Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 383 SBC z superchargerem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Szeli
Dostalem ostatnio oferte kupna takiego sprzetu...

Weiand 6-71 SBC supercharger
2x Barry Grant 750cfm Speed Demon
Edelbrock RPM performer series aluminum heads
compression ratio 9:1

Jutro bede ogladal ten zestaw... Zastanawiam sie tylko czy jesli kupie to jest sens ciagniecia tego do PL czy nie bedzie prosciej poszukac klienta na amerykanskim rynku...


Jedenasty
W PL raczje będzie ciężko znaleźć klienta jeśli chcesz wyjść coś ponad 0. Daj cenę wiela sobie za to krzyczysz, bo ewentualnie silnik z Camaro pójdzie do Blazera a Camaro dostanie nowe serducho.

pzdr
Szeli
Ogladalem wczoraj ten motor... Wlasciciel krzyczy 3000$; Na koncu walu jednak jest male uszkodzenie - wylamalo sie to zaglebienie na ktory zaklada sie ta zebatke na pasek do kompresora... Ogolnie mozna to naprawic ale Ja bym wymienil wal i kupil z 2 nacieciami a nie z jednym. Dodatkowo np miska oleju ma za duzo siliconu; moze wybrzydzam ale Ja bym to zlozyl inaczej... Za kompletny blower z gaznikami, podstawa do silnika chce 2000$; Zastanawiam sie nad tym - mysle, ze byloby warto sobie cos takiego kupic; byc moze kiedys najdzie mnie na stare 350 wiec byloby jak znalazl...


Jedenasty
hmm skoro coś się działo to w środku może być nie halo, cena jak za sam blower z gaźnikami bardzo dobra, szkoda że koszty sprowadzenia tak wysokie bo bym wziął

pzdr
Szeli
CYTAT(AWSA @ Mon, 28 Nov 2011 - 17:38) *
hmm skoro coś się działo to w środku może być nie halo, cena jak za sam blower z gaźnikami bardzo dobra, szkoda że koszty sprowadzenia tak wysokie bo bym wziął

pzdr


Uszkodzenie walu jest niewielkie i wiem dokladnie co sie stalo; Pozniej pokaze wam zdjecia i napisze co i jak... Wal sie kreci, nic w srodku nie grzechocze a pozatym jak juz bym kupowal silnik to byl zdjol glowice, miske wiec widzialbym dokladnie co jest grane...

A wiec jak widac na zdjeciu na koncu walu uszczerbilo sie naciecie, ktore trzyma kolko kompresora na wale; Wydaje mi sie, ze takie samo naciecie powinno byc z 2giej strony dla lepszego rozlozenia sil ale akurat na tym wale go nie ma; - mozna to naprawic nacinajac tak samo z 2giej strony lub kupic nowy lepszy wal... ale to juz historia. Kupilem blower cool.gif a silnik zostawilem wlascicielowi na pocieszenie...


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.