Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: silnik 1.8 is w terenowce
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
piotrek_uaz
Hej!
Chce wlozyc silnik jak w temacie do niewielkiej terenowki (nadwozie rurkowe wielkosci samuraja). Troche takich motorow jezdzi w samurajach i ludzie raczej chwala, a silnik w miare kompaktowy, tani i dostepny.

POniewaz wertuje wszystko i nie do konca potrafie znalezc informacje, mam nastepujace pytania:

1. Jakie skrzynie moge podlaczac do tego silnika ? Doczytalem sie ze pasuja wszystkie od 1.6 do 2.5. Prawda to ? Moze jest gdzies jakas strona na ktorej jest to opisane ?

2. Z tego co czytam skrzynia od diesla ma najfajniejsze dla mnie przelozenia - najwolniejsze. Ona podejdzie mi do 1.8 is ?

3. Poszukuje mozliwie najmocniejszej skrzyni. Co najlepiej zalozyc ?

4. Czy wszystkie skrzynie pasujace kielichem do 1.8is maja taka sama dlugosc ? - chodzi mi o ewentualna pozniejsza wymiennosc bez przesuwania reduktora, dorabiania wału itp. Bo jezeli tak jest to moge kupic co mi wpadnie w rece - a jak nie bedzie mi pasowac przelozeniami, to bede dalej sie doktoryzowac w temacie.

5. Czy moze ktos mialby sile i moglby podac mi dwa wymiary:
długość silnika (razem z rolkami od paskow) oraz długość skrzyni.

Z gory dzieki za info

Piotrek

dobrus


1.prawda
2.tego akurat nie wiem, ale od diesla chyba nie podpasuje
3.zalozylbym zwykla skrzynie od 2.5 np one są raczej mocne
4. tak
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.