Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Malowanie felg w kolor.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
Cab-J
Drogie Forum,
Google wyrzuca mi głównie zakłady zajmujące się tylko renowacją felg + ewentualnie malowaniem na czarno/srebrno. Szukam zakładu, który pomaluje felgi pod kolor nadwozia, na przykład niebieski, zielony czy brązowy.

Na przykład:



Jakieś doświadczenia? Ktoś godny polecenia?

Pozdrawiam
daniel1d11
W Wesołej malują, do wyboru jest cała paleta kolorów RAL.
MihasZiom
Myśle , że zwykły lakiernik da rade tongue.gif Mój kolega zaraz po praktykach pomalował sobie sam felgi w golfie IV na wściekły różowy kolor z polerowanym rantem tongue.gif Wyszło to bardzo fajnie i do tej pory ( jakies 1,5 roku) wygladają tak samo jak zaraz po malowaniu. Wiec chyba wielka polityka to nie jest tongue.gif
BeeMiX
Zwykły lakiernik ogarnie sprawę, parę razy malowaliśmy felgi lakierem samochodowym z dobrym efektem.
Cab-J
No to jedna sprawa chyba się wyjaśniła - temat nie jest trudny, dzięki za odpowiedzi.

To teraz kolejna rzecz - kto zrobi to przyzwoicie za normalne pieniądze w okolicach stolicy? Duży jest rozstrzał w cenach takiej usługi?

SONIC
Byle lakiernik to zrobi ....
Kamilbike
Cab poszlo PW wink.gif
Misior
CYTAT(sonic1983 @ Thu, 02 Feb 2012 - 22:12) *
Byle lakiernik to zrobi ....


Taaa napewno. Byle lakiernik to może porobić zlewki jedynie.
torek
na ul. instalatorów w wawie jest lakiernia i renowacja felg.
qbejs
Ja rotory w swoich felgach mam pomalowane lakierem samochodowym i wytrzymuje elegancko. Grunt to dobry ( ceramiczny ) bezbarwny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.