Shoutbox 0 nowych PW 


23 Stron V  « < 17 18 19 20 21 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Przekroczenie punktów karnych -> sąd - PODSUMOWANIE, Wynik i PORADY na 4 stronie
error.
post Thu, 02 Jun 2022 - 08:56
Post #361


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Widzę, że moderatorka czuczuwa, więc napisze inaczej - niektórzy przynajmniej nie udają świętszych od papieża.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 02 Jun 2022 - 08:56
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bio
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:04
Post #362


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(error. @ Thu, 02 Jun 2022 - 08:56) *
Widzę, że moderatorka czuczuwa, więc napisze inaczej - niektórzy przynajmniej nie udają świętszych od papieża.

albo są nieco bardziej ogarnięci wink.gif


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:05
Post #363


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Dramat, mieć takie zdanie, tym bardziej w tych czasach, gdzie jebia na potęgę kierowców
Ale pocieszam się tym, że jak ja dostanę następny mandat albo jebna prawko na trzy miechy to to przeżyje bo zdaje sobie sprawę jak jeżdżę i jest to nie pierwszy raz.., a taki wzorowy kierowca jak się wjebie na minę np. na pasach lub gdzieś złapie na prędkości to wyje jak zbita suka,żebra, błaga bo jak "panie władzo, to pierwszy raz" laugh.gif, nie raz widziałem w TV(chyba drogówka czy jakoś tak ) jak skomleli przed "władza biggrin.gif
Miód na moje oczy jak społeczniak dostaje po łbie od władzy biggrin.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:10
Post #364


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





CYTAT(Bio @ Thu, 02 Jun 2022 - 09:04) *
albo są nieco bardziej ogarnięci wink.gif


Albo są nieco bardziej święci od samego papieża.
Przecież teraz dyche można wyłapać nie przepuszczając pieszego na pasach, który czasem w ogóle nie ma zamiaru na nie wejść. Wystarczy trafić na takiego społeczniaka jak was dwóch, tyle że w mundurze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:12
Post #365


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





https://youtu.be/X-sa9HYnDbc
Pięknie tu widać jak czekali aby kogoś uj.., ew. drony, stanie w krzach i czekanie aż ktoś się trafi
Za takie wyprzedzanie przed przejściem jest chyba 1500zl i 10pkt


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:16
Post #366


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(16vg60 @ Thu, 02 Jun 2022 - 09:12) *
https://youtu.be/X-sa9HYnDbc
Pięknie tu widać jak czekaj aby kogoś uj.., ew. drony, stanie w krzach i czekanie aż ktoś się trafi
Za takie wyprzedzanie przed przejściem jest chyba 1500zl i 10pkt

i bardzo dobrze (a propos samego wyprzedzania na przejściu, nie na tym że radiowóz chciał wymusić - to typowy kutasiarski ruch)

Sam powinienem już dawno, kilkukrotnie stracić prawo jazdy, ale na przejściu nie wyprzedzam :V


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:17
Post #367


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





CYTAT(KRT @ Thu, 02 Jun 2022 - 06:37) *
Trzeba być mocno ograniczonym żeby nigdy nie przebić 10 Punktów.


o kurde, to jestem ograniczony... straszne, nie wiem jak teraz zasnę w nocy tongue.gif


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Thu, 02 Jun 2022 - 09:19
Post #368


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT([Yossarian] @ Thu, 02 Jun 2022 - 09:17) *

o kurde, to jestem ograniczony... straszne, nie wiem jak teraz zasnę w nocy tongue.gif

jeszcze musisz przeżyć z łatką społeczniaka... ja chyba też biggrin.gif


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 02 Jun 2022 - 11:21
Post #369


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



wchodząc na to forum za każdym razem widzę oczami wyobraźni u każdegu usera nakleję na tylnej szybie "Lubie zapier.....lać". I mimo że na żywo sam czasem mam komuś ochotę urwać za to łeb sam nie jestem święty i CB na drodze nie włączam bo by mi uszy uschły laugh.gif takie komentarze odbierają mi wiarę w moją wizję ale szybko sobie myślę że ktoś tu po prostu szukając kołpaków do Dacii Logan zabłądził tutaj i zaraz zniknie.

Co do komentarza Piwo o powolnych kierowcach chciałbym napisać że przy obecnych cenach benzyny jak jadę swoim słabawym 205 w gazie trasą szybkiego ruchu te złoty 40 do 60 trasa powiedzmy Wawa Katowice po drodze wyprzedzą mnie może ale to może 3-4 auta (które za jakiś czas i tak wyprzedzę). Wręcz doszło do tego że jak jakiś kiosko RUCHu popierdziela naprawdę szybko to widzę tam za kierownicą samego Obajtka bo kogo teraz na to stać laugh.gif jakbyś Piwo jezdził takim kioskiem którym jak ledwo się turlasz to pali 15 gazu albo 10 ropy a każde dotknięcie gazu to litr ze zbiornika to sądzę że TIR-y by Cię wyprzedzały laugh.gif


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 02 Jun 2022 - 12:06
Post #370


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(KRT @ Thu, 02 Jun 2022 - 06:37) *
Trzeba być mocno ograniczonym żeby nigdy nie przebić 10 Punktów.

Zdarza mi się jeździć szybko, dynamicznie, ale nikt mi nigdy nie udokumentował +50 smile.gif. Może to kwestia szczęścia?


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yaca
post Thu, 02 Jun 2022 - 12:49
Post #371


Super User
Dołączył: Mon, 10 January 2011





.... nie uważam się za pirata, nie wyprzedzam na ciągłej, pasach itp... nie jestem kierowcą zawodowym ani przedstawicielem handlowym trzepiącym tys. km miesięcznie... a i tak straciłem prawko...i to dwa razy... i zapamietam to na długo.


--------------------
insta: @blackcartel.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Thu, 02 Jun 2022 - 12:56
Post #372


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





CYTAT(kontrolm @ Thu, 02 Jun 2022 - 11:21) *
...takie komentarze odbierają mi wiarę w moją wizję ale szybko sobie myślę że ktoś tu po prostu szukając kołpaków do Dacii Logan zabłądził tutaj i zaraz zniknie...



Akurat to bardzo słuszny komentarz , nieogarniętość potrzebna do uzbierania pkt opiera się na dwóch polach przynajmniej
- debil faktycznie zap...cy tam gdzie nie trzeba
- nieogarnięty bo dający się złapać

A kursy szkoda że zniesione, miny "twardzieli" bez wyobraźni, po zobaczeniu kilku fotek ś.p. ogarniętych inaczej lub bogu ducha winnych którzy na takich trafili , po dekapitacji itp sugerowały że jednak jakiś sens mają.



--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Thu, 02 Jun 2022 - 13:25
Post #373


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





powiem tak. policja czasami potrafi zmienic miejsce stania na na prawde dziwne i wtedy mozna sie zlapac. 99,9% czasu maja stale miejscowy i mozna ruch przewidziec. tak samo jak to ze jak dogania ciebie jakies bmw 3 skoda superb itp to ja sie zawsze chowam przed kims tak by nie miec takiego pojazdu na ogonie. ale to czasami nie wystarczy i mimo to fart moze sie kiedys skonczyc, bo drony, bo sporo aut starego typu nieoznakowanych typu fabia z 2010r czy corsa z 2005. jezdza takie czasami i widze ze zatrzymuja auta w trasie. fakt ze kontroli jest bardzo bardzo malo i na prawde trzeba miec pecha by sie zlapac ale mimo wszystko albo ma sie tu szczescie albo nie albo po prostu jezdzi sie przepisowo choc czasami nawet jak sie chce byc przepisowy to i tak mozna wychaczyc utrate prawka za glupoty typu najechanie jednym kolem na ciagla przy skrecie w lewo, wyprzedzanie na skrzyzowaniu z dwoma pasami w jedna strone bez sygnalizacji swietlnej, czy przepalona zarowke, czy za nieodsniezenie kawalka szyby itd. przypierd..ic sie paly moga do wszystkiego nawet do stanu twojego zdrowia jesli tylko chca. niestety zyjemy w sytsemie totalitarnym zwanym demokracja i ludzie nic nie sa warci a policja moze wszystko lacznie z uzywaniem paralizatora na glowie. bo moga.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 02 Jun 2022 - 14:12
Post #374


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



Było mało było. Od kiedy mandaty poszły w górę to jest sporo więcej, no nie tak jak 10-15-20 lat temu gdzie co krzaki to stali i suszyli ale jednak znacząco więcej.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Thu, 02 Jun 2022 - 14:17
Post #375


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





CYTAT(piwo @ Thu, 02 Jun 2022 - 06:29) *
ostatnio toyoty widuje dosc szybkie smile.gif a stetryczali bywaja wlasciciele aut paliwozernych i mocnych ktorzy potrafia jechac 100 na 140 smile.gif


mistrzami to sa wlasciciele tesli na wszystkich S i A - potrafia jechac 80, ciezarowki ich wyprzedzaja smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 02 Jun 2022 - 14:24
Post #376


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(flapjck1 @ Thu, 02 Jun 2022 - 14:17) *
mistrzami to sa wlasciciele tesli na wszystkich S i A - potrafia jechac 80, ciezarowki ich wyprzedzaja smile.gif

ta moc uczy pokory laugh.gif


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hubi91
post Thu, 02 Jun 2022 - 14:57
Post #377


Super User
Dołączył: Fri, 17 June 2011
Skąd: Warszawa





Największy problem to jest z tym, że prawie nikt nie przestrzega tych durnych przepisów, a jak już przestrzega np. "eLka" to jest dramat i zator na drodze smile.gif
Skrzyżowania ze światłami (bez liczników, bo przecież "dynamicznie sterowane" to już się ludziom w głowie nie mieści, że można chociaż ostatnie 5-10 sekund odliczyć) zamiast rond innych rozwiązań, narzucanie milionów ograniczeń, żeby było bezpieczniej, gdzie problem przeludnienia na planecie sięga zenitu smile.gif
10pkt to by zgarnął każdy kto chociaż przez jeden dzień jeździł po drodze i byłby przez ten czas nagrany smile.gif,a to że rzadko tak bywa i to inna sprawa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nanab
post Thu, 02 Jun 2022 - 15:20
Post #378


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 December 2021





O widzę, że "uderz w stół...", to już chyba nie jest racing forum tylko sebix jp90 forum biggrin.gif Jeszcze trochę i się dowiem, że "złodziej to brzmi dumnie".
Nie żebym był święty, też ciągle przekraczam tak jak wszyscy, ale nie tyle żeby mi mandaty dawali.
CYTAT([Yossarian] @ Thu, 02 Jun 2022 - 09:17) *

o kurde, to jestem ograniczony... straszne, nie wiem jak teraz zasnę w nocy tongue.gif


CYTAT(jackkpl @ Thu, 02 Jun 2022 - 12:06) *
Zdarza mi się jeździć szybko, dynamicznie, ale nikt mi nigdy nie udokumentował +50 smile.gif. Może to kwestia szczęścia?

Witam w klubie społeczniaków, konfidentów i przegrywów skoro nie lubicie dawać się dymać na kasę i kolekcjonować mandatów biggrin.gif
CYTAT(piwo @ Thu, 02 Jun 2022 - 13:25) *
czy przepalona zarowke, czy za nieodsniezenie kawalka szyby itd. przypierd..ic sie paly moga do wszystkiego nawet do stanu twojego zdrowia jesli tylko chca. niestety zyjemy w sytsemie totalitarnym zwanym demokracja i ludzie nic nie sa warci a policja moze wszystko lacznie z uzywaniem paralizatora na glowie. bo moga.

Nie mogą użyc paralizatora jak nie mają powodu, a nawet jak mają powód to będzie z tego afera i będą musieli się srogo tłumaczyć. Ile jest punktów za przepaloną żarówkę? I ile razy przez całe życie dasz radę trafić na patrol chwile po jej przepaleniu? Nawet nie uwzględniając tego, że nie dostajesz mandatu jak ją wymienisz od razu. Za nieodśnieżenie niech walą mandaty, może ludzie się nauczą używać zmiotki i skrobaczki, a nie jedzie debil czołgista z wyskrobanym wizjerem 20x10cm, albo inny z nieodśnieżonym dachem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rezor
post Thu, 02 Jun 2022 - 15:23
Post #379


Forum Killer
Dołączył: Mon, 26 October 2015





Raz jeden robiłem test na S8 i jeździłem tam przepisowo przez tydzień biggrin.gif ludzie trąbili, wyzywali nawet mnie policja na dmuchanie zatrzymała biggrin.gif wystarczy jechać 90 za zabudowanym i wyhamować do 50 przed znakiem i można sobie wrogów narobić.
Lubię sobie zapierdalać, nie po to mam mocniejszy wóz żeby się wlec. Uważam na przejściach, na osiedlach, przed szkołami i przedszkolami zwalniam do przepisowych prędkości ale już na drogach 2-3 pasmowych, bez ruchu pieszych ograniczeń do 70/50 nie uznaje, nie da sie tak jechać. Mandat dostałem 4 razy w życiu, zawsze za prędkość, zawsze za najwyższy. Nie jestem z tego dumny ale na tyle co jeżdżę jak wliczyć mandaty w kilometry to wciąż grosze smile.gif


--------------------
Projekt: Mustang SN95 '94 coupe 302W 280KM
Daily: 300C '05 Wagon 5.7 AWD 360KM
Praca: Rimac <TBD>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 02 Jun 2022 - 18:17
Post #380


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(Rezor @ Thu, 02 Jun 2022 - 15:23) *
Raz jeden robiłem test na S8 i jeździłem tam przepisowo przez tydzień biggrin.gif ludzie trąbili, wyzywali nawet mnie policja na dmuchanie zatrzymała biggrin.gif wystarczy jechać 90 za zabudowanym i wyhamować do 50 przed znakiem i można sobie wrogów narobić.
Lubię sobie zapierdalać, nie po to mam mocniejszy wóz żeby się wlec. Uważam na przejściach, na osiedlach, przed szkołami i przedszkolami zwalniam do przepisowych prędkości ale już na drogach 2-3 pasmowych, bez ruchu pieszych ograniczeń do 70/50 nie uznaje, nie da sie tak jechać. Mandat dostałem 4 razy w życiu, zawsze za prędkość, zawsze za najwyższy. Nie jestem z tego dumny ale na tyle co jeżdżę jak wliczyć mandaty w kilometry to wciąż grosze smile.gif

tak było....ale się zmieniło


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post

23 Stron V  « < 17 18 19 20 21 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 15:49