Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Większy dyfer ze szperą do e30.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Misior
Witam
Czy ktoś ma jakiś pomysł od czego można wsadzić szperę do e30 większą niż typ 188 (nie elektroszpere)? Czy coś da się podpasować bez miliona przeróbek?
Chodzi o to że nawet duża głowa w e30 nie jest zbyt wytrzymała na duże moce i kumple co chwile zmieniają te dyfry bo nie wytrzymują.
Jest jakaś inna opcja? Jaki dyfer jest w mocniejszych z3 albo z3m?
racesupport
Kurcze ja nie wiem jakie wy moce macie w tych autach, ale ja w compakcie, 320km i dyfer się trzyma, nie zajeździłem jeszcze żadnego... obecnie upalam 4.27 elektro i jest git... Z3M ma taki sam most, tyle że dekiel ma z większym użebrowaniem i chłodzeniem, ale nadal pasywnym... natomiast chłodzenie o niebo lepsze ze względu na to, że użebrowanie jest niżej niż obudowa dyfra i przewiewa przez nie powietrze co może mieć wpływ na żywotność mostu smile.gif

Misior
Elektroszpera wiadomo że się nie rozleci bo to jest przekładnia kątowa a nie mechanizm różnicowy. Mi głównie chodzi o zużywanie się szpery.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.