Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spawanie zderzaków z polyuretanu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Classic rally, race & sportscars
Miko - GTti
Jak w temacie

Posiadam Charade Gtti w wersji "salonowej" z unikalnym bodykitem. Problem jest z przednim zderzakiem ktory kilka razy musiał mocno oberwać. jest połamany.
3 gości od spawania plastików mi powiedziało ze tego nie da rady zespawać i jedyną droga jest skręcanie na druciki i szpachlowanie - pachnie drutem.

Zależy mi na uratowaniu tego zderzaka.

Macie może jakiś namiar na specjalistę od zadań niemożliwych?smile.gif
*Pinio
sory za odgrzanie kotleta ale...

Czy to ten sławny PUR? czy to kruche badziewie z czego są zrobione zderzaki np. w fordach Mondeo? Za czasów pracy w serwisie blacharskim takie zderzaki wozili do jednego takiego magika który to spawa a z tego co wiem to cholerstwo pęka po nieumiejętnym spawaniu, jemu to dość dobrze wychodziło ale to jest w Szczecinku w Zachodniopomorskim wiec trochę daleko od ciebie... jak wujek Google nie pomoże to mogę się postarać na namiary na kolesia i wtedy telefonicznie załatwicie sprawę wink.gif
Miko - GTti
Tak to PUR smile.gif

jak na razie poklejone to zostało klejem wurtha-a zobaczymy czy wyda
JackillerTDCI
...dokładnie.
Kleje teraz coraz lepsze i można wybierać, twarde, elastyczne... etc. Szkoda zachodu na "spawanie" i szukanie "spawaczy"
Można przygotować powierzchnię, posmarować najmocniejszym FIX-em od wewnątrz (nawet z naddatkiem) i najlepiej na to jeszcze jakąś cienką blachę (0,5 aby coś trzymało) uksztaltować położyć - czyli klej jest w kanapce, albo dac inne 'wzmocnienie". Uważam, że wcale to nie będzie drut opcja, a jak już puści to na bank gdzieś obok.
Miko - GTti
Ja miałem właśnie ten zderzak wcześniej na takich "blaszkach" w stylu Pana Henia i dziękuje :/

Dzwoniło i gówno trzymało.
Sportmile
global plast na radzyminskiej napewno ci pomoga.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.