Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: padnięta e30 2.4td i cała e34 2.4td - czy po zmianie silnika i komputerów będzie latać???
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
markus344
Witam serdecznie
nie siedzę w temacie diesl-ów w bmw,- i mam pytanko mam e30 z padniętym motorem 2.4td i e34 z tym samym silnikiem w pełni sprawny - czy po zmianie silnika i komputerów będzie to chodziło? bo np: w e46 2.0d musi być ten sam numer inaczej to nie lata- jakieś inne połączenia -chyba kabli- dlatego pytam czy silnik z e34 mogę wrzucać do e30 bez problemu??tym bardziej,że numery komputerów różnią się cyferką lub dwiema----- zależy mi na tym gdyż e30 prawie pełna opcja-dlatego chcę ją reanimować...
Wiem ,że smok i miska są do przekręcenia bo są inne w tych modelach... - ale panowie proszę o potwierdzenie mojej tezy,że po zmianie kompów i silnika musi to chodzić!!! -ale jak pisałem nie wiedziałem,że diesl-a będę posiadał i ten brak pewności mi dokucza-a i czasu trzeba w to włożyć a jak nie pojedzie to idzie się wkurzuć
Pozdrawiam i proszę o odp
Terror
przekladaj calosc od razu komputery mi sie wydaje ze naprzemiennie bedzie mozna przekladac

nie porownuj tutaj e46 do e30 to nie czasu EWS itp

przekladaj i sie nie martw

najlepiej zapytaj na www.bmw-sport.pl tutaj takie auto nie uchodzi za zbytnio szybkie wink.gif
markus344
CYTAT(Terror @ Tue, 08 Mar 2011 - 16:58) *
przekladaj calosc od razu komputery mi sie wydaje ze naprzemiennie bedzie mozna przekladac

nie porownuj tutaj e46 do e30 to nie czasu EWS itp

przekladaj i sie nie martw

najlepiej zapytaj na www.bmw-sport.pl tutaj takie auto nie uchodzi za zbytnio szybkie wink.gif



Sliczne dzięki... to ,że auto nie za szybkie to wiem-jak mój nick wskazuje to kolejna w mojej stajni i nie o silnik ani moc chodzi w tym egzemplarzu-te emocje zaspokajają inne moje e30-tki -ta to jest pełna opcja e30 kombi co prawda srebrna,-ale w stajni takiej nie mam - no i wiadomo,takie pełne opcje żal rozbierać na części no i takie lądują w hangarze,bo po co sprzedawać skoro na części wziąłbym więcej niż w całości sprzedał.druga główna sprawa,że ta chyba zostanie cała w oryginale.

dość moich pisań - dziękuję bardzo za pomoc i utwierdzenie i umilenie pracy przy reanimacji - dzięki bardzo
można zamknąć temacik i off topic,bo tu o modach przecież... wiem,że to forum pro ale nie będę się logował na innym forum ,-gdzie nie mam po co,a po jedno pytanko słabo zakładać konta
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.