Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> BMW e60 530d vs Porsche cayenne s- opinie kupna
Blanko
post Mon, 27 Dec 2010 - 13:27
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 04 June 2008
Skąd: Łomża





Witam zastanawiam sie wlasnie nad tymi dwoma autkami.. fakt ze autka to rozne swiaty limuzyna w dieslem i suv z V8 pod maska..
ceny podobne.. za 80tys zl mozna miec bmw e60 530d 218km z 04r i cayenna S 4.5l v8 340KM z 04r w zasadzie to do niedawna rozwazalem zakup albo e60 albo starej x5 3.0d 218Km po liftowej.. ale potem zauwazylem ze w takiej samej cenie mozna kupic Cayenna z silnikiem V8 ( a moze i nizszej) z czym buda cayenna duzo bardziej mi sie podoba i wydaje sie duzo nowoczesniejsza poza tym to Porsche... jedyny problem spalanie:)
tak jak o BMW jest duzo informacji tak o tym cayennie bardzo malo..prosil bym zeby kazdy cos od siebie dopowiedzial odnoscie tych 2 aut ktore by wybral on gdyby mial do wyboru uwzgledniajac ze bylo by to caloroczne auto na zime i lato, uwz. koszty utrzymiania osiagi prestiz marki itp itd :)zeby mi ulatwilo wybor.. bo mam metlik w glowie.. Porsche to Porsche kazdy od malu o takim mazy.. ale v8 potrafi spalic.. a BMW e60 dla mnie piekne auto z bd silnikiem
osiagi tez podobne cayenne 0-100- 7.2s (automat)
bmw 0-100 ok 7,2s (automat)


--------------------
1.9TDI -194KM 384NM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 27 Dec 2010 - 13:27
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
designer
post Mon, 27 Dec 2010 - 14:54
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 February 2010





Ja bym Cayenne nie traktował w kategoriach prestiżu Porsche....ot SUV, którego jak psów na ulicach i portalach aukcyjnych, żadna rewela. Co do V8 to miałem kiedyś takie w S6, fajnie to jeździ, ale chla niesamowicie - 25l miasto.

Brałbym na Twoim miejscu E60 w M-pakiecie 3.0d, albo dołożył i zastanowił się nad 535d. Oba po chipsie będą wciągać takie Cayenne, a nie sądzę żeby były mniej komfortowe... Poza tym potrzebna Ci taka wielka krowa Cayenne? Chyba nie skoro pytasz też o E60....

PS Prestiż Porsche to mieć jako 2 czy 3 auto w domu 911 cool.gif


--------------------
M57N xd
JZDA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Owko
post Mon, 27 Dec 2010 - 14:57
Post #3


don padre
Dołączył: Thu, 18 September 2003
Skąd: officially Boat.





CYTAT(dizajner @ Mon, 27 Dec 2010 - 14:54) *
Brałbym na Twoim miejscu E60 w M-pakiecie 3.0d, albo dołożył i zastanowił się nad 535d. Oba po chipsie będą wciągać takie Cayenne, a nie sądzę żeby były mniej komfortowe...


1. bez czipsa takoż (535).
2. cayenne nie ma nic wspólnego z komfortem.


--------------------
Giulia/i3/S40/e36

'Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Mon, 27 Dec 2010 - 14:59
Post #4









cayenne mk1 to kible i właściwie nie słyszałem od nikogo zachwytu - dużo sensowniej wg mnie szukać touarega niż interesować się porsche. tym bardziej po prześledzeniu forum porsche wychodzi, że to hiper kible. Dodatkowo Porsche ma chore ceny serwisu który wszystkie naprawy nie istotne czego dotyczące kwalifikują jako "wymiana" a nie "naprawa" ( np wymiana całego silnika biggrin.gif - do czasu jak jest gwarancja to pełen luz ale raczej nie celujesz w takie egzemplarze..

Ja bym przeprosił się albo z x5 po loft albo z touaregiem po liftowym.

O bmw e60 wszystko zostało już powiedzian/napisane więc wystarczy poszukać...

P.S. A tak w ogóle to jeździłeś kiedyś SUVem, że się na niego napalasz? Może zacznij od przejażdzki bo prowadzenie gejena i e60 to dwa kompletnie różne światy..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Mon, 27 Dec 2010 - 15:27
Post #5


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Jak ktoś pyta o Gayenna to ja to zamykam...
E60 a SUV od potomków Adolfa w pierwszej linii to jak wybór między rosyjską tenisistką, a amerykańską zapaśniczką...


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 16:20