Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie w PL można kupić MSD
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
BuzaY
witam,

proszę o podpowiedź: mianowicie chciałbym w swoim aucie zamontować osprzęt MSD ale z USA nie bardzo wiem jak to kupić wiec może wie ktoś z kolegów gdzie jest przedstawiciel na PL ?
Jedenasty
Ja nie spotkalem sie i wszystko z US ciagne, a co potrzebujesz?

Pzdr
Showkemp
www.motorsportshop.pl smile.gif

Cewki serii Blaster i wzmacniacze np. 6A mamy od ręki.
Reszta asortymentu na zamówienie.
BuzaY
chciałbym w moim Camaro zmienic seryjne elementy zapłonu na lepsze od seryjnych smile.gif wiec od razu pomyślałem że lepsze to MSD ... no chyba że nie, to co koledzy by polecili ?
Jedenasty
który rok masz tego Camaro i jaki motor ?

pzdr
BuzaY
3,8 V6 193Ps `98 po lifcie
Jedenasty
a V6 dry.gif MSD nie robi cewek do tego silnika, do 231 najlepsze co możesz wziąć to cewki:
http://www.summitracing.com/parts/ACC-140017/
przewody:
http://www.summitracing.com/parts/ACC-9045/

pzdr
BuzaY
wiem wiem... nie V8 ... ale ciezko takie coś kupic w dobrym stanie ... a docelowo bede szukal V8 na swapa... poniewaz autko ma byc demo-carem zakladu ..

powiedz mi kolego czy mozesz pomoc w zakupie tych diwajsów ? jesli tak poprosze o jakis tel. na GG aby dogadac szczegóły ....
Jedenasty
zadzwoń jutro ok 12-12:30 na 694-468-537 lub pisz wasyl @ normcar . pl

pzdr
geble
Ja będe na dniach zamawiał troche części z USA i między innymi MegaSquirta tak że jak potrzebujesz to możesz sie dołączyć . ze to taniej przesyłka.
Mam za wielką wodą gościa co mi wszystko załatwia z ebaya lub ze sklepów . Zasade ma prostą - dodatkowe 10 % ale jest pewniak i wszystko w miarę szybko i porządnie załatwione.
grzenio
Mam komplet cewek MSD na pułce, po 250zł sztuka.

hpg@home.pl

Numer części 8224
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.