Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przedkladka maglownicy z e36 do e30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Suzin
Witam!

Przymierzam sie do zalozenia magla z e36 do e30. Czy oprocz magla bede potrzebowal krzyzaka z e36 czy krzyzak zostaje z e30?


co jeszcze bedzie mi potrzebne?
Karolo
Krzyżak jest potrzebny od E30 ze wspomaganiem. Potrzeba też kilka podkładek ( z tego co pamietam to u mnie wyszło chyba 6 mm ) do podłozenia pod magiel. Bedziesz wszystko widział jak to bedziesz miał przed sobą i w ręku. Prosta robota dająca wymierne efekty.
AdamuS_81
grubość podkładki ~12mm
Suzin
przekladam ten magiel i okazuje sie ze krzyzak jest za dlugi.

u siebie w e30 mam taki krzyzak http://allegro.pl/krzyzak-do-wspomagania-b...1696078347.html i jest on za dlugi.


od czego jest ten krzyzak w tym manualu, zebym mogl sobie skrocic tak jak w opisie?

http://e30performance.info/viewtopic.php?f=23&t=1340

pozdrawiam
Grzesi(E30)k
Musisz go po prostu nabić do oporu ile się da. Nic nie tnij
Suzin
CYTAT(Grzesi(E30)k @ Wed, 13 Jul 2011 - 20:46) *
Musisz go po prostu nabić do oporu ile się da. Nic nie tnij


i zostawic tak bez skrecania tego? obawiam sie ze nie wejdzie wtedy sruba w to podfrezowanie.
AdamuS_81
śruba pasuje bez problemu, poza głębszym nabiciem krzyżaka niczym się nie różni od ori wspomy
markus344
Hmmm ... ja u siebie włożyłem plug&play sam magiel z e36 -reszta pasowała,- pamiętam,że jakaś podkłaka poszła na mocowanie - z tego co pamiętam mocowanie magla w e36 jest pare mm węższe!
maaaad
CYTAT(Suzin @ Wed, 13 Jul 2011 - 22:28) *
i zostawic tak bez skrecania tego? obawiam sie ze nie wejdzie wtedy sruba w to podfrezowanie.

Nawierć frez z magla tak, żeby pasował do otworu w krzyżaku, puść śrubę, skręć i będzie git. Możesz też pokombinować z lekkim podciągnięciem krzyżaka do góry, na kolumnie kierowniczej smile.gif
AdamuS_81
nic nie trzeba nawiercać, ori śruba pasuje bez problemu
maaaad
Ja musiałem nawiercić, bo byłem zmuszony nabić krzyżak dość głęboko na frez w maglu.
Suzin
Zamontowałem przekładnie z e36 i powiem szczerze ze spodziewałem się większej różnicy. Wolna jest ta przekładnia, trzeba się nieźle o wachlować przy jeździe bokiem.
zaluje ze od razu nie skusilem sie na magiel z z3 czy czegos innego

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.