Shoutbox 0 nowych PW 


116 Stron V  « < 40 41 42 43 44 > »   
Closed TopicStart new topic
> Koronawirus a motorsport. Co myślicie?
Leo
post Tue, 02 Jun 2020 - 10:21
Post #821


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





nikt nie lubi się przyznawać do "błędów", łagodnie rzecz ujmując.


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 02 Jun 2020 - 10:21
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
zmoświ
post Tue, 02 Jun 2020 - 11:08
Post #822


Super User
Dołączył: Sun, 08 May 2005
Skąd: mam? Nie powiem





CYTAT(piwo @ Tue, 02 Jun 2020 - 08:26) *
https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus...494887041a.html
wg euromomo w kwietniu 35tys wiecej smiertelnych przypadkow niz w innych latach w europie? to koronowirus zabija czy nie zabija? moze to samobojstwa albo po prostu zamkniete szpitale i ludzie w domach powykitowali

tylko oficjalnie w Europie epicentrum miało miejsce w 1-szym kwartale kiedy śmieciarkami wywozili zwłoki ze szpitali i składowali w kościołach, w kwietniu sytuacja w Hiszpani i Włoszech była już opanowana więc skąd ten nagły wzrost w kwietniu w Europie??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Tue, 02 Jun 2020 - 11:25
Post #823


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Cięzarówki woziły zmarłych w trakcie trzęsienia ziemi przed kilkoma laty. Teraz te obrazy zostały zaprezentowane fałszywie tak samo jak te obrazy trumien z katastrofy statku przy Lampedusie.
Pytanie czy ktoś nieświadomie prezentował te obrazy?
Można jedynie współczuć tym, którzy uważają, że te obrazy ktoś zaprezentował nieświadomie czy omyłkowo.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmoświ
post Tue, 02 Jun 2020 - 12:55
Post #824


Super User
Dołączył: Sun, 08 May 2005
Skąd: mam? Nie powiem





Jeśli piszesz do mnie to zdaję sobie sprawę z tego faktu, wyolbrzymiłem go celowo jak niektórzy kilka miesięcy temu co zabierali głos w tym wątku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Tue, 02 Jun 2020 - 14:15
Post #825


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/korona...eje/ar-BB14T0Mg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Tue, 02 Jun 2020 - 19:42
Post #826


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





CYTAT(yotomeczek @ Tue, 02 Jun 2020 - 10:48) *
Ostateczny test na samodzielne myślenie będzie jak już będzie szczepionka - zobaczymy ile % ludzi chce być królikami doświadczalnymi szczepionek "nowej generacji"...


Co jeśli szczepienie będzie obowiązkowe i będą jakieś sankcje za brak zgody na szczepienie?
Np wyrzucą Cię z roboty, albo zabronią Twojemu dziecku przychodzić do szkoły?
Niech sobie robią szczepionki jakie chcą ale niech pozwolą wybrać czy się chcesz szczepić czy nie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Wed, 03 Jun 2020 - 07:07
Post #827


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





I znowu retoryka "moja wiedza jest lepsza".


Tak z ciekawości. Jeśli "korona nic nie zrobiła" - skąd ten skok tam? Serio pytam, zanim MiP znowu zacznie wyzywać od cymbałów (co ciekawe, coś pisał potem o agresji...)

https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Wed, 03 Jun 2020 - 07:16
Post #828


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(Bio @ Wed, 03 Jun 2020 - 07:07) *
I znowu retoryka "moja wiedza jest lepsza".


Tak z ciekawości. Jeśli "korona nic nie zrobiła" - skąd ten skok tam? Serio pytam, zanim MiP znowu zacznie wyzywać od cymbałów (co ciekawe, coś pisał potem o agresji...)

https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/

jak dobrze spojrzysz to co roku jest taki pik. W tym roku okej jest trochę większy ale dodaj sobie do tego paraliż służby zdrowia bo koronawirus, plus skok dotyczy głównie starszych (spójrz na skale wykresu 65+). W 2004r jak był sars 1 to ludzie po zachorowaniu padli jak muchy i cały świat normalnie funkcjonował a teraz 95% przechodzi bez objawowo i w sumie nikt nie wie ile juz osob przechorowalo, a ile choruje bo testujemy tylko tych z objawami. Fajnym przykładem są nasi górnicy. Podskakiwali to ich zbadali i cyk 3k chorych. Domyślam się że 99% tych chorych nigdy by się nigdzie nie zgłosila że chorują bo przeszli by bezobjawowo albo na poziomie grypy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Wed, 03 Jun 2020 - 07:19
Post #829


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





CYTAT(jackkpl @ Tue, 02 Jun 2020 - 10:15) *
Dlatego czekam, aż Ci co się na Ciebie rzucali (np Messik) przyzna się do błędu smile.gif.


Napisz co to za błąd? Jeśli to, ze od lekarza oczekuje się opierania swojej wiedzy na doniesieniach naukowych/ odpowiedzialności a nie sugerowanie, że południe Włoch źle głosowało w wyborach to wirus ich zabił? To nie odpisuj
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Wed, 03 Jun 2020 - 07:19
Post #830


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



może dlatego że euromomo to tylko strona. Ktoś, coś te dane tam wrzuca i jeszcze z jakiś miesiąc wyglądały one bardzo dobrze aż za dobrze jak na Covida, strona zaczęła być cytowana jako źródło na całym świecie. A może "ktoś" podjął decyzję żeby "dopasować" prezentowane dane do sytuacji ? Tego się nigdy nie dowiesz
Ty widzisz co chcesz widzieć a Oni podają Ci to na tacy - wiedzą o tym wcześnie niż Ty sam ;-)
Coś w podobie cytował Stalin mówiąc że o próbie zamachu na jego życie On wie wcześniej niż zamachowiec.

Tak to kolejna durna teoria spiskowa...tylko dlaczego większość tych durnych teorii w tej pandemii wygląda coraz bardziej realnie ?


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmoświ
post Wed, 03 Jun 2020 - 07:24
Post #831


Super User
Dołączył: Sun, 08 May 2005
Skąd: mam? Nie powiem





Ciekaw czy to prawda, że wbrew pierwotnym założeniom wirus nie rozprzestrzenia się w powietrzu lub przez powierzchnie (np. na klamkach, telefonach czy u fryzjera).

Initial findings suggest virus may be less easily transmitted than thought
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Wed, 03 Jun 2020 - 07:55
Post #832


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





skok na euromomo jest dawno po największej śmiertelności z wordmeters. Ile było miejsc, gdzie w panice uciekał personel z domu starców bo kilka osób miało koronę? Może to właśnie skutek, starsze osoby umierające gorzej niż psy bez opieki lub z bardzo ograniczoną? Próbowaliście wejść do szpitala lub przychodni w kwietniu? To była patologia.. Można było umierać w oczach ale i tak wywiad, karta i jeszcze papierów na 5 minut trzeba było wypełnić zanim podeszli do potrzebującego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Wed, 03 Jun 2020 - 08:03
Post #833


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Messik @ Wed, 03 Jun 2020 - 07:19) *
Napisz co to za błąd? Jeśli to, ze od lekarza oczekuje się opierania swojej wiedzy na doniesieniach naukowych/ odpowiedzialności a nie sugerowanie, że południe Włoch źle głosowało w wyborach to wirus ich zabił? To nie odpisuj

Pisałeś,że WHO to jedyna słuszna skarbica wiedzy i ja podważając ich autorytet jestem nie wart dyskusji. Wychodzi na to, że WHO jest organizacją polityczna a nie naukowa. Czas najwyższy nazwać manipulantów po imieniu.

CYTAT(nomad66 @ Wed, 03 Jun 2020 - 07:55) *
skok na euromomo jest dawno po największej śmiertelności z wordmeters. Ile było miejsc, gdzie w panice uciekał personel z domu starców bo kilka osób miało koronę? Może to właśnie skutek, starsze osoby umierające gorzej niż psy bez opieki lub z bardzo ograniczoną? Próbowaliście wejść do szpitala lub przychodni w kwietniu? To była patologia.. Można było umierać w oczach ale i tak wywiad, karta i jeszcze papierów na 5 minut trzeba było wypełnić zanim podeszli do potrzebującego.

Nawet teraz przychodnie nie działają normalnie i nie idzie się umówić do lekarza po skierowanie do placówki specjalistycznej.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 03 Jun 2020 - 08:04
Post #834


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





CYTAT(Bio @ Wed, 03 Jun 2020 - 07:07) *
I znowu retoryka "moja wiedza jest lepsza".


Tak z ciekawości. Jeśli "korona nic nie zrobiła" - skąd ten skok tam? Serio pytam, zanim MiP znowu zacznie wyzywać od cymbałów (co ciekawe, coś pisał potem o agresji...)

https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/

ciekawa jest grupa 15-44 lat. do tej pory praktycznie nie wrazliwa na grypy sezonowe a tu teraz pik smiertelnosci niespotykany od lat. no i drugie info wazne. sytuacja smiertelnosci wrocila do normy sprzed pandemi.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Wed, 03 Jun 2020 - 08:36
Post #835


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





CYTAT(jackkpl @ Wed, 03 Jun 2020 - 08:03) *
Pisałeś,że WHO to jedyna słuszna skarbica wiedzy i ja podważając ich autorytet jestem nie wart dyskusji. Wychodzi na to, że WHO jest organizacją polityczna a nie naukowa. Czas najwyższy nazwać manipulantów po imieniu.


Nawet teraz przychodnie nie działają normalnie i nie idzie się umówić do lekarza po skierowanie do placówki specjalistycznej.


Nie napisałem jedyna to raz. 2 więcej warta niż kilka ludków na Racing forum, tym bardziej jeśli takie opinie przedstawia lekarz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Wed, 03 Jun 2020 - 09:17
Post #836


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Messik @ Wed, 03 Jun 2020 - 08:36) *
Nie napisałem jedyna to raz. 2 więcej warta niż kilka ludków na Racing forum, tym bardziej jeśli takie opinie przedstawia lekarz.


OK, nie pogadamy. Miłego dnia.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Wed, 03 Jun 2020 - 09:40
Post #837


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Z kim chcesz rozmawiać? Z jakimś urzędnikiem NFZ, który wstydzi się podpisać imieniem i nazwiskiem pod tym co pisze? Ten gość nie ma pojęcia na tematy medyczne.
Zresztą czas minął i każdy może zweryfikować jego treści. Pytanie czy to co pisze jest jego prywatna opinia czy ktoś mu za pisanie takich rzeczy płaci.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Wed, 03 Jun 2020 - 10:04
Post #838


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





MiP
fakt szacun że przedstawiłeś się z imienia i nazwiska
rzeczywiscie sam rząd przyznał że szpitale jednoimienne były wykorzystane w 30% i ze bedą likwidowane sukcesywnie bo nie mają co tam robić
obecnie jest 2200 hospitalizowanych w całym kraju na covid-19

trudno orzec ile osób przebywa grypę w szpitalach
prawda jak zwykle jest pośrodku, wirus jest, ludzie umierają ale to nie zaraza która wybije ludzkość


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Wed, 03 Jun 2020 - 10:17
Post #839


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





cowboy śledzę wpisy na różnych grupach, których jestem członkiem głównie medycznych i od początku marca widać było aktywność kilku nowych 'autorytetow', których nikt nie znał i nigdy nie widział, a którzy siali panikę na zasadzie zobaczycie co będzie, a będzie źle. Pytanie czy tutaj mamy do czynienia z elementem tej najwyraźniej zorganizowanej akcji czy tzw pożytecznym idiota.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Wed, 03 Jun 2020 - 10:25
Post #840


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Nasz (nie)rząd przecież nie korzysta z ocen ekspertów którzy mogą się podpisać pod swoją ekspertyzą imieniem i nazwiskiem. Sam minister Szumowski powiedział, że doradcami w sprawie pandemii są anonimowi eksperci. Ciekawe, czy doradzają pro bono, oraz kim oni są.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

116 Stron V  « < 40 41 42 43 44 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 26 April 2024 - 15:19