Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jakie mocne auto poza Audi z napędem na 4 koła (obojętne kombi-sedan)?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
JustFantasty
Jak w temacie proszę o wpisy z radami..
cubus1
"Bierz BMW" biggrin.gif
bajk
quattro to jednak tylko audi laugh.gif
Feno
quattro poza Audi ? nie spotkałem się wink.gif Rozumiem, że chodzi o napęd na 4 koła. A tak serio to trochę mało precyzyjne pytanie. Nie wiadomo czy szukasz auta w okolicach 200KM czy raczej powyżej 300KM ? Do jazdy na co dzień czy wydmuszkę ? Wiek auta, budżet ... Bo teraz równie dobrze ktoś może polecić Ci zarówno Passata 4Motion jak i 911 Turbo.
JustFantasty
Ozywiście napęd na cztery koła wink.gif
250ps+ do jazdy na codzień i nie tylko,
max.do ceny a4 2009.
cichy78
Volvo v70 badz s80
grzywaczewski
Bierz Unimoga. Bardzo mocny smile.gif



Do ceny A4 2009 wyhaczysz jakis starszy model, hehehe.
Calatrava
Jak chciałbyś kupić mocne audi to czytalibyśmy już 10 stonę tego wątku, a tak nie oczekuj rewelki tongue.gif

Subaru Legacy Outback 3.0 (245KM)?
Whisper
mazda 6 mps
subaru legacy
saab 9-3 xwd ale to już może przekroczyć budżet
Z0_RS2
Passat r36
JustFantasty
Osobiście też myślałem o Legacy,Volvo i brałem mocno pod uwage 9.3 turbo x 2008.
Unimog raczej nie wink.gif

Calatrava-tak wiem oczywiście smile.gif
ZiG
Bmw 530xi
Kafarek555
Passat R36
+1
Andrzej_K
Odpowiedź jest oczywista: 335xi .
bajk
czemu przekreślasz audi? sądzę, że stosunek tego co otrzymujesz do ceny w przypadku audi jest najlepszy..

pytanie drugie - ile dokładnie ten budżet wynosi? bo a4 2009 to może wyglądać dosyć różnie..

może 996 turbo? happy.gif
Feno
EVO lub STI smile.gif
dobrus
335i
Z0_RS2
a suv może być Porsche Cayenne turbo
Minio
335xi
Kubik_CDTi
Będę rozsądny Insignia OPC,ew. 2,8v6 turbo 4x4.jest potencjał w tej maszynie.
JustFantasty
CYTAT(bajk @ Fri, 15 Apr 2011 - 12:40) *
czemu przekreślasz audi? sądzę, że stosunek tego co otrzymujesz do ceny w przypadku audi jest najlepszy..

pytanie drugie - ile dokładnie ten budżet wynosi? bo a4 2009 to może wyglądać dosyć różnie..

może 996 turbo? happy.gif




Co do Audi to nie przekreślam,ale już wszędzie się je widzi,sam nim jeżdże i chciałem coś oryginalnego smile.gif
Insignia opc oczywiście spoko,ale jak miałbym wybierać to pewnie 9.3 turbo x
-fajny wygląd 280ps+ i wszystko wydaje sie być super poza chyba troche sztywnym zawieszeniem,
żeby to było coś na jazde do pracy i na weekend i na tygodniową wycieczke-czyli dosłownie na codzień.
Rzeczywiście obawiam się,że skończy się na Audi..
Budżet to max 140-150.
lazik
335xi - najrozsądniejszy wybór, szybkie ekonomiczne, a po wirusie szybsze od wszystkich wcześniej wymienionych aut - bez wirusa zresztą też ( no może za wyjątkiem 996 turbo - ale to raczej nie z tym budżetem).
Wojtek
evo sti 335xi ktores z tych chyba bmw.
Kafarek555
Kolejny temat z cyklu: bierz Beemkę i wszystkie problemy z głowy wink.gif Nawet jak by szukał wozu drabiniastego kto ktoś by rzucił hasło: BMW
Z0_RS2
Bierz bmw ale zastanów się jak do wyżej wymienionych samochodów działa napęd w xie?
pozdr
kremat0r
EVO.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.