Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Laweta (samochód) wynajem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
PrezesBednarz
Potrzebuje wynająć/pożyczyć lawetę samochód na jedną dobę.
Mam daleko fajnego klasyka i nie chce go targać na kołach.

Nie chce przyczepy, bo nie mam e kategorii, zresztą ciągnąć osobówkę na lawecie za osobówką z hakiem to też średnie rozwiązanie na takim dystansie.

Ktoś ma coś do polecenia/zaproponowania w okolicach warszawy ewentualnie płocka?

Może być powyżej 3,5t. Mam dwójkę.

Pozdrawiam
Jarzyn
Ja tylko tyle napiszę, że jak da radę wagowo, to szukaj autolawety do 3,5T DMC, bo odejdą problemy z viatoll.
PrezesBednarz
Tak wiem. Zauważyłem, że wszystkie wypożyczalnie mają auta o dmc 3.5t.
Wagowo wyrobie, auto waży 950kg.

Mam cirka 500km do zrobienia w jedną stronę i szukam wypożyczalni bez limitu km, albo przynajmniej z dużym limitem i normalnymi stawkami za przekroczenie...


Pozdrawiam!
spoon
696.210.880
wypozyczalnia w piastowie
korzystalem kilkakrotnie
stawki "rynkowe"
peugeot (albo citroen-nie pamietam juz) latal 160+ z autem na pace smile.gif
Iveco wolniejsze, ale ma podwojna kabine, jakbys chcial jechac w pare osob, albo planowal sie kimnac po drodze.
Adik
A z ciekawosc ile na W-wie wołają za wypożyczenie?
U mnie 300 za dobre bez limitu km. Max dałem rady przelecieć 2200 ^^
PrezesBednarz
250-300 i limit 500 km

Adik a gdzie masz garaż? biggrin.gif
Adik
OT Problem w tym.... że nie mam wcale hehe EOT

Limit 500? Chyba ochu...li ohmy.gif Walnołbym max Berlin i to jeszcze na skróty żeby nie przegiąć a co dopiero Stuttgart/Bochum/Freiburg.
PrezesBednarz
Celinskip rozumiem że polecasz wszystkie z allegro blink.gif
Chodzi mi o jakieś polecane, a nie wypożyczać na pałę.

No niestety z limitami nie jest lekko. Znalazłem jedną w waw, starsze Iveco Daily limit 700km, a to nadal za mało...
Adik
Masakra jakaś biggrin.gif
Chyba że chodzi o bliskość wschodniej granicy i związane z tym zagrożenia huh.gif bo jak nie to otwieram u was wypożyczalnie.
CELICA FAN
Zdarzają się Lawety bez limitu, ale rzadko. Jedna znam.... W Krakowie wink.gif
Brychu
Użytkownik Bombel z tego forum, ma lawetę nową i wypożycza ją na takie wyjazdy. Lokalizacja Warszawa lub Radom.
Bombel
CYTAT(Adik @ Wed, 11 Apr 2012 - 14:34) *
Masakra jakaś biggrin.gif
Chyba że chodzi o bliskość wschodniej granicy i związane z tym zagrożenia huh.gif bo jak nie to otwieram u was wypożyczalnie.
Nie chodzi o odległość od granicy, chodzi po prostu o koszt zmienny każdego dodatkowego przejechanego kilometra: opon, przeglądów, awarii i tak dalej.
W sprawie powyższego posta, zapraszam pod tel. 510 343 000.
Adik
To wytłumacz mi dlaczego mam u siebie "na wsi" jakieś 10 dostępnych autolawet i żadna nie ma limitu kilometrów?
Auta mają max 3 lata i żaden z właścicieli nie narzeka. Wręcz przeciwnie.
PrezesBednarz
Bombel zadzwonie jutro.
Bombel
CYTAT(Adik @ Wed, 11 Apr 2012 - 20:14) *
To wytłumacz mi dlaczego mam u siebie "na wsi" jakieś 10 dostępnych autolawet i żadna nie ma limitu kilometrów?
Auta mają max 3 lata i żaden z właścicieli nie narzeka. Wręcz przeciwnie.
Może dlatego że mają maks 3 lata, a nie są nowe to raz, a po drugie koszt kilometra można zryczałtować i wliczyć w cenę. Jeden zrobi 200km, inny 700, a jeszcze inny 2200, jak kolega wyżej.
Adik
Max 3 lata w tym 3 sztuki nowe na gwarancjach. Jezdzilem wszystkimi a 7 od nowości wink.gif Nikt sie nie grzebie w starocie.
Kupowane sa nowe nalataja 400-500 tys przez 3 lata i sa wymieniane na nowe.
Mniejsza oto. Dzieki temu WY macie drozsze auta niz MY i klienci jadą do NAS hehe

PozdrówkaEOT
Mis
CYTAT(Motus @ Tue, 30 Oct 2018 - 15:51) *
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się bardziej nad wypożyczeniem samochodu dostawczego. Myślę, że możesz również poszukać ofert na olx bądź pod odpowiednią frazą w google.

Dobra rada, autor tematu zapewne jeszcze nie odbył planowanego kursu.
[Yossarian]
I dziwnym trafem w podpisie adres internetowy firmy wypożyczającej auta... tongue.gif
siwy_
W Płocku na Bielskiej w komisie Rico (O ile dobrze pamiętam) masz Peugeota 3.0 bez limitu km za 300zeta. Prędkość przelotowa 130 - 160 i spalanie 11/100 wyszło smile.gif
siwy_
W Płocku na Bielskiej w komisie Rico (O ile dobrze pamiętam) masz Peugeota 3.0 bez limitu km za 300zeta. Prędkość przelotowa 130 - 160 i spalanie 11/100 wyszło smile.gif
metric
W Lublinie macie nowe Iveco, kilka sztuk, tez okolo 300zl brutto doba. Kontakt: 724 905 023 lub 693 146 326
Luska
W kwestii wyboru przyczep samochodowych polecam firmę .............................................. Jest możliwość zakupu lub wypożyczenia. Można trafić na fajne promocyjne oferty i kupić przyczepę dużo taniej niż wynosi aktualna cena rynkowa. Polecam.



____________________________________
Tak, wszyscy kochamy reklamy w pierwszym poście po rejestracji.
Wombat
dany_47
W Grodzisku Mazowieckim polecicie kogoś?
bobr4
Dany_47 chcesz wynajac czy przewiezc tylko?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.