Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jesli nie saxo to co??
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Ictus
najmocniej przymierzam sie do saxo vts/106 s16... biore pod uwage ciut drozsze clio sport
ale moze ktos ma jakis dobry pomysl na cos o podobnych osiagach w podobnej cenie z rocznika ok 2000???
--orzech--
pytanie jaki budzet...

jakis czas temu kupilem saxo vtsa dla zony i nie znam innego auta ktore seryjnie
ma tak pozytywne osiagi przy tak niewielkim spalaniu...

prowadzi sie jak gokard, uwielbia ciasne zakrety, do setki ok. 8,4s predkosc max. ponad 230 i spalanie
ponizej 10l bardzo latwe do osiagniecia...
ja zakochalem sie w tym aucie i na pewno kiedys do niego wroce mimo ze wygladam w nim jak gej, pedofil z nadwagą...

clio jest ciut ciezsze i wiecej pali... duzo wiecej ale za to ma lepsze osiagi na wprost wink.gif a sekunda to jesdnak duzo...

nie wiem do czego auta szukasz ale z malych zapierdalaczy fajne jest jeszczel lupo gti 125KM no polo gti
Raceboy
Ictus, ziom, ogarnij się smile.gif Do czego auto, w jakich pieniądzach, itd... smile.gif
Ictus
no moze rzeczywiscie nie napisalem dokladnie smile.gif
generalnie budzet 12-14
zastosowanie - sprawne hasanie po winklach smile.gif
rozwazam kazdy naped ale wiadomo ze w tych pieniadzach to oprocz trupow raczej tylko fwd wchodzi w rachube
exocet
O zdrowego clio sporta pewnie ciężko w tych pieniądzach. Za tyle można znaleźć fajne 106/saxo. Sporo jest też 206gti, ale pewnie performance gorszy.
BTW ktoś ma pojęcie czy z 206gti da się wystrugać więcej KM ?
Ictus
206 s16 dynamike zabija dluga skrzynia a z tego co lekko zglebilem temat to raczej nic krotszego p&p nie pasuje
tomp
prosty wybór, MX-5 NA 1.8
Brychu
Tak, tylko w tym aucie - pomimo właściwości jezdnych i wyważenia - facet wygląda dziwnie.
tomp
to nie TT albo 207cc, bez przesady ja tam nic "babskiego" w odrobinę poprawionej Miacie nie widzę
http://949racing.com/budgettrackdaymiata9118.aspx
k-meal
CYTAT(Brychu @ Fri, 15 Oct 2010 - 20:37) *
Tak, tylko w tym aucie - pomimo właściwości jezdnych i wyważenia - facet wygląda dziwnie.

a saxo/106 jest "meskie"? tongue.gif

szukaj mx5, bo oprocz tego, ze skreta, to jeszcze dupe na dyskotece wyrwiesz na kabrioleta. wink.gif
k11
CYTAT(Brychu @ Fri, 15 Oct 2010 - 20:37) *
Tak, tylko w tym aucie - pomimo właściwości jezdnych i wyważenia - facet wygląda dziwnie.


A w Elanie (tym starym, nie w M100) wygląda dobrze?

r.
Ictus
wszystko fajnie ale w budzecie saxo to MX5 albo bedzie miala 20 lat albo nie bedzie jechala
tomp
najlepiej szukać tutaj
http://roadstery.pl/_page/index.php?show=5

ale do 15k mozna dostać spokojnie dobry stan modelu NA. A o ten Ci chodzi z silniem 1.8, szperą i wagą nie większą niż 1050kg
polityk
Jak ktoś wcześniej napisał Lupo GTI. 1.6 16V 125 HP. W serii jeździ to fajnie, można nieco dłubnąć silnik, usztywnić zawias i do zakrętów idealne...

W budżecie można się zmieścić z rocznika 2000 przy odrobinie cierpliwości.
davekor
Ictus ty chyba do mnie dzwoniles i pozniej pisales w sprawie saxo. w razie czego wal smialo, klient ktory mial przyjechac dzis po niego nie zdazyl na pociag i bedzie u mnie w tygodniu jesli sie wyrobi jesli nie to w nastepna niedziele. auto zostalo kupione od orzecha wlasnie ktory sie w tym temacie wypowiadal wiec smialo mozesz i jego o to auto zapytac.
--orzech--
bite po koszykarzu z etiopi popowodziowe i powypadkowe odbudowane na ramie kamaza... polecam wink.gif
za moment odpisze na pw
jagus
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&...2883&ref=nf

tutaj fajne auto jednego z klubowiczow SRT
Toldi
lupo gti i 12 tys zł...??? hahahaha dobre, to chyba niezlego trupa kupic mozna za tyle, ja znalazlem arose 16V 100 konna ale za 4 tys ojro. ale rocznik koncówka 2003.
Autko fajne choc te 100 koników troszk przy mało.
Zdrowe lupo gti trzeba liczyc minimum 15 tys zł, ale raczej pod 20 bym sklanial sie.....
Mysle ze saxo bedzie najlepszym wyborem smile.gif
pawel934
Troszkę wtrącę się w temat.

Ktoś pisał o mx-5. Mam pytanie - czy przy wzroście niecałe 190cm da się zmieścić w tym aucie z kubłem? Siedziałem w takiej z seryjnymi fotelami i niestety się nie zmieściłem. Pytanie - jak sprawa wygląda, jeśli zamontowane są kubły?
CZUCZU
kolega pół roku wyrwał bite clio sport 2001 za dyszke, naprawe olał buda prosta a zabawa przednia, silnik wykazal 10 koni wiecej niz seria ale to przez kolektor i wyde3ch robione we francji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.