Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Fotele sportowe BMW Performance
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
!!!KIJAS!!!
Witam,

chciałbym wymienić standartowe fotele w moim M3 (E92) na BMW Performance. Czy może ktoś w okolicach Warszawy je posiada i mógłby je pokazać w wolnej chwili. Niestety w ASO nikt ich nie ma (zreszta nic dziwnego) i raczej nie widział (podobno). Przed kupnem fajnie było by je zobaczyć.
Czy montaż jest na zasadzie P&P? Czy po podmiance są jakies problemy z elektroniką. W poprzednim aucie Audi S3 miałem kubły montowane na zamówienie przez Audi i niestety co jakiś czas wylatywał błąd Air Baga. Za info będę wdzieczny. Czy zna ktoś kontakt do osoby/firmy, która sprzda taniej niż ASO.

Pozdrawiam Michał
Bart100
Dotykałem i siedziałem. Fotele kozak, ale do DD niekoniecznie.
Do drugiego samochodu brac jak najbardziej.
!!!KIJAS!!!
CYTAT(Bart100 @ Tue, 12 Oct 2010 - 11:44) *
Dotykałem i siedziałem.



a może masz porównanie fotelani z Audi RS4, S3, czy kubłami z R8, jeśli tak to jestem bliżej wybrażenia:)
jak wygląda dolne wykończenie, na zdjęciach to poprostu kawałek "jakiegoś" plastiku, nie wygląda to na zywo badziewnie??
succi
CYTAT(!!!KIJAS!!&# @ Tue, 12 Oct 2010 - 11:07) *
<br />Witam,<br /><br />chciałbym wymienić standartowe fotele w moim M3 (E92) na BMW Performance. Czy może ktoś w okolicach Warszawy je posiada i mógłby je pokazać w wolnej chwili. Niestety w ASO nikt ich nie ma (zreszta nic dziwnego) i raczej nie widział (podobno). Przed kupnem fajnie było by je zobaczyć. <br />Czy montaż jest na zasadzie P&amp;P? Czy po podmiance są jakies problemy z elektroniką. W poprzednim aucie Audi S3 miałem kubły montowane na zamówienie przez Audi i niestety co jakiś czas wylatywał błąd Air Baga. Za info będę wdzieczny. Czy zna ktoś kontakt do osoby/firmy, która sprzda taniej niż ASO.<br /><br />Pozdrawiam Michał<br />
<br /><br /><br />

W ASO na Obornickiej 235 w Poznaniu byly te fotele, moze jeszcze sa.
!!!KIJAS!!!
CYTAT(succi @ Tue, 12 Oct 2010 - 12:17) *
<br /><br /><br />

W ASO na Obornickiej 235 w Poznaniu byly te fotele, moze jeszcze sa.



bardzo dziekuje za info akurat w sobote będe w Poznaniu.
Santino
te fotele to nic innego jak Recaro Sportster CS tylko ze inaczej wykonczone z wyszytym logo bmw performance, jesli chcesz kupic taniej i miec wiekszy wybor opcji wykonczenia to szukaj wlasnei recaro
GRE
ale co z szynami mocującymi ? Recaro takich nie oferuje
!!!KIJAS!!!
CYTAT(GRE @ Tue, 12 Oct 2010 - 13:08) *
Recaro takich nie oferuje

no właśnie a z tego co mi w Fusie mówili nie ma możliwości sprzedaży samych szyn... ale to jak zwykle śpiewka ASO, chyba że macie inne info.
Po za tym mówili mi, że jeszcze nie wolno zapomniec o kwestii podłaczenia Air Bagu, na którym mi zalezy.

Z tego co mówi Santino to jest to dokładnie co oferuje AUDI czyli jak dla mnie super.
Pozd.M
Santino
Recaro oferuje retrofit
http://www.recaro.com/uploads/media/04_08_BMW_PP_GB.pdf
tak wiec mysle ze i szyny beda mieli
tak wygladaja szyny
!!!KIJAS!!!
CYTAT(Santino @ Tue, 12 Oct 2010 - 14:59) *
Recaro oferuje retrofit
http://www.recaro.com/uploads/media/04_08_BMW_PP_GB.pdf
tak wiec mysle ze i szyny beda mieli
tak wygladaja szyny


Wielkie dzięki za pomoc. Po kilku telefonach do BMW i RECARO, okazuje się, że tak jak wspominał Santino jest to produkt RECARO, który mozna kupić u nich jak i w BMW. Recaro ma jeszcze wersje bez poduchy i kosztuje ona ok 5000 PLN. Wersja z poduchą dokladnie ta co w BMW ok 6500 czyli tyle ile chce BMW. Wersja bez poduch wystepuje w wielukoloracha a z poduchą jest dostępna pod BMW Performance. Dochodzi jeszcze koszt kostki łaczącej fotel z instalacją fabryczną, podobno nie jest to P&P. Jak się okazuje fotele są mi znane bo używałem je w poprzednim aucie tak więc nic tylko biore!!! Mega dzięki za pomoc i nakierowanie.

Pozd.M
SzybkiKuba
Jak dla mnie dużo lepsze od foteli w RS4. Możesz też obejrzeć w ASO w Katowicach. PZDR
Os_
Możesz też zobaczyć w ASO na Czerniakowskiej w Warszawie, montowali kilka razy te fotele.
Fotele są całkiem niezłe do jazdy codziennej.
srbenda
Istotna uwaga - siedzi się wyżej niż w fabrycznych fotelach huh.gif Wiem że brzmi dziwnie ale tak jest...
A fotele same w sobie są rewelacyjne!
!!!KIJAS!!!
CYTAT(srbenda @ Wed, 13 Oct 2010 - 22:46) *
Istotna uwaga - siedzi się wyżej niż w fabrycznych fotelach


dzieki to akurat jest bardzo pomocne, generalnie juz przesądzone biore je i koniec....
Jak się okazało miałem juz je i oprócz efektów wizualnych bardzo miło je wspominałem w codziennym użytkowaniu.
Jak będą zamontowane na pokładzie pochwale się efektami:)

Pozd.M
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.