Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: M50b25 automat -> manual
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
DOHC
Witam

Przygotowuję się do swapa m50 do e30 i problem jest tego rodzaju że dawca jest automatem . Jak wygląda w takim przypadku przystosowaniem komputera z tego auta do współpracy z manualem , czy ogranicza się to do powiedzmy zmasowania jakiegoś przewodu , czy skrzynia - silnik są bardziej powiązane ? Druga sprawa jaka mi chodzi po głowie to sprzęgło , musze jakieś kupić i zastanawiałem się czy nie warto by było poszukać jednomasu od m20 + docisk z m21 , wiem że wtedy rozrusznik jest też od m20 ale w trakcie grzebania w googlach natknąłem się na info że przy takiej zmianie czeka mnie jakaś rzeźba z wysprzęglnikiem . Wie ktoś coś konkretnego ?

pozdrawiam i z góry dzięki

edit

aha dawca to e34 automat z 91 roku
xSenshix
Siema!Zrobiłem taki SWAP z automata na manual i auto jeździ ale są różne dziwne problemy i dlatego chciałbym sie dowiedzieć czy może mieć jakiś wpływ zamiana skrzyń.
Wojtek
Nie chce wprowadzac w blad ale z tego co pamietam to tak jak wyzej bylo napisane jakis chyba przewod sie masuje albo cos bo ecu sie tam delikatnie rozni nie wystarcza chyba sama zmiana skrzyni zeby wszystko bylo ok
xSenshix
No ok jakiś tam przewód...Tylko który do czego??:-) Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.