Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: M54B22 a M52B25
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
kompot
Jak wypadają te silniki w bezpośrednim porównaniu? Ten drugi traktuję jako dolne granice normy przy poszukiwaniu następnego auta, czy warto mimo wszystko zainteresować się tym pierwszym? Spodziewam się oczywistych róznic wynikających z różnicy pojemności skokowej silnika, co zresztą widać na papierze. A jak to wygląda w praktyce? Skrzynia manual.
Pozdrawiam.
Wojtek
na dizne dzisiejszy to pakuj m54b30 bedziesz najbardziej zadowolony jesli nie suzkasz silnikow z seri m czy v8
kompot
Nie no jasne smile.gif
Ogólnie szukam porzadnego E36, ale budżet mam większy, może i ociera się o E46 330i, ale nie mam zamiaru kupować auta na styk. Patrz więc też E46 328i i dodatkowo 323i żeby poszerzyć pole wyboru. Kwestia czy różnica jest tak niewielka w stosunku do M52B25, że można dodać tu M54B25. Z drugiej strony odczuwałem niedosyt juz przy M52B25. Oglądałem godne uwagi E36 z tym piecem, narazie nie kupiłem właściwie tylko dlatego, że to 323i.
tryall
M54B22 mojego dobrego kolegi paliło tyle samo co moje B28, a jechało wiadomo gorzej. I brało olej oczywiście.
kompot
CYTAT(tryall @ Sun, 24 Oct 2010 - 14:10) *
M54B22 mojego dobrego kolegi paliło tyle samo co moje B28, a jechało wiadomo gorzej. I brało olej oczywiście.

Oczywiście? W sensie, że M54 biorą olej, tak? Pytam, bo była o tym dyskusja o tym ostatnio (ale ten temat nie jest na nią miejscem!).
tryall
Generalnie nie spotkałem się jeszcze z M54 które by nie miało mniejszego lub większego apetytu na olej. Co prawda ktoś powie, że jeśli auto spala olej to nic złego, są różne opinie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.