Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: audi b8 vs bmw 330xd
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
dark
Witam,
interesują mnie te dwa auta audi b8 3.0 tdi quattro i bmw 330xd, disel bo robie troche kilometrow a 4x4 bo teraz mam audi b5 quattro i nie mam zamiaru zmiany napedu.

jak wygladaja zalezy i wady poszczegolnych aut, potencjal silnika na samym sofcie ewentualnie IC

jak sie z awaryjnoscia s-tronica w audi i automata w bmw(nie wiem jak sie nazywa)

i co sie lepiej prowadzi?
hwojtek
Rany boskie, szukajka.
dark
szukałem, ale wszyscy polecają bmw i audi ale co jest lepsze to juz nikt nie napisał, silniki swietne, naped tez wiec gdzie jest jakas znaczaca roznica poza wygladem
dark
szukałem, ale wszyscy polecają bmw i audi ale co jest lepsze to juz nikt nie napisał, silniki swietne, naped tez wiec gdzie jest jakas znaczaca roznica poza wygladem
hwojtek
Bo nikt nie napisze. Jedni wolą rosół, inni barszcz. Ja wolę barszcz.
Nikolas
Ja wole żurek wink.gif
bo zamiast Audi czy BMW kupiłem nowe Volvo S60 T6 AWD, no ale jak chcesz w dieslu to odpada, bo D5 to lipa w porównanu do 3 litrówek konkurentów...

Sam zdecydujesz jak się przejedziesz jednym i drugim. Każdy ma swoje wady i zalety.

Ja wybrał bym Audi - trochę nowsze od 3xx, napęd wiesz jaki - jak masz b5Q, odrobinę większe, no i szybsza skrzynia, ale to moja opinia...
dark
dzieki nikolas za odpowiedz, chcialem sie przejechac audi ale takiego nie maja do testow a w salonie bmw tylko 320d, pozatym chciałbym zebrac najwiecej informacji o tych dwoch egz. bo skoro mam tyle kasy wydac to nie chce pozniej zalowac
Honada
CYTAT(dark @ Fri, 12 Nov 2010 - 12:34) *
dzieki nikolas za odpowiedz, chcialem sie przejechac audi ale takiego nie maja do testow a w salonie bmw tylko 320d, pozatym chciałbym zebrac najwiecej informacji o tych dwoch egz. bo skoro mam tyle kasy wydac to nie chce pozniej zalowac


żałować to chyba za dużo powiedziane. oba auta to świetne produkty obu marek. jedne i drugie auto potrafi niemiłosiernie cieszyć. rozumiem, że i tak na Nurburgringu różnic na stoperze nie będziesz doszukiwał się, prawda?ja bym brał BMW, mój kuzyn Audi. a jeden i drugi z nas lubi i przydeptać i "pooesować" sobie czasem. kwestia gustu. jak się nie przejedziesz to i tak nie dostrzeżesz różnicy. ale żeby żałować zakupu któregokolwiek z nich to raczej nie powinieneś.
Joker
Przejedź się jednym i drugim, weźmiesz to, w którym będziesz się lepiej czuć. Napisz skąd jesteś i poproś, to może ktoś z forum uraczy Cię autem za przysłowiową "łychę" smile.gif
Mnie w jednym i drugim aucie boli to, że są piekielnie ciasne z tyłu (a mam 188 wzrostu). Nie mniej jednak skoro wybierasz pomiędzy tymi autami, to nie ma to dla Ciebie znaczenia.
haary
Ja mam 330d Touring. Chciałem x ale nie dawali homologacji, dziś nie żałuję wyboru. Auto po sofcie ma 302ps i 580Nm. Jeździ się pięknie. Autem przemieszczam się dynamicznie i średnie spalanie nie chce przekroczyć 9.1l
Jako ciekawostkę podam, że pogoniłem ostatnio seryjne 335i kolegi. Jak zrobi program to pewnie nie będzie mi się chciało z nim stanąć wink.gif

Ja do Audi nie umiałem się przekonać ( a miałem RS4). Wg mnie poza wyglądem wewnątrz BMW wygrywa. Ale to już są gusta...
Tiziano
Obydwie konstrukcje sa na podobnym, wysokim poziomie. Podobaja mi sie BMW, ale ja i tak wzialbym Audi tongue.gif
dark
napęd w bmw jest tak samo wytrzymały jak w audi?
lagadula
W obu są takie same skrzynie automatyczne firmy ZF (6HP26).

Ja bym kupił B8, mimo sentymentu do 330d (mialem e46). Super linia, ładneiejsze wnętrze. Napęd "lepszy".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.