Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: s62 trzyma obroty
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
slawko
witka

pisałem po polskich forach BMW ale bez odzewu tongue.gif

szukam porady jakiejś mądrej głowy. Zrobiłem z mojej M5 driftcara i mam pewien specyficzny problem mianowicie przy łamaniu auta powiedzmy na odcince na 3 biegu, sprzęgło+hydrauliczny ręczny zatrzymują obroty silnika w miejscu gdzie się złapią, czasami 6-6.5krpm i dopóki nie puszczę ręcznego ciągle je trzyma, troszkę to komplikuje czasem zmianę biegu czy/i wyjście z zakrętu. pompa abs/dać jest całkowicie odpięta, a cały układ hamulcowy rozprowadzony prosto z serwa...

forti
Czesto problemem moze byc system trakcji w BMW M power.
slawko
no tez tak mis ie wydaje, ale próbowałem odpinać dsc czy abs i komp ogranicza moc na kolach nie wiem za bardzo jak to ugryzc
forti
Trzeba wyciac z kompa system trakcji lub go oszukac elektronicznie wtedy takie bzdury nie beda mialy miejsca.
slawko
heh to oczywiste tylko jak to zrobic tongue.gif
Barzini
Yo, co sie nic nie pucujesz tongue.gif
Skontaktuj sie z http://www.barrysmotorsport.ie/ albo z z kolesiem o ksywie DaveM-sport na bmw-driver.net.
Oni maja u siebie s62 i s54 niby dzialajace na pelnym gwizdku w e36 i w e30. Z tego co pamietam to tez mieli z tym jakies problemy przy s62, ale nie jestem pewien czy na 100% o to chodzilo.
Firu ma numer do Dave-a jak cos wink.gif
A najlepiej to by bylo jakbys nas odwiedzil na Drift Fest, oni to wlasnie organizuja smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.