Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> auto do nauki...
primox
post Sat, 07 May 2011 - 18:04
Post #1


User
Dołączył: Fri, 03 December 2010





Witam

Wiem że takich postów już się trochę przewinęło, ale każdy przypadek jest inny, a skorzystanie z rad doświadczonych osób nigdy nie jest złym pomysłem. Zatem:

Chciałbym zacząc bawic się w upalanko: interesują mnie różnej maści pojeżdżawki – lotniska, superoesy itp., nie KJS. Potrzębuję auta do tego, a tak naprawdę do nauki, gdyż moje obecne umiejętności są niskie (2 sjsy i zabawa na halowych kartach). Samochód może a wręcz powinien być pozbawiony wszelkiego komfortu z jednym zastrzeżeniem – muszę nim dojeżdżać do pracy (6km w jedna strone), musi być zatem zarejestrowany. Poza tym pewnie na poczatek rozeta (blisko), jakis TTJ pozniej może Kielce/Ulez

Budżet: nawet 50-60k, ale nie chciałbym żeby później zabiły mnie koszty

Moje typy (po dluuuugim czasie namyśleń, lektury forów itp…)

- STI blobeye – serce bije mocniej, ale rozum podpowiada, że nie ma sensu ze wzgl na koszty użytkowania, a jeśli coś tańszego to

- E36 325/328/m3 ??? – co tu trzeba zrobic żeby jeździło, czy koszty będą duzo niższe, trafiaja się już porobione z glowa egzemplarze?

- 106/saxo – plusem jest duza podaz porobionych sztuk i niska cena – gdybym to rozbil to nie ma bolu (w porównaniu do sti np.) – ale czy myśląc bardziej o lotniskach itp. ma to sens? Ponadto czy takim porobionym egzemplarzem (jak te z gieldy z Hogi) można się na legalu po Wawie toczyc?

- ek4 VTI – przez moment byłem napalony ale teraz nie wiem czy to ma jakikolwiek sens…

Wiem, że wielu z Was ma mega doświadczenie, więc będę wdzięczny choćby za odpowiedzi na czesci pytan, bo dzieki temu mogę uniknąć wtopy.
Thx! biggrin.gif


--------------------
_https://www.facebook.com/szybciejnizrynek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 07 May 2011 - 18:04
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Raceboy
post Sat, 07 May 2011 - 18:14
Post #2


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Każde z tych aut było już opisywane na wszelkie możliwe sposoby.
Użyj szukajki, to nie boli.


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 14:42