Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kto używał tych camber/caster plates z Polski?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Kajman
Szukając górnych mocowań amortyzatorów z regulacją zarówno caster jak i camber natrafiłem na takie coś:



http://allegro.pl/camber-plates-regulacja-...1516060534.html

Wydaje mi się, że caster będzie mniejszy niż na oryginalnych mocowaniach od M3, ale regulacja w obie strony za tą kasę jest nieosiągalna, pytanie czy ktoś może zetknął się z produktami tej firmy/sprzedawcy?

X_E_O_N
ja obawial bym sie tylko o zywotnosc lozyska , juz jest jeden na allegro ktory sprzedaje camber'y i lozysko wytrzymuje kilka godzin jazdy ale tutaj moze byc inaczej na temat tego produktu nie mam zadnych informacji ale jak zakupisz i sprawdzisz smile.gif daj znac
Kajman
Super, dobrze wróżysz wink.gif
unreall
" regulacje konta przednich kół"
Czy przednim kołom należy wcześniej założyć konto?
Kajman
Tak, powaliło mnie to również, ale może metal lepiej obrabiają niż piszą wink.gif
ryczko100
Użyłeś w końcu tego produktu ? Jak się sprawuje ?
Kajman
W końcu nie, nie mam jeszcze gwintu, więc nie ma sensu montować. Jakoś kurde nie przekonują mnie. Wciąż szukam alternatywy,ale to trzeba wydać ok. 800-1000zł.
ryczko100
A rzuć linkiem do jakiejś dostępnej alternatywy ? Bo ja widzę tylko tą po 199 :-)
Kajman
Nie w Polsce smile.gif W niemiaszkach coś było, ale przestali wystawiać, w usa trochę jest. sad.gif
ryczko100
No tak, znalazłem już. Ale prawde mówiąc poza łożyskiem ... jeden grzyb ;-)
Kajman
I co robisz? Ja sam nie wiem... Ci w pl jeszcze cenę o 100 podnieśli.
hz10
co sie tak sracie z tym łożyskiem , jak nie podoła to można założyć inne które podoła tongue.gif
ryczko100
CYTAT(Kajman @ Fri, 22 Apr 2011 - 19:43) *
I co robisz? Ja sam nie wiem... Ci w pl jeszcze cenę o 100 podnieśli.

Wziałem te polskie. Jak sie zesra, to bede szukał innych. Podpytałem znajomych drifterów z e36 i opinie są skrajne różne. Jednym te za 199 sie wysrały od razu, innym nie. Dlategoż zobaczę w praniu. W zasadzie potrzebuje je tylko po to żeby zmniejszyć negatyw po posadzeniu.
Kajman
Czyli wziąłeś te tanie, ja chcę te tzw 3d głównie po to by zwiększyć kąt wyprzedzenia zwrotnicy, o negaty tak mi nie chodzi w tej chwili...
dobro&zło
CYTAT(Kajman @ Sun, 24 Apr 2011 - 07:03) *
Czyli wziąłeś te tanie, ja chcę te tzw 3d głównie po to by zwiększyć kąt wyprzedzenia zwrotnicy, o negaty tak mi nie chodzi w tej chwili...

Weź zwykłego cambera ksport/d2/xyz i załóż tak aby regulował nie kąt pochylenia a kąt wyprzedzenia. Lub pod wybranym przez siebie kątem aby zmieniał oba łacznie. Ja tak założyłem u siebie.
Kajman
CYTAT(dobro&zło @ Sun, 24 Apr 2011 - 14:33) *
Lub pod wybranym przez siebie kątem aby zmieniał oba łacznie. Ja tak założyłem u siebie.


Ale w sensie że jak to ostatnie zrobić?
dobro&zło
CYTAT(Kajman @ Sun, 24 Apr 2011 - 15:46) *
Ale w sensie że jak to ostatnie zrobić?


Jak założysz z możliwością ruch wzdłuż osi auta to będziesz zmieniał KWSZ jeśli dasz możliwość ruchu pod kątem 45 stopni do osi auta to jednocześnie będziesz zmieniał oba kąty(KWSZ i camber). Ja u siebie założyłem pod kątem 25 stopni tak że cofając na maksa w tył jednocześnie minimalnie kąt pochylenia idzie na plus.
A co do wykonania trzeba wybić szpilki z camberów i nawiercić nowe otwory w odpowiadających twoim oczekiwaniom miejscach.
Kajman
Ano właśnie, nie pasowało mi żeby to było P&P smile.gif Tą opcję rozważałem, ale fajnie było by mieć stricte obie regulacje.
ryczko100
CYTAT(Kajman @ Sun, 24 Apr 2011 - 07:03) *
Czyli wziąłeś te tanie, ja chcę te tzw 3d głównie po to by zwiększyć kąt wyprzedzenia zwrotnicy, o negaty tak mi nie chodzi w tej chwili...

Nie, wziałem te droższe. Bo seryjnie moje M3 i tak ma dziwny KWZ. I taki bym chciał zostawić bo kiera ladnie odkręca.
Ale na pochyleniu wzdłużnym też mi zależy, bo usadzone będzie zżerało papcie niepotrzebnie.
Kajman
Daj znak jak zamontujesz, ciekaw jestem jak to ocenisz, IMHO mają mniejszy KWZ niż oryginalne M3.
Wojtek
Lub proponuje te poduchy z m3 - rowniez mozna je zalozyc na kilka sposobow ale nie ma regulacji. Jedne z tych poduch sa takie ze zmniejszaja kat pochylenia ale zamieniajac je stronami juz zwiekszaja, wiec mozna i zwiekszysc kat pochylenia i cofnac amor w tyl jednoczesnie. Jak cos moge zapodac foto.
Kajman
A zapodaj, czy zmieniając je muszę coś jeszcze zmieniać?
ryczko100
No nie, ori od M3 3.0 montujesz 1:1 do każdego E36. I faktycznie jak obrócisz stronami L<>P to pochylenie troche się zmieni
Wojtek


Uploaded with ImageShack.us
Kajman
Great, dzięki smile.gif
Wojtek
jak chcesz to moge zapodac jeszcze foto jak lezy kolo wlasnie z takim acentrykiem + 2 podkladki.
Kajman
A poka poka,nie zaszkodzi smile.gif
Wojtek


Uploaded with ImageShack.us
Kajman
Duuży kąt smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.