Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Łapy M50B25
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
xSenshix
Witam wszystkich.Mam do wszystkich takie pytanie.Mianowice czy jest osoba na forum która dorobi mi łapy pod silnik M50B25 do E30 albo może ktoś ma do sprzedania gotowe(wiem ze to powinno byc w dziale kupie sorrry)Czekam na odpowiedzi.
maruda
Od e36 włóż, do tego poduszki od e34
mck
Poduszki też daj z e36, włóż je odwrócone do góry nogami, uprzednio zeszlifowując takie wystające cyple, wtedy cofniesz sobie silnik aż pod gródź i wchodzi bez problemu chłodnica + wisko np z e36 328i m52b28 (nie wiem jak inne wersje silnikowe, bo nie próbowałem, od tej wchodzi na pewno) lub też chłodnica 324td + wisko z 324td/325tds. Nie dawaj poduszek z e34, bo silnik stanie do pionu, wbrew myśli inżynierów BMW
xSenshix
Bo właśnie dawcą bedzie E34 525 automat.Czyli spiłować to co wystaje i poduszki odwrócić do góry nogami i wszystko??
Jak wygląda sprawa ze skrzynią podobno bedzie obijać o tunel...
M-Technic
Wlasnie robie takiego swapa poduchy i lapy z e36, skrzynia idealnie wchodzi ale wybierak musi byc z e30
xSenshix
Możesz podać swój tel to pogadamy:)
Maciek3er
jesli ktos poszukuje łap pod m50 z e36 posiadam
xSenshix
Jak cenisz??Skąd jestes??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.