Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kto wytsroi na seryjnym ECU?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
kosiniak
Kogo polecacie do M3SC, w gre wchodzi zmiana kolka ewentualnie wtryskow, kto dobrze zrobi to na seryjnym ECU? nie interesuje mnie SA, jakies swinki itd.!! Wczesniej moda robil Poniedzialek, moze znowu udac sie do niego? czy znacie kogos ogarnietego?
siewcu
Jeśli Wrocław wejdzie w grę to może [url=www.evolutionmotorsport.pl]Evolution[/b] ? Stroił z dobrym efektem 4.4 V8 z kompresorem... Na ori ECU.
Kajman
Z jakim efektem to 4.4?
kosiniak
haloo, naprawde nikt a nikt? albo inaczej, kto co/kogo poleca i dlaczego?
Kajman
Ja dopiero za 9 miesięcy podejdę do tematu,więc nie wiem,ale pod poznaniem podobno robią, tyle że na świniach.
kosiniak
pod Poznaniem to znaczy kto?
Kajman
user maleckis
aw69
CYTAT
Jeśli Wrocław wejdzie w grę to może [url=www.evolutionmotorsport.pl]Evolution[/b] ? Stroił z dobrym efektem 4.4 V8 z kompresorem... Na ori ECU.


tego pana napewno Kosiniak sobie odpuści smile.gif tzn. ja mu nie pozowle nawet do niego jechać smile.gif
slawo
CYTAT(kosiniak @ Sat, 26 Feb 2011 - 19:31) *
pod Poznaniem to znaczy kto?


Pogadaj z Michalem Maleckim , gg:5134926 tel: 0500640728
hz10
jak poniedziałek stroi na seryjnym ecu to w czym problem?świnia tego sterownika nie lubi, przynajmniej zapłonu
kosiniak
Maleckis czytal, nie napisal nic na gg tez nie odpowiedzial smile.gif
maleckis
Odpowiedział, pewnie nie dostałeś odpowiedzi. Na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie zaoferować strojenia S54 na seryjnym komputerze. Pozdrawiam i powodzenia z projektem.
kosiniak
no ok ale inne rozwiazania? bo dalej nic nie doszlo smile.gif
hz10
umiesz czytać między wierszami?
kosiniak
umiem, to twoje spostrzezenia zwiazane z jakimis doswiadczeniami? czekam na odpowiedz maleckisa, wiec nie bardzo rozumiem po co twoja aluzja?
hz10
ja pier, przeczytaj post 12 maleckisa . smile.gif generalnie zapomnij
kosiniak
wychodzi na to ze to jednak ty nei umiesz czytac miedzy wierszami.
CYTAT(kosiniak @ Sat, 26 Feb 2011 - 22:21) *
inne rozwiazania?
Rozumiesz teraz? Czy mam napisac co znaczy inne rozwiazania? Na gg. pytalem o to Maleckisa i nie dostalem odpowiedzi, dlatego draze temat. Dalej chyba nie musze tlumaczyc?
hz10
o tam, juz dawno zostało napisane że nie ma innych rozwiązań rolleyes.gif
kosiniak
pytam jeszcze raz?
CYTAT(kosiniak @ Sat, 26 Feb 2011 - 22:38) *
to twoje spostrzezenia zwiazane z jakimis doswiadczeniami?

prosze rozwin temat. To zaslyszane info czy sprawdzone?
hz10
sprawdzałem na swojej padlinie choć to nie m3 , mody zapłonu nie działają , za dużo przekłamań widzi ecu . kończy sie brakim synhro między między walkami a wałem , jak masz mozliwośc ataku seryjnego ecu to atakuj.nie szukaj dziury , choć poniedziałek może irytować smile.gif
edit
tak myslałem ze 3 razy swinia dala by rade
k-meal
cs i mr motors pewnie sprawdzales?
kosiniak
smile.gif
k-meal
cza se bylo s4 kupic. wink.gif
kosiniak
toc kupilem juz jedno smile.gif
vasquez
a vtg ?
rennen
Ja bym uderzył tu:
BMW Serwis
Bracia JAgiełło
ul. Św. Teresy 41
Łódź
tel. 042 6536039

mieli z3 3.0 kompressor wystrojone na ori ecu, ale to raczej było m54 - tak czy inaczej zadzwonić warto, ta firma jest pionierem wielu swapów w bmw, mają bardzo dużą wiedze na temat fabrycznych sterowników i kabelków smile.gif
PMN
Kojarzę sprzed kilku lat M3 E46 z kompresorem, zakute, które podobno było wystrojone na ori ECU. Kto, co i jak - uderz do bobika, powinien pamiętać.
czesław
Po wro smiga jakas doladowana m3 wiec moze ktos z srtw sie wypowie bo auto im raczej znane.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.