Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pompa hamulcowa E32 750
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
gorolm3
Witam,potrzebuje info na temat średnicy tłoczków pompy hamulcowej sekcji przedniej i tylnej BMW 750 E32 z czterotłoczkowymi zaciskami przednimi.(średnice opisane na odlewie pompy)
Ps. mile widziany był by rozstaw otworów mocujących pompe do hydraulicznego wspomagania wink.gif
Chris320
Do czterotłoczkowych zacisków jest inna pompa? Ja zmieniłem zaciski ,ale pompy nie.Na mojej jest oznaczenie 88 i 80 ale nie wiem czy o to Ci chodzi.Jest jeszce nr 112/13 i poniżej 17 ale to chyba nr pompy.Jutro mogę poszukać drugą zapasową i sprawdzić.
Rozstaw otworów mocujących to 60mm.
gorolm3
Witam,ogarnełem temat, kupiłem pompe za 50 zł na szrocie.Średnica tłoczka sekcji przedniej 25mm tylnej 17mm.Pompa pasuje pod serwo z e30.(średnica tłoków pompy e30 sekcja przednia 22mm tylna 17mm) Nareszcie coś będzie obsługiwać zaciski od ///M E36 tongue.gif .Jak dzisiaj zamontuje dam znać jakie efekty cool.gif

Ps.dowiedziałem się że e32 750 z początku produkcji miała zaciski jedno tłoczkowe takie jak mniejsze pojemności dopiero później wprowadzili 4 tłoki na przód, w longu byłu niby odrazu od początku.(info od handlarza z aledrogo więc głowy za to nie dam) sprawdze nr części pompy w robocie to dopisze czy się różni z początku produkcji czy nie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.