Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DD do 20k euro
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Guziken
Witam. Poszukuję daily drivera do 20k euro,roczny przebieg 10-15k km,zalezy mi na dosc niskich kosztach utrzymania,samochodem beda jezdzily przewaznie 2 osoby,auto uzywane,ponizej 8s do 100. Myslalem nad 530d e60 i a6 3.0 tdi.
rennen
CYTAT(Guziken @ Mon, 27 Sep 2010 - 21:22) *
Witam. Poszukuję daily drivera do 20k euro,roczny przebieg 10-15k km,zalezy mi na dosc niskich kosztach utrzymania,samochodem beda jezdzily przewaznie 2 osoby,auto uzywane,ponizej 8s do 100. Myslalem nad 530d e60 i a6 3.0 tdi.


Mocny diesel z dużym przebiegiem i niskie koszty utrzymania raczej nie występują w jednym zdaniu.. Jak chcesz jeździć a nie się martwić to zostaje tylko benzyna NA. Zresztą próbując dążyć bardzo mocno do obiektywizmu.. skoro auto ma robić 10k rocznie kto chciałby słuchać klekotu spod maski?
Guziken
W sumie to racja,oszczędności przy takich przebiegach na paliwie mogą nie wystarczyć na pokrycie kosztów napraw:) Jakieś propozycje?
As_
to może 530 albo a6 3,2?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.