Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [E36] swap dyferencjału z 316 compact do 320 coupe
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Spinner
Witam!
Jak w tytule- czy możliwy jest przeszczep dyferencjału z 316 compact do 320 coupe? Mam możliwość zrobienia tego samemu, ale chciałbym zaoszczędzić sobie niepotrzebnej roboty. Obudowa w 320 jest większa- a jak z zębatkami w środku?
kirpek
i pytanie podobne: ZAMIANA dyferencjału z z3 2.0 do e36 1.8is i odwrotnie z 318is do z3. domyślam się że przełożenie jest inne, ale czy są wymienne?
tzn p&p?
Kali___
Z compacta do coupe dyfer nie będzie pasował , zupełnie inna konstrukcja
Z z3 do zwykłego e36 czyt.(nie compact) równiez nie bedzie pasowalo
kirpek
kurdesz, a byłaby szpera za flachę. dzięki.
markus344
z e36 compakta pasuje do e30,z3 ale nie do zwykłych e36 inne mocowanie do budy.

a co do szpery mozesz jak najbardziej ją zabrać za flachę i sprzedać np: dla mnie -rozumiem,że mała głowa jak z compakta - ale i tak bym zabrał jak coś za dobre pieniądze.
Spinner
chodziło mi nie tyle o cały dyferencjał - bo wiem, ze mocowanie jest całkiem inne, ale chodziło mi głownie o wnętrze (łożyska, zębatki). Kupiłem Coupe E 36 320 w którym jęczy/gruchocze most przy puszczeniu gazu a mam rozbitego compacta- chciałem się upewnić czy pasuje wnętrze. Z góry dziekuję za info.
markus344
z tego co pamiętam nie pasuje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.