Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klatka
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Er-a-de-ek
Witam,
Czy taka giętarka jest na tyle dobra aby wygiąć pałąki do klatki bezpieczeństwa i czy poradzi sobie z kwasówką inox.
Link poniżej:
http://allegro.pl/gietarka-do-rur-16t-8-pr...1609496717.html

Niby 16T.
Cena w sumie nie najniższa i powinno się zwrócić bo firma wstawi klatkę do autka za 3000zł a tu po 1 aucie powinno nam się zwrócić.
Ktoś tego używał?
CZUCZU
Każdą da rade ale i tak najważniejsze będzie nabijanie rur przed gięciem
-=wasq=-
dobre nabicie rury to podstawa smile.gif bez tego to gietarka za 10000 nie pomoże tongue.gif
Bartek ZTR
prosta i skuteczna http://www.youtube.com/watch?v=pvCvDuY_DIw

ta z linku allegro nadaje się tylko do rur grubościennych - sam mam taką
_VR6_
tylko czemu kwasówka, na klatkę to raczej stal węglowa i rury bezszwowe
ANTEQ
Na większych promieniach i jak rura idealnie siada w profilu na szerokość to czarną stal gnie ładnie, ale na małych promieniach już najczęściej złamie a kwasówka się pomarszczy albo też złamie.
Er-a-de-ek
CYTAT(_VR6_ @ Tue, 24 May 2011 - 14:50) *
tylko czemu kwasówka, na klatkę to raczej stal węglowa i rury bezszwowe

Kwasówka do wydechu oczywiście.

Nabicie = mokry piasek?
kubeq_Sq
Ja jak z dziadkiem gialem rury, to zawsze nabijalismy suchym i wzprazonym na maksa piaskiem... jeszcze goracym. zabicie korkami i bez gietarki pieknie sie wzginaly.... smile.gif
lodoo
CYTAT(kubeq_Sq @ Wed, 25 May 2011 - 12:36) *
Ja jak z dziadkiem gialem rury, to zawsze nabijalismy suchym i wzprazonym na maksa piaskiem... jeszcze goracym. zabicie korkami i bez gietarki pieknie sie wzginaly.... smile.gif


yyyy to przepraszam czym wyginaliście.... siłą woli??
kubeq_Sq
imadlo kowalskie, mlot, owiniecie wokol drzewa itd... jak jest nassypany wyprazony, goracy piasek po przegi, zabite korki itd... to gnie sie jak maselko smile.gif
ju-by
Podepnę się pod temat - wczoraj znajomy zadał mi pytanie, na które nie znam odpowiedzi - czy klatka bezpieczeństwa zamontowana w Fiacie 126p 650 będzie spełniała swoje zadanie po swapie silnika 1,2. Na chłopski rozum tak, wprawdzie silnik cięższy, ale to nie powinno mieć znaczenia. Czy jednak tak jest?
kubeq_Sq
mysle, ze zmiana silnika nie za bardzo wplywa na role klatki. jesli jest dobrze zrobiona nadal bedzie spelniac swoje zadanie smile.gif natomiast elementy podwozia maja znaczenie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.