Witam, zawsze pisalem na forum glownym, ale teraz postanowilem u Was stworzyc watek, bo potrzebuje Waszej pomocy. chce calkowicie pozbyc sie mojego automatu, ktory nie nadaje sie na dluzsza mete do zabawy... i wrzucam dogleg-a skrzynie z jedynka do tylu tongue.gif i teraz tak, poniewaz zamiast ke-jeta siedzi u mnie megasquirt bardzo chetnie przy okazji wymiany wrzucilbym dwumas z 62 zabkami dla czujnika predkosci silnika zamiast tego wolastego kola od m104, ktore ma 3 wielkie zeby.... jak wiadomo ms bardziej toleruje 36 badz 62. te 3 zeby sa symetryczne i ogromne. nie ma gwarancji, ze to bedzie dobrze chodzic. takie zabki sa dostepne w silnikach cdi i Vkach m.in z w211. wiem, ze tarcza podpasuje na walek skrzyni, do silnika jest takie samo mocowanie, ale nie mam pojecia jak bedzie z wymiarami wzdluznymi. czy bede mogl dokrecic skrzynie?? a jesli ja dokrece czy bede w stanie wysprzeglic ja?? czy ktos moglby mi podpowiedziec? pomierzyc ewentualnie? z racji tego, ze mam automat nie bede mogl nawet zmierzyc orginalnego kola :/ bardzo prosze o pomoc. jesli to wyjdzie beda informacje dla potomnych, bo te sprzegla od cdi wytrzymuja do 500 Nm moment smile.gif wiec jest o co walczyc smile.gif