Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dorabianie polosi
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
bowill
witam
ktora firma polecicie do zrobienia polosi? stare przerabiane sie poddaly wink.gif
polosie pl czy cos jeszcze?
szymonrs
CYTAT(bowill @ Mon, 11 Jul 2011 - 12:13) *
witam
ktora firma polecicie do zrobienia polosi? stare przerabiane sie poddaly wink.gif
polosie pl czy cos jeszcze?

dadzą rade
Quaki
Kiedys slyszalem dobre opinie o firmie motomax z tourunia ale jak i co to musisz popytac bo tylko slyszlem nie robilem nic u nich
Pozdrawiam
kontrolm
a co tam masz za silnik i moc że sie poddały ?
co poszło Ci w ostatnich ?

http://www.driveshaftshop.com/ - to wygląda pięknie ale te ceny z deka masakrują...

bowill
v8 4.2, nie jakas potezna moc ale juz wczesniej cos bylo nie tak z polosiami i chce dobrze zrobic. wyslalem do torunia, jakos ameryka daleko wink.gif
mock
Jeśli chodzi o motomax z Torunia, to jeszcze nie wiem< czy są dobrzy. Na pewno są bardzo nieterminowi - już 3 razy niedotrzymywali terminu wykonania półosi (ponad miesiąc opóźnienia).
sebi
AUTO-PRZEGUB. MECHANIKA POJAZDOWA. PRZEGUBY I PÓŁOSIE NAPĘDOWE

DWORCOWA 21
05-070 SULEJÓWEK , MAZOWIECKIE

Telefon : 22 783 12 83
GEO : 52.243638 , 21.286780

robimy u nich półosie od lat, zawsze działały
P@ffcio
+1
ja też robiłem w sulejówku, bez zastrzeżeń jakość i termin wykonania usługi
Struggler
odkopie trochę temat, mam rebus z półosią przy swapie, czy w wyżej wymienionych firmach da radę przerobić półośkę pod wymiar?
Duże koszty,orientuje się ktoś?
eden1992
Podbij z tematem do aliego tu na forum. http://www.racingforum.pl/Zobacz-profil-m26496.html
rychulja
Także polecam ALI23 smile.gif
Struggler
dzieki,jak tylko nie podejdą inne półosie to uderzam do niego;)
Pietrek.L
waly-napedowe.pl
guzior
Ja zawsze biore z sulejowka - nie ma polosi której by nie dobrali bez dorabiania. Cowboy ma nawet fabryczne polosie od innego auta, bez dorabiania, cudowania itp.
jazz
Odkopię temat. Potrzebuję dobrać/dorobić wał półosi do dupowozu. Kogo polecacie i z jakim kosztem się liczyć?
Al Ed Upek
Motomax, koszt ok 200 zł jeśli nie musi być mega wytrzymały.
jazz
Dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.