Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW e34 m60 węże silikonowe
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Barzini
Witam, poszukuje silkonow do silnika m60 w e34. Orientuje sie ktos gdzie mozna nabyc zestaw takich wezy do chlodnicy? Na ebay znalazlem tylko zestawy do m50 i m20.
jankes
nie ma ogolnie tego w tej chwili, mozna tylko zrobic na zamowienie
Barzini
CYTAT(jankes @ Mon, 02 Apr 2012 - 20:57) *
nie ma ogolnie tego w tej chwili, mozna tylko zrobic na zamowienie

A orientujesz sie moze to moglby to wykonac porzadnie?
jankes
niewiem, wyslalem zapytanie do kilku producentow ale zero odpowiedzi, szukasz tego w jakim celu? upiekszenia? czy weze wciaz Ci pekaja?
Barzini
Hehe, raczej nie ma co u mnie upiekszac smile.gif
Mielismy ostatnio trening i pekl mi gorny lewy waz dwa razy zaraz przy opasce. Po dwukrotnym skroceniu nie ma juz co zakladac. Pomyslalem wiec ze skoro i tak musze wydac 40 euro na nowy do wole dolozyc i wymienic wszystkie na silikony, tym bardziej ze wlatuje 4.0 zamiast 3.0, a samochod jest robiony pod drift.
Tak na marginesie, posiadasz wybebeszone e34 540i 6b?
jankes
tak mam nawet 3 sztuki :-) , tez mialem taki problem ale to byla wina starych wezy, mam teraz jakies swiezsze i juz kilka dni upalania i zero problemow, a temp na wyjsciu byla 120stopni wiec raczej przetestowany ale i tak zawsze para zapasowych zawsze ze mna jest.
Barzini
Ktos mi podeslal tego linka z Santa Pod http://www.youtube.com/watch?v=gcXzUcZjA54...eature=youtu.be , to Twoje e34?
Ogolem to jakbys cos znalazl to ja bym sie pisal na silikony, zagadam ze znajomym bo tez mu puscily wczoraj. Moze wieksza liczbe szybciej wykonaja.
jankes
tak to bylem Ja lol, kilka miesiecy temu, ok jak znajde cos to dam znac, masz e39 czy e34? w e39 troszke gorny waz jest inny niz w e34
Barzini
Obydwoje z kumplem mamy e34. Ok, wiec narazie ten gorny wezme nowy z aso, ale jak piszesz ze nie ruszasz sie bez zapasowek, to chyba tez tak bede musial zrobic. Polatam po szrotach i skompletuje reszte, moze cos sie urodzi z silikonami po drodze wink.gif
Masz tu gdzies jakas swoja e34? poogladal bym z mila checia, moze podkradne jakis pomysl bo u mnie narazie wybebeszona prawie seria i dopiero zaczynam ja robic.
jankes
jedna jest w pl 540i z 5biegami a druga (540i 6bieg juz na dniach 5bieg wjezdza) i trzecia (S62 w trakcie projekt z 5 biegami) w UK - Nottingham
Barzini
Chodzilo mi o galerie na jakims forum czy cos wink.gif Sprzedajesz 6b? znajomy szuka bo kupil automata ostatnio.
jankes
hmmm niemam projektu nigdzie opisanego, niemam czasu na to, mam 3 skrzynie 6b na sprzedaz jakby co ,pisz mi pw
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.