Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak szybko cofać zapłon o określoną ilość stopni?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Kajman
Witam,
Jako że klaruje się już obraz mojej e36 m62b44, szukam czegoś, czym mógłbym na przycisku/przełączniku/sterownikiem na szybko przed wyścigiem w którym chciałbym użyć nitro, cofnąć zapłon o kilka punktów. Niestety o ile wiem m62 są na cewkach zapłonowych, więc stare sprawdzone sterowniki z USA nie pomogą, ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Jeżdzenie na codzień z cofniętym cały czas zapłonem jest bez sensu.
Colin
Ecumaster da rade. Jak dobrze wszystko ustawisz, to po wlaczeniu nitro samo przelaczy mapy paliwa i zaplonu jakie tylko sobie ustawisz.
Kajman
Kto to robi w najlepszym stosunku cena/jakość?
Kajman
Że tak powiem, up, czy ktoś może kogoś polecić? Sezon nadchodzi, a tu pomysłów brak sad.gif
Cieniu
uderz do kogo ci bliżej Jadzwin, Colin i wielu z forum to robią
Kajman
Ano dałem ogłoszenia w "Kupię" i cisza, daj mi kilka nicków to sobie powysyłam pw, jestem z Bydgoszczy, więc najlepiej leżałby mi Poznań/Trójmiasto ew Łódź/Olsztyn/Wawa itp.
pavel
na PW masz namiary do kolegi z Bydgoszczy, który to ogarnie
Kajman
Nie ogarnie, sprawdzałem smile.gif
markus344
jutro zapytam koleszki ,ale to ewentualnia 220km w jedną stronę od bydgoszczy... napisz czy masz wszystkie graty??? no i jak można zapytać ile kosztuje zestawik pod m62? jak zabraknie mi pod nogą to załaduje też smile.gif
Kajman
Gratów nie mam, bo na razie nie mam nikogo do założenia. Szukam osoby, potem kupię to co ona montuje smile.gif To chyba nie problem kupić te świnki?
Jaki zestawik? Nitro? To jak wszędzie, zwykły zestaw, nad direct port dopiero się zastanawiam...
markus344
jestem ostatnio zalatany -ale podjadę do kolegi w wolnej chwili i zapytam o ogół twojego tematu- a,że robią te super rzeczy profesjonalnie to ostatnio trzeba było czekać 4miesiące na jakiś termin- ale magika mają takiego,że jak weźmie robotę to niezadowolonego człowieka nie wypuszczą z warsztatu biggrin.gif
Kajman
A byłbym związany,szukam właśnie kogoś z polecenia, robotę trza zrobić jakoś do marca.
slawo
Michal Malecki i tata...telefon na pw jesli chcesz - Poznan!
toffic
Jak mam takiego speca w twojej okolicy, zgłoś się na PW
Kajman
CYTAT(Kajman @ Tue, 04 Jan 2011 - 21:09) *
A byłbym związany,szukam właśnie kogoś z polecenia, robotę trza zrobić jakoś do marca.


Już kontakt jest, dzięki!

CYTAT(toffic @ Thu, 06 Jan 2011 - 12:00) *
Jak mam takiego speca w twojej okolicy, zgłoś się na PW


OK.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.