Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW e46 99r
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
piotrek0786
Witam.Mam takie pytanko odnośnie powiekszenia skretu kół poprzez montaż podkładek pomiedzy maglownice a końcówke.Geometrie mam ustawioną na "0".Montuje podkładki i co dalej?
1-montuje podkładki i śmigam (koła bedą rozbieżne czy tak)
2-montuje podkładki i robie geometrie na nowo?
Autko jest używane na codzień i o drifcie nie ma mowy poniewaz jest to 1.8 m43 który mocą niegrzeszy wink.gif
Chce zwiekszyć skret minimalnym kosztem można by powiedziec z błahego powodu-Bumą śmiga dziwczyna która przesiadła sie z punto i ciągle narzeka,że "Buma NIE SKRECA" Jeżeli podkładki to kiepski sposób to poprostu sobie daruje.Szukałem podobnych tematów ale...nieznalazłem-wiec jeśli było to sorki wink.gif
Wojtek
Jesli ma to pomoc to podkladka idzie na koniec dronzka ktory sie wkreca w magiel - podkladka nie moze byc szersza niz 5 mm najlepiej dac 4 bo rozwalisz magiel.
Zakrecasz i odrazu od nowa zbieznosc.
Misior
CYTAT(freebsd @ Tue, 19 Apr 2011 - 06:11) *
Jesli ma to pomoc to podkladka idzie na koniec dronzka ktory sie wkreca w magiel

a co to jest dronzek?
Wojtek
sory o 6:11 deczko zaspany bylem staran sie nie popelniac takich bledow wink.gif
piotrek0786
O to właśnie mi chodziło...DZIEKI wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.