Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrzynie biegów m20 a m30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
DOHC
Witam

poszukuje skrzyni do swojego projektu RWD i ze względu na dostępność i wytrzymałość skłaniam sie w strone skrzyń bmw , chciałbym wybrać najmocniejszą z tanich skrzyń i wydaje mi się ze te wymagania spełnia skrzynia od m30 , przełożenia mi odpowiadają , wytrzymałość jest też duża wystarczy spojrzeć na momenty uturbionych 3.5 i te skrzynie raczej to znoszą... (czy ktos wie jakie moce lub momenty są dla tej skrzyni granicą ? ). Szperając w realoem znalazłem że ta skrzynia to getrag 260/6 , natknąłem sie też na informacje ze skrzynia od m20 to też getrag 260 tylko że łamane na 5 czyli getrag 260/5 . Czym sie różnią te skrzynie ? czy chodzi jedynie o dzwon ?Czy wielokliny na sprzęgło są identyczne ? (chce wykożystać tarcze sprzęgła 240 mm z tłumikami drgań od m30 ) Byłbym bardzo wdzięczny gdyby któś mógł mi zmierzyć te skrzynie chodzi o to ile wałek wystaje z dzwonu , jaka jest długość skrzyni od początku dzwonu do gumowego elementu na wyjściu i jej szerokość przy końcu tzn od strony wyjścia


pozdrawiam
anjinsan
jest inna i nie podejdzie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.