Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Elektryczny wentylator
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
nonam3
Witam. Z tego co wiem to w e36 za wlaczenie wentylatora klimatyzacji odpowiada czujnik w osuszaczu ( jesli nie ma cisnienia w ukladzie to nie wlaczy sie ) . Czy jest mozliwosc obejscia tego tak zeby wentylator wlaczal sie po wcisnieciu guzika od klimy ( bez cisnienia w ukladziue ) ?

z Samochodu wyrzucilem osuszacz rurki itp ( wentylator zostal ) chcialbym zeby wentylator uruchamial sie po wcisnieciu guzika w klimatroniku , jest to wykonalne ?
grzywaczewski
Tak jakos mam zrobione w Legacy, ze przyciskiem od klimy wlaczam ten wentylator. Ale ja klimy nie mam juz.
K@mill
CYTAT(nonam3 @ Tue, 10 May 2011 - 14:53) *
Witam. Z tego co wiem to w e36 za wlaczenie wentylatora klimatyzacji odpowiada czujnik w osuszaczu ( jesli nie ma cisnienia w ukladzie to nie wlaczy sie ) . Czy jest mozliwosc obejscia tego tak zeby wentylator wlaczal sie po wcisnieciu guzika od klimy ( bez cisnienia w ukladziue ) ?

z Samochodu wyrzucilem osuszacz rurki itp ( wentylator zostal ) chcialbym zeby wentylator uruchamial sie po wcisnieciu guzika w klimatroniku , jest to wykonalne ?


Mam tą samą sytuacje tylko jeszcze nie wydłubałem klimy z auta i w weekend sie zastanawiałem czy dało by sie odpalić sam wiatrak z guzika, także jak któś już ogarnął ten temat to podzielcie sie wiedzą.
Karolo
Jasne, że wykonalne. Przecież wiatrak od klimy jest uzywany do chłodzenia chłodnic przy swapach.
Wejdź na e30 forum, tam są schematy podłączeń takiego wiatraka na różne sposoby. U siebie mam 2 przekaźniki po jednym na każdy bieg i czujke 2 stopniową w chłodnicy.
Do tego załączanie wyższego biegu włącznikiem z kabiny.
X_E_O_N
Arek mozesz sterowac tym wentylatorem poprzez DET'a
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.