Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SWAP M54B22 --> M54B25 i inne
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
shuvit
problem dotyczy auta E46.

Obecnie w moim dupowozie kombi biggrin.gif siedzi zajechany na śmierć M54B22...silnik porażka nikomu nie polecam, jeżdzony w mieście jako auto rodzinne i pękła głowica... wybór padł na swap silnika.
Propozycje to M54B25, M52B25 lub B28.

Pytanie czy osprzęt jest zamienny i będzie mi pasować ze starego silnika ?

Czy oprócz ''słupka'' nowego serca, kompa i EWS'a będzie mi potrzebne coś jeszcze ?

Jest ktoś na forum ogarnięty kto sprzedaje silniki ? ktoś kogo możecie polecić ?

Przydałoby się żeby to był ktoś z wawy lub okolic.
mktech
A w jakim celu ci nowy komp i EWS ?.
Wystarczy zmienić soft w kompie (jeśli będziesz zmianiał na M54) a nie M52.
shuvit
mysłałem że prościej bedzie wsadzic całego nowego kompa od przyszłego silnika niż grzebać się i babrać w wgrywanie nowego softa do ECU. Poza tym, jak niby miałbym to zrobic ?
mktech
Zapomnij - jesli dla ciebie prostsze i tańsze wsadzić nowego - po prostu to zrób biggrin.gif
dobrus
jesli bedziesz wsadzal m54 to osprzet powinien podejść.
shuvit
ok wybór padł na M54B25, jutro odbieram cały silnik. W razie czego będę jeszcze pytać smile.gif
Aguirre
Wszystko podejdzie.Nawet wtryskiwacze są takie same.Nowy soft i po robocie.
dobrus
czemu nie b30;) ?
shuvit
koszta smile.gif kryzys mamy. okazalo sie że silnik igiełka, zdrowe m54b25, sprawdzenie ? zapięta dwójka na rondzie i ładnie zerwało przyczepnosć z dwóch kół smile.gif całe kółko poszło na palących kapciach biggrin.gif nareszcie czuć przyjemnosc z zawieszki reg. Eibacha smile.gif
swap sie powiódł.
dobrus
no to gratuluję smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.