Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E36 zawieszenie gwintowane KW Variant II Jakie wkłady?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
siwy21100
Kupiłem używane zawieszenie gwintowane KW Variant II do swojego e36 328i coupe.
Okazało się że w środku zamiast oryginalnych wkładów były jakieś chińskie angry.gif
Z tego co wiem oryginalnie montowane tam były wkłady Koni, ale teraz są praktycznie nie do dostania.
Co polecacie tam wsadzić? Od jakiego samochodu wkłady można zaadoptować?
Terror
moze jakies bilsteiny? b8? zapewne bardziej doswiadczeni uzytkownicy podpowiedza

a skad jestes ?

moze spruboj w zerkpolu bo slyszalem ze cuda dzialaja
siwy21100
Myślę właśnie o jakiś Bilsteinach, ale nie wiem od jakiego samochodu zaadoptować.
Chodzi mi o same wkłady, a te z b8 z e36 zupełnie nie pasują do dołu gwintu KW.
X_E_O_N
w KW nigdy nie bylo KONI

Koni byly tylko w FK

Trudno sie nie dziwic ze nie pasuje amortyzator smile.gif w Zerkopolu zrobia pewnie wszystko na tyle na ile pozwala wymiar wewmetrzny koszta beda podobne do zakupu nowego gwintu AP lub dobrego FK albo TEIN

a juz nie wspomne o tym gbyby udalo sie zaadoptowac nowe bilsteiny z regulacja dobicia cena byla by masakryczna
siwy21100
Z tego co wyczytałem na zagranicznym forum w KW były wkłady koni.
Udało mi się zaadoptować Bilsteiny B6 z Astry F. Były za krótkie więc zostały dorobione walce o wysokości 25mm które zostały włożone pod wkłady.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.