Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czesc do skrzyni poszukiwana
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
rottie
A wiec moje E53 4.4 X5 stracilo wsteczny. Nic sie nie dzieje jak sie go wrzuci, wszystkie biegi do przodu ok.

Zdjelismy i rozebralismy skrzynie.

Znalezlismy cos takiego:









Domyslam sie ze to jest odpowiedzialne za brak wstecznego?? Zadnego innego uszkodzenia nie widac.

Ma ktos jakiekolwiek pojecie gdzie to dostac?? Patrzylem na realoem i wyglada na to ze skrzynia to jedna czesc. Nie da sie kupic zadnych czesci zamiennych.

Jestem w kropce, mam wszystko gotowe i dupa, nie chce wydawac £££ na skrzynie cala niepotrzebnie.

A jeszcze jedno, czy skrzynia 5hp24 z BMW 540 bedzie pasowac? Symbol ten sam, silnik ten sam, na chlopski rozum reduktor pozniej to dopiero rozdziela na 4x4. Dobrze kombinuje?

UPDATE - Wieczor na google i znalazlem pojedyncze czesci w katalogu ZF, ktos kiedys kupil od nich czesci? Sprzedaja pojedyncze czesci prywatnym osobom? Napisalem maila i zobacze co napisza. Jest szansa smile.gif
tomek_7
Koszyk wstecznego się wysypał standardowo. Napewno to można dostać bo to typowa usterka w katowanych 5hp-24 i w każdym warsztacie od automatów to naprawiają.
rottie
No to super smile.gif

A skad oni biora czesci?
Colin
Moj brat kupowal w ZF czesci do skrzyn prosche i zasadniczo nie bylo zadnych problemow. Trzeba tylko znac PN smile.gif
Kajman
Na upartego wytniesz to na cnc z jakiego chcesz materiału.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.