Dlaczego super zjadliwy wirus jakos sie nie rozsial w tych Wloszech?
Tam moze byc 5 innych czynnikow, ktore razem cos powoduja.

CYTAT(Messik @ Sun, 05 Apr 2020 - 13:57) *
Dowody to wlasnie te publikacje, ktore powstaja. Smiertalnosc w nich jest zroznicowana ale ok 3-4%. Co wiecej okolo 10% chorych potrzebuje wspomagania oddechu nawet przez kilka tygodni. Wiec nie jest to sprawa do bagatelizowania. Cala sraczka bierze sie stad, ze nie wiadomo do konca z czym mamy doczynienia, czemu u jednych jest gorzej/lepiej czym to leczyc i zapobiegac. Ale mowic o zweryfikowanych pracach naukowych, ze to manipulacje to troche przesada.

Inna sprawa sa srodki jakie powinno sie zastosowac, przygotowanie spoleczenstwa i państwa. Jak widac lezymy tu i tu. Bawiącego się dzieci z różnych rodzin na placach zabaw, wyjścia do sklepu po pierdoly, piwko na dworze ze znajomymi konczac na braku srodkow ochrony dla lekarzy. Ktos tu mowil, ze wszystko jest. Mozliwe ze tylko we Wroclawiu lekarze robią zbiórki pieniedzy na sprzet (dziwne, ze inne miasta sie dolaczyly), masek do plywania (zeby podlaczyc respirator), zwyklych maseczek czy konczac na zbieraniu srodkow odkażających i szyciu maseczek.

Nie ma zweryfikowanych prac, przeciez o tym pisalismy. Takie prace powstaja, jak je opublikuja, to bedziemy.sie.opierac. Musza przejscs sciezke,. Jak kazda inna publikacja, a to trwa pare mcy, a skoro wirus jest sezonowy, to pewnie pare lat.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Sun, 05 Apr 2020 - 15:37
Post #479


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Jacek pytasz dlaczego w szpitalu jest większa śmiertelność niż poza ? - bo tam jest dostęp do tlenu. Messik pisze coś, co chyba nie wszyscy łapią, mimo że się o tym trąbi wokół - jeden chory zajmuje na klika tygodni miejsce pod tlenem. A takich miejsc nie ma. Więc zwożą tych chorych tam gdzie ten tlen i możliwości leczenia są, gdzie mają zwozić ?


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Sun, 05 Apr 2020 - 17:59
Post #480


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





CYTAT(jackkpl @ Sun, 05 Apr 2020 - 14:40) *
Wez zajrzyj na te statystyki, pomysl. Piszemy o tym od paru stron. Ignorujesz te wpisy, czy ich nie rozumiesz?
Dlaczego w Bergamo 400% (tylko dla marca), a gdzie indziej nie 400%? Dlaczego super zjadliwy wirus jakos sie nie rozsial w tych Wloszech?
Tam moze byc 5 innych czynnikow, ktore razem cos powoduja.


Nie ma zweryfikowanych prac, przeciez o tym pisalismy. Takie prace powstaja, jak je opublikuja, to bedziemy.sie.opierac. Musza przejscs sciezke,. Jak kazda inna publikacja, a to trwa pare mcy, a skoro wirus jest sezonowy, to pewnie pare lat.


Jak nie ma zweryfikowanych? Kazda praca przed opublikowaniem w czasopismie jest weryfikowana. Im lepsze czasopismo tym ostrzejsza weryfikacja. Nie mówie tu o danych nt skutecznosci metod ograniczania rozprzestrzenienia/leczenia, ale ile osób umiera/jakie mają objawy/ile osób wymaga wentylacji mechanicznej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

116 Stron V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 26 April 2024 - 11:10