Shoutbox 0 nowych PW 

5 Stron V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Honda S2000 Black Cartel, Black Panther
Linarr
post Mon, 28 Sep 2020 - 18:16
Post #81

Forum Killer

pomysł z 2 aku jest ciekawy biggrin.gif ja to widzę tak żeby tego malucha zapakować w kocyk i nosić ze sobą do domu, a do odpalania podłączać 2 aku naraz i po np 5min ładowania odpinać dużego i śmigać tylko na małym. Trzeba by tylko jakieś dobre złączki zrobić żeby się nie bujać za bardzo z odkręcaniem kabli. Jeśli wymagane jest podtrzymanie zasilania w aucie to ten większy np może być podpięty cały czas
Go to the top of the page

+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 28 Sep 2020 - 18:16
Post #

Dotacja

Dotacja na forum

Quote Post
pszczelaszkov
post Mon, 28 Sep 2020 - 18:42
Post #82

Frequent User

Do odpalania powerbanki sobie weźcie biggrin.gif
Co do tematu, chętnie zobaczę co wyjdzie z tych customowych uniballi. A nóż jakiś pomysł podkradne biggrin.gif Narazie to nawet na poli się nie odważyłem.

+Quote Post
KrzychuNaTorze
post Wczoraj, 10:24
Post #83

User

CYTAT([Yossarian] @ Mon, 28 Sep 2020 - 13:05) *

To wiem, pytanie było bardziej ogólne smile.gif Bo szukam sposobów na wywalenie trochę kg z rajdówki, ale moje auto czasem jakieś zimowe imprezy będzie jeździc smile.gif Widać bedę musiał zrobić jak w Oplu, czyli akumulator 24Ah z waga ~8 kg. To przynajmniej dało rady zimą odpalić smile.gif Alternatywnie dwa akumulatory - zwykły na zimę i taki maluch jak wyżej na lato ;) Wtedy tylko wykombinować jak go zimą przechować żeby nie padł smile.gif

ja mam chyba 3 sezon jedna szt i w sumie auto jest rzadko odpalane i większych problemów nie ma smile.gif ze dwa razy się rozładował to na chwile na kablach pod inny aku i już działa. Generalnie jest to bardzo tanie wywalenie około 10kg z auta, i w przypadku civica nie trzeba kombinować z przenoszeniem do tyłu aku tylko zostaje na swoim ori miejscu w komorze bo sam kabel może się okazać cięższy od tego aku biggrin.gif

Yaca, po raz kolejny KOSMOS!

+Quote Post

5 Stron V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 01 October 2020 - 05:59