Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak rozebrac przepływomierz w M50B25nv
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Grzesi(E30)k
Chcę bez inwazyjnie wyjąc bebechy z plastikowej rury. Sęk w tym ze jak odkręcę 4 widoczne wkręty to z przeciwnej strony coś nadal trzyma :/

Mam tam spodziewać się zatrzasku czy pod tą uszczelnioną obudową kryją się następne wkręty? Podważałem ale tak z wyczuciem. Mocniej po prostu się boję.

Jak to ugryźć?

Mowa o takiej przepływce:
henry
czy aby pod dekielkiem z napisem boscha nie ma kolejnych srubek, bo mysle ze tak jest
Grzesi(E30)k
No ale chciał bym jakieś konkretniejsze info bo to jest tak jakby oryginalnie szczelnie zamkniete.
adrian055
mam podobna przeplywke bosha z Punto GT pod klapka jest jeszcze 2 wkrety:)
henry
tam nie ma prozni tongue.gif wiec otwieraj smialo
adrian055
elektronike chroni gel specjalny wiec otwieraj normalnie
metan
w srodku sa wkrety trzeba to rozkleic i te 6 kabelkow zdjac i pod plytka sa wkrety,niech zgadne chcesz srodek wladowac w puszke od 0280 212 011?
Grzesi(E30)k
Nie po prostu chcę to jakoś umieścić w rurze 3". Silnika n/a więc nie chcę zbytnio ingerować w dolot ,a i na kupno dodatkowego przepływomierza nie uśmiecha mis się inwestować więc musi być możliwość powrotu do serii
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.