Shoutbox 0 nowych PW 

7 Stron V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Auto na początek zabawy w Kjs/Rallysprint, 4 tys. zł, Civic 5g/Seicento/Lanos(?)
AleksanderVM
post Wed, 25 Nov 2020 - 08:37
Post #121

User

A u mnie jakby odwrotnie - dopiero jak co
Go to the top of the page

+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 25 Nov 2020 - 08:37
Post #

Dotacja

Dotacja na forum

Quote Post
AleksanderVM
post Wed, 25 Nov 2020 - 08:47
Post #122

User

A u mnie jakby odwrotnie - dopiero jak coś zrobię, to działa jak należy, a jak coś odłożę na później, to wywali.

mystek - mokre Kielce to słaby fun :-D

+Quote Post
Andrzejsr
post Wed, 25 Nov 2020 - 09:17
Post #123

Forum Homee

Bo było za mało ślisko smile.gif tu było naprawdę ślisko i fun był że hej smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=GMV5gEudff0

(to nie jest slow motion ! smile.gif )

--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com

+Quote Post
mystek
post Wed, 25 Nov 2020 - 11:30
Post #124

Frequent User

#Aleksander - na zawodach, gdzie walczymy o czas to fakt - słaby fun, ale na takim treningu, gdzie jedziesz luźno, to zabawa przednia takim RWD smile.gif. Gorzej, żę wczoraj nie obyło się bez szkód. Już gdzieś na 5 okrążeniu wpadłem w poślizg niekontrolowany i wyrżnąłem w słupek opon. Szkody - wgniecony błotnik przedni, ale na szczęście koło całe więc mogłem jeździć dalej smile.gif. Teraz tylko jakoś zrobić to tanio i dobrze.

#Andrzej - nitka podobna dość, do tego co miałem, to Twój przejazd to ponad 3 minuty, a w deszczu 1:50 jakoś robiłem, to średnio podzielić prędkość przez 2 biggrin.gif dziwnie to brzmi, kiedy niektóre zakręty pokonywałem z prędkością 20-25kmh w deszczu smile.gif). Raz jeździłem po śniegu tą Toyotą MR2 będąc na letnich oponach. Specjalnie pojechałem sobie na taki parking niedaleko mnie. 2h się ślizgałem też przy prędkościach cały czas z 10-20kmh. Fun nieziemski smile.gif.

+Quote Post
Jaco91
post Thu, 26 Nov 2020 - 22:45
Post #125

Rookie

Co do fajnych zawodów, to jest Interia Drive Cup, może słyszeliście. Jeżdżę tam, bo właśnie mogę rywalizować samochodem seryjnym z innymi podobnymi do mojego i nie muszę pakować fury pieniędzy, żeby walczyć o wygraną w klasie. wink.gif

+Quote Post
Andrzejsr
post Fri, 27 Nov 2020 - 14:49
Post #126

Forum Homee

CYTAT(Jaco91 @ Thu, 26 Nov 2020 - 22:45) *
Co do fajnych zawodów, to jest Interia Drive Cup, może słyszeliście. Jeżdżę tam, bo właśnie mogę rywalizować samochodem seryjnym z innymi podobnymi do mojego i nie muszę pakować fury pieniędzy, żeby walczyć o wygraną w klasie. wink.gif

Interia Drive Cup , podobna formuła - Classicauto Cup , inna ale też z klasą "historycznych" hothatchy - Hot Hatch Cup.

--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com

+Quote Post

7 Stron V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 30 November 2020 - 13:51