Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kompresor do silnika M70
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Pysio
Witam wszystkich serdecznie. Czy orientuje się ktoś gdzie może nawet z jakimi kosztami trzeba się liczyć z założeniem kompresora przy silniku M70 ? VTG nie jest w stanie coś takiego zrobić np. na Ebay'u można kupić cały "kit" co myślicie może jakieś info?
Z góry dzięki za każda sugestie
rennen
Szkoda prądu - lepiej kupić silnik M73 5.4 litra z E38 z 5 biegową skrzynią, zrobić wydech, dolot, strojenie - da ok 350-360 koni i do tego prysnąć nitro ze 100 ps - najtańszy sposób na okolice 500ps. M70 ma słabe i wolne 4 biegowe automaty, a dopasować manual ciężko tongue.gif
jakub1t
W sumie widziałem miesiąc temu w warsztacie 750i e32 z manualem , dopasowali od v8 . Więc chyba nie jest to jakaś wieksza rzeźba .
Pysio
ja mam 8 i chce ten silnik.
Mario
CYTAT(Pysio @ Mon, 06 Dec 2010 - 14:16) *
Witam wszystkich serdecznie. Czy orientuje się ktoś gdzie może nawet z jakimi kosztami trzeba się liczyć z założeniem kompresora przy silniku M70 ? VTG nie jest w stanie coś takiego zrobić np. na Ebay'u można kupić cały "kit" co myślicie może jakieś info?
Z góry dzięki za każda sugestie

Witam.
Co do kosztów to lekko peknie kwota 20tyś.
Daj link to takiego KITU to chetnie zobaczę co mozna z tym fantem zrobić.
Pozdrawiam
Blacha
Jeśli w podanym linku jest real foto to coś tu jest nie tak bo jest tylko jedna sprężarka a dokładnie turbosprężarka a twoje zapytanie było o kompresor...
bobr4
to jedno, a drugie to to ze i tak trzeba bedzie troche roboty z orurowaniem itp rzezbic bo to bardziej zestaw uniwersalny.
Przy tym turbo jeszcze kolektor wydechowy...

China "kit"
Mario
Jeżeli chcesz iść w turbo w takim silniku to jest to nie opłacalne.
A nadal czekam na link do zestawu kompresora do tego silnika.
Mowa tu o jednostce 5.0 12V
rennen
CYTAT(Mario @ Tue, 07 Dec 2010 - 14:52) *
A nadal czekam na link do zestawu kompresora do tego silnika.
Mowa tu o jednostce 5.0 12V


http://forums.roadfly.com/forums/bmw/bmw-8.../9156230-1.html tu coś jest
Mario
Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany to mozna zrobic taki zestaw oparty na jednym kompresorze.
Ale jego koszt tak jak pisałem przekroczy 20tyś PLN
Driftman
M112 świetnie by się do tego nadawał. Chodzą po 2k a resztę wydać sensownie na graty
Masz już ten silnik ? W jakiej budzie to będzie ?
Pysio
po rozmowie z kolegą chyba wrzucę silnik od supry jeszcze się waham jest kilka planów, znajomy mówił mi o silniku 3,8 z M5 E34 + turbo ale... nie wiem zobaczymy co wyjdzie aktualnie zakupiłem druga 8 jedna poszła w germana a druga częściowo rozebrana czeka pierw na skończenie poprzedniczki. Kolego rennen mam na meilu wszystko zestaw z usa znam gościa co go kupił i jest ok ale... Po dłuższych rozmowach chyba zrezygnuje ostatecznie z V12
Camil
WItaj Pysiu, wiedzialem, ze tu zawitasz:D Jak chcesz to sie odezwij, podam Ci pare drog dla e31:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.